7 lietas labākam seksam (18+)

Publicējis Egoists, , X

4.Sagādā baudu arī viņas ausīm

Pat gultā sieviete gūst baudu no dzirdētā. Sāc ar to, ka pasaki viņai, ko jauku. Izsaki viņai komplimentu izģērbjot. Arī paša akta laikā neklusē. Tava dzelžainā noturība, protams, ir cienījama, tomēr arī sievietēm patīk, ka vīrietis gultā audiāli izrāda savu gandarījumu par notiekošo. Tam klāt vari pateikt viņai ko nerātnu, iečukstēt ausī. Sliktākajā gadījumā vienkārši nosauc viņu vārdā. Tik nesajauc, ar kuru Līgu vai Annu esi devies papardēs.

5. Solis uz augšu, solis pa labi – tā ir labi, tā ir labi

Paša dzimumakta laikā arī atceries par dažādību. Pamaini frikciju ritmu. Maini to, cik dziļi iekļūsti viņā. Papildini gurnu taisnvirziena kustības ar kustībām uz sāniem un, ja esi pietiekami vingrs, arī pa apli. Ļauj viņai izbaudīt savu locekli pilnā mērā. Ja poza to ļauj, piespiedies ar savu kaunuma pauguru pie viņējā. Tā piespiedies, turpini frikcijas un Tu papildus visam stimulēsi vēl arī viņas baudas podziņu.

6. Taimauts

Nomaini ritmu pavisam, t.i. apstājies pilnībā – izsit meiteni nedaudz no sliedēm. Tā vietā skūpsti viņu, glāsti, runā. Pasaki ko nerātnu un muļķīgu, lai sasmīdinātu. Tu liksi viņai vēl vairāk sevi vēlēties un alkt pēc tava spara viņā. Kā papildus bonuss, Tu atvilksi elpu un paildzināsi pašu dzimumaktu.

7. Skūpsti līdz rītam, kamēr krītam

Atceries par skūpstiem. Arī seksa laikā turpini viņu skūpstīt. Viņas mute ir aizņemta ar elsošanu un stenēšanu? Skūpsti meitenes krūtis, kaklu vai jebkuru citu ķermeņa daļu, kuru vari aizsniegt. Nolaizi, iekod, bet zilumus sūkt gan nevajag. Neskaitot kaklu un krūtis, vēl ļoti jūtīgas vietiņas ir žokļa līnija, ausis un pleci.

Šīs ir septiņas absolūti vienkāršas lietas, ko jebkurš var uzlabot savā sniegumā. Esi kā labas aktieris lugā – izspēlē līdz galam un izturi pauzi. Sagādā viņai baudu, ne tikai ar savu locekli, bet arī skūpstiem, glāstiem un pat vārdiem. Tu jau to visu noteikti zināji, tāpēc es tikai atgādinu. Atceries par dažādību un to, ko patiesībā vēlas sievietes. Tad arī tas, ko vēlies Tu, tev sagādās vēl dziļāku baudījumu un gandarījumu.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse

3 komentāri rakstam “7 lietas labākam seksam (18+)”

 1. Jēkabs K. raksta:

  Taimauts ir laba lieta. Vispār vienreiz interesanti sanāca ar pastāvīgo draudzeni – kaut kā izdomāju, ka nedaudz pakaitināšu un neļaušu viņai uzreiz tik ātri sasniegt orgasmu – aizvedīšu viņu turpat līdz pat slieksnim un tomēr ne līdz galam – tad lēnāk, mierīgāk. Un tā pāris reizes. Nežēlīgi? :) Beigās jau, pašsaprotams, apžēlojos :) – šādā veidā viņa bezmazvai kļuva traka, taču pēc tam viņa pastāstīja, ka šī bija viena no labākajām reizēm.

  • Egoists raksta:

   Ļoti labi pateikts! Ātrākais veids, kā pacelt savu sniegumu gultā par pakāpi, ir garāka priekšspēle un ķirzināšana (pakaitināšana) pašā procesā. Priekšnojautas un neapmierināts kārdinājums sievieti padara traku.

 2. Vitalijs raksta:

  Es gribu sex