7 lietas labākam seksam (18+)

Publicējis Egoists, , X
dažādība

Kāpēc aziātu ir tik daudz? A tāpēc, ka viņi pieturas pie principa – vienmēr var labāk. Sekss nav izņēmums. Nemaz neapšaubu tavas nepārspējamās prasmes gultas nodaļā. Tomēr kā teica “prolitariāta tēvs”: “Mūžu dzīvo – mūžu mācies.” Protams, Tu to visu jau pilnīgi noteikti zini un nevajag man to pierādīt. Taču atkārtot nekad nenāk par sliktu. Ja nu kaut kas piemirsies un kāda no septiņām lietām ir tieši tā, kas tev tik labi noderēs meklējot “papardes ziedu”.

Sievietes tuvību uztver nedaudz atšķirīgi no vīriešiem. Mums tas ir sekss, orgasms un ejakulācija. Sievietei orgasmam nav centrālā nozīme. Sievietes mīlējas dēļ visa sajūtu kokteiļa, ko sniedz “horizontālās dejas”. Kā lēns un kaislīgs Tango, kur skatieni saslēdzas un emocijām ir laiks aizsvilties pirms vēl notikusi kustība. Fikso svingu atstāsim citiem gadījumiem. Piemēram, kad pie jūsu aizņemtās siena gubas jau gaida rinda, bet alus drīz būs pavisam atšālējies.

1. Izģērb viņu lēnām

Vīrietis ir mednieks un viņam ir tikai normāli taisnā vīlē durt uz mērķi. Tur pretim sieviete no dabas ir vācēja. Tas, ko sieviete patiesībā vēlas, ir process. Apzināti padari izģērbšanas aktu garāku. Ļauj viņai pamocīties nojautas trīsās, tev lēni un maigi slidinot pār viņas iekarsušo ķermeni kārtējo apģērba gabalu. Iedomājies, kā tu atbrīvotu banāna saldo mīkstumu no mizas – ar liegām kustībām, kas apliec gardā augļa formu. Pretējā gadījumā kārums vienkārši izšķīdīs tev rokās. Bez tam, kamēr meiteni atkailināsi, noskries pirmais uzbudinājuma vilnis un Tu būsi spējīgāks uz garāku dzimumaktu. Sieviete, protams, neizšķīdīs kā banāns, toties, ja pacietīsies, gaidas sievietei liks iekarst līdz temperatūrām, ko vēl nebūsi piedzīvojis.

2. Samīļo viņas krūtis

Sievietes krūtis ir maigas un agresīva spaidīšana, košana, krūšu galu knaibīšana un citas _šanas, ko Tu negribētu, lai izpilda uz tava locekļa, arī viņai nebūs patīkamas. Lai arī glāstot efekts nav tik pamanāms, vari būt drošs, meitene to ļoti labi jūt un viņu tas patiešām uzbudina. Glāsti tās ar garām, liegām kustībām. Dali uzmanību starp abām krūtīm. Apļveida kustības un astotnieki darbojas ļoti labi. Skūpsti un nolaizi ne tikai “kalnu” virsotnes. Krūtis ir ārkārtīgi jutīgas arī apakšā, pie ķermeņa un gar padusi.

3. Uz Līgo lietus mētelis vienmēr jātur pa rokai

Vienmēr turi pa rokai prezervatīvu! Nopietni – vienmēr. Ja vien neesi kopā ar savu pastāvīgo partneri, prezervatīvs ir obligāta prasība. Netaisos lasīt lekciju par tavu veselību. Tas, pirmkārt, parādīs meitenei tavu spēju uzņemties atbildību un rūpes par jūsu abu drošību, šai trakulīgajā nodarbē. Bez tam, gumijai vienmēr jābūt ērti pieejamai. Tu taču negribēsi viskarstākajā brīdī sākt rakāties pa kabatām un likt meitenei gaidīt neveiklā neizpratnē, stāvot ar biksītēm ap potītēm. Ja jūties neveikli, izvelkot pirms laika paciņu ar nodevīgo ovāla reljefu, vienkārši papildini to ar vārdiem: “Tas visādam gadījumam.” Pēc tā vienkārši turpini priekšspēles glāstus. Ja arī meitene iepriekš šaubījās par notiekošo, tad tagad viņas galvā papardes jau ziedēs pilnā košumā.

12Nākamā lapaspuse

3 komentāri rakstam “7 lietas labākam seksam (18+)”

 1. Jēkabs K. raksta:

  Taimauts ir laba lieta. Vispār vienreiz interesanti sanāca ar pastāvīgo draudzeni – kaut kā izdomāju, ka nedaudz pakaitināšu un neļaušu viņai uzreiz tik ātri sasniegt orgasmu – aizvedīšu viņu turpat līdz pat slieksnim un tomēr ne līdz galam – tad lēnāk, mierīgāk. Un tā pāris reizes. Nežēlīgi? :) Beigās jau, pašsaprotams, apžēlojos :) – šādā veidā viņa bezmazvai kļuva traka, taču pēc tam viņa pastāstīja, ka šī bija viena no labākajām reizēm.

  • Egoists raksta:

   Ļoti labi pateikts! Ātrākais veids, kā pacelt savu sniegumu gultā par pakāpi, ir garāka priekšspēle un ķirzināšana (pakaitināšana) pašā procesā. Priekšnojautas un neapmierināts kārdinājums sievieti padara traku.

 2. Vitalijs raksta:

  Es gribu sex