“Erektālais atlētisms” – vairāk kā Kēgela vingrinājums, spēcīgai erekcijai un ilgākam dzimumaktam
Pirmšķirīgs mīlnieks, bez šaubām, ir arī izcils gultā. No tava snieguma palagos ir atkarīga bauda, ko partnere gūs no tuvības un viņas viedoklis par tevi kā vīrieti. Jā, grozi kā gribi, mūsu vīrišķība lielā mērā karājas locekļa galā. Prasme apieties ar sievietes ķermeni un dažādība seksa tehnikās ir svarīgas, tomēr būsim godīgi, ne mazāk svarīgs ir vīrišķais spēks – spēcīga erekcija un spēja kontrolēt sava orgasma iestāšanos.
Nospļauties par viagru un citiem līdzekļiem pret saaukstēšanos (un es zinu, ka raksta ar lielo burtu). Medikamenti dod īslaicīgu efektu (starp citu, 4 stundas ir mārketinga triks) un īsti nedod pašu galveno – kontroli pār savu jauniegūto potenci. Vingrinājumi, par kuriem lasīsi, ir paredzēti tieši kontroles iegūšanai pār savu vīrišķo spēku.
Kēgela vingrinājuma anatomija
Pats vingrinājums ir vienkāršs, taču izpratne par tā anatomiju dos ievērojami lielāku efektivitāti treniņam un rezultātā lielāku kontroli pār savu aprīkojumu. Ja gribi tikai pamēģināt, neiedziļinoties, vari uzreiz pārlēkt pie paša vingrinājuma (3.lpp). Taču, ja gribi uzzināt to, ko neizlasīsi citos rakstos par Kēgela vingrinājumu, turpini lasīt. Latīniskos nosaukumus nelietošu, apsolu.
Kēgela vingrinājumu, jeb precīzāk iegurņa pamatnes muskulatūras vingrinājumu publicēja amerikāņu ginekologs Arnolds Kēgels, tālajā 1948.gadā. Sākotnēji tā ideja bija uzlabot sieviešu iegurņa muskulatūras tonusu, lai cīnītos ar urīna nesaturēšanu un orgānu noslīdēšanu pēc dzemdībām. Vēlāk atklājās, ka Kēgela vingrinājums atstāja pozitīvu efektu arī uz vīrieša veselību pat prostatas problēmu gadījumā. Taču mums no tā visa interesē efekts, ko šis vingrinājums var sniegt arī veselam vīrietim un viņa lepnumam.
Publiskajā telpā par iegurņa muskulatūru runā kā par vienotu muskuli, kuru, izpildot vingrinājumu, sasprindzina. Principā dod virsū visiem muskuļiem, kas tur ir, un gan jau trāpīs arī īstajam. Taču, patiesībā, iegurnī ir virkne muskuļu un katram no tiem ir savs efekts. Pamatā tiek trenēts gareniski izvietotais muskulis (1. iekrāsots zilā). Tas apstādina urīna strūklu, notur orgānus vietā u.t.t. Toties ar dzeltenu iekrāsotais (2.) muskulis, kas divās daļās novietots šķērsām, parasti tiek atstāts novārtā. Tam savā ziņā ir pretējs efekts “gareniskajam” – tas ļauj pastiept, atslābināt iegurņa muskulatūru.
Neliela atkāpe. Šis muskulis (2.) varētu būt īpaši interesants sievietēm, nekur citur par tādu neesmu manījis rakstītu. Pretēji Kēgela vingrinājumā attīstītajai spējai sažņaugt maksti, šis muskulis ļauj to atslābināt. Tas samazina spiedienu uz vīrieša baudas scepteri, tādejādi arī stimulāciju tuvības laikā. Šādi vari palīdzēt savam partnerim mazināt spriedzi, attālināt vai pat pārvarēt nepieciešamību ejakulēt līdz brīdim, kad to kārosies jums abiem. Ja ir interese uzzināt sīkāk, rakstiet komentāros, veltīšu tam atsevišķu rakstu!