Iemācies kontrolēt dzimumakta ilgumu

Publicējis Dakteris, , X
Ilgāks dzimumakts

Kā jau solīju padalīšos ar vēl dažām mīlēšanās tehnikām, kas tev ļaus iegrožot savu seksuālo enerģiju, attālināt ejakulāciju un sagādāt vēl vairāk baudas savai sievietei. Šajā reizē stāstīšu par metodēm, kas iesaistīs jūs abus.

Nomaini pozu

Viena no biežāk ieteiktajām metodēm mīlas rotaļu paildzināšanai, protams, ir pozas maiņa. Apstākļu maiņa palīdz neieciklēties uz sajūtām un ilgāk saglabāt kontroli. Ja vēl zini, kuras pozas ļaus tev atvilkt elpu, ceļš uz leģendāra mīlnieka pjedestālu meitenes domās ir nodrošināts.

Atklāšu tev noslēpumu. Triks slēpjas tajā cik cieši sievietes ķermenis aptver tavu purpura scepteri. Apkārt makstij ir daudz saišu un muskuļu, taču neiedziļinoties maksts anatomijas detaļās, var sasniegt ļoti labus rezultātus, vienkārši ņemot vērā dažus ieteikumus.

Ļoti piemērota ir parastā misionāru poza, kad partneres kājas ir atslābinātas un vari brīvi apgulties virsū. Kā zināms, šī poza iekļūšanu padara vieglāku un frikcijas ir maigākas. Kā laba alternatīva ir pārkarināt meitenes kājas pār gultas malu. Šajā gadījumā gultai jābūt pietiekami augstai, lai vari pie tās nostāties. Pēc augstuma ļoti labi atbilst arī ofisa vai ēdamgalds.

Tikai izvairies no mīļākās kāju celšanas sev uz pleciem, vēl jo vairāk, saliekot kājas kopā. Ceļu – elkoņu, jeb tautas valodā „sunīšu” poza arī pati par sevi ir intensīva, tāpēc nav piemērota ilgstošām izjādēm.

Par jāšanu runājot, jātnieces poza arī ir visai izaicinoša. Neskaitot prātu apmiglojošo skatu, kā tava daiļava ekstāzē ar gurniem traucas pretim tavam spēka zizlim, tev būs jātiek galā arī ar to, ka īsti nevari kontrolēt ritmu. Jo sevišķi tuvojoties orgasmam, partnere var sākt izdarīt intensīvākas kustības un piešķilt dzirksteli tavām pulvera mucām.

Brīnišķīga alternatīva šajā pašā pozā ir nomainīt kustības no uz augšu–uz leju pret uz priekšu-atpakaļ. Šādas kustības sniedz pietiekamu stimulāciju sievietes mitrajām vietiņām. Bez tam, kā papildus bonuss ir kutekļa berzēšanās pret tavu kaunuma kaulu, kas sniedz papildus stimulāciju tavai mīlulītei. Viņa ātrāk pietuvosies paradīzes vārtiem, kur Tu viņu jau tik nepacietīgi gaidi. Vēl viena detaļa labākam rezultātam. Tev atrodoties pussēdus, šo ieceri realizēt būs vienkāršāk.

12Nākamā lapaspuse