Par mums

Mūsu loma tavā ceļā no „puikas” līdz „vīrietim”

Pēdējos četrpadsmit gados, ko es aktīvi interesējos par sieviešu un vīriešu attiecībām, šī joma ir strauji attīstījusies. Aiz dažiem no šīs jomas celmlaužiem, tādiem kā R. Džefrijs, D.Deangelo un vēl pāris, jau ir vesels pulks sekotāju, kas izveidojuši savas sistēmas. Ir sakrājusies neliela kaudzīte grāmatu, kas koncentrējas uz dažādiem iepazīšanās un savaldzināšanas aspektiem. Šajā laikā ir pieļauts milzum daudz kļūdu un vēl vairāk kļūdu novērots.

No visa šī informācijas masas, mēs izlobīsim priekš tevis pašu efektīvāko – pārbaudītas metodes un tehnikas, kas reāli darbojas. Neatkarīgi vai tā būtu iepazīšanās portāla izvēle, lai atrastu draudzeni internetā, vai nerātna seksa tehnika, lai „nonestu jumtu” savai sievietei, tu žurnālā Mīlnieks.lv atradīsi praktisku padomu, saņemsi atbildi uz jautājumu un uzzināsi citu pieredzi.

Es saku „mēs”

Katrs no mums turpina mācīties un augt. Lai arī mums ir dažādas pieejas vīrieša un sievietes attiecībām, mērķis ir viens – atrast priekš sevis labāko formulu pretējā dzimuma piesaistīšanai, savaldzināšanai un noturēšanai. Kā arī sniegt tev rīkus tava personīgā mērķa sasniegšanai, neatkarīgi no tā vai meklē sievieti seksam, vai to vienīgo un īsto, ar kuru harmonijā laimīgi nodzīvot mūžu.

Bez pastāvīgajiem autoriem, ko pazīsi ar segvārdiem Lieliskais, Egoists un Dakteris mums ir daudz interesantu paziņu un draugu, kuri piedāvās savu pieredzi un skatījumu uz mīlas lietām.

Milnieks.lv

Šī interneta žurnāla galvenais mērķis ir viegli uztveramā un aizraujošā veidā nodot uzkrātās zināšanas Tev. Lapa tiek uzturēta ar mūsu personīgo iniciatīvu un no reklāmas ieņēmumiem. Tāpat šo mērķi atbalsta mūsu partneri, tāpēc no tevis neprasām un neprasīsim ne santīma. Tas ir mūsu ieguldījums sabiedrības attīstībā. Pedagogi to sapratīs. Starp citu, mūsu vidū ir arī šīs jomas profesionālis.

Šī projekta tālākai attīstībai ir milzums dažādu iespēju. Mēs pastāvīgi veicam uzlabojumus lapai, lai tavu pieredzi padarītu vēl baudāmāku. Arī tev ir iespēja piedalīties šajā procesā, komentē, balso, izsaki savu viedokli un raksti. Varbūt tieši tavu ideju mēs realizēsim nākamo.

Lapaspuse: 1 2