BDSM iesācējiem II –„Discipline, jeb iepēršana”

Publicējis Egoists, , X
bdsm

Turpinot ekskursiju pa seksuālo rotaļu ēnas, pusi pastāstīšu pār vēl vienu seksa tehniku. Arī šī tehnika ir no tām, kura jāpamēģina katram pārim. Ļoti iespējams, ka tā atradīs savu vietu arī tavā guļamistabā. Daudzās kultūrās to uzskata par spēcīgu afrodiziaku1. Pat Kama Sutrā2 šī nerātnā nodarbe ir ļoti smalki aprakstīta.

Runa ir par iepēršanu. Par to ir dzirdējuši visi. Par iepēršanu seksā runā un joko, taču uzdrošinās pamēģināt tikai retais. Tu to esi mēģinājis? Nekas. Turpini lasīt un uzzināsi, ko tādu, ko nezināji līdz šim.

Šīs grēcīgās baudas noslēpums ir tajā, ka sāpju sajūta ir ārkārtīgi tuva labpatikai. Atceries, ar kādu baudu kasīji oda kodumu. Pēc būtības, kasoties, Tu sevi skrāpē. Tomēr smadzenes baudas un sāpju sajūtas veido apbrīnojamu kokteili, kura garšu nosaka vien noformējums.

Sajūtas pastiprina arī sabiedrības tabū3. Aizliegtā augļa nobaudīšana vienmēr šķiet tik kārdinoša. Pie tā, tam nav nekāda sakara ar sabiedrības viedoklī iesakņotiem aizspriedumiem par vardarbību un agresiju. Tieši tāpat kā nevar vilkt paralēles starp intīmu tuvību starp vīrieti un sievieti, kas viens otru iekāro, un izvarošanu.

Pirms mēģini

Atceries, ka par to jāaprunājas arī ar partneri. Ļoti iespējams, ka arī viņai tas ir, kas pilnīgi jauns un morāli tam jāsagatavojas. Vadies pēc situācija. Tas jau nenozīmē, ka atbildīgajā brīdī svinīgi paziņosi: „Tagad es tevi iepēršu.” Mērķis ir uzzināt viņas attieksmi un iepriekš, nemanot iezīmēt stratēģiju, lai nelaupītu arī patīkamo pārsteiguma efektu.

Pirmais solis

Lai labāk izprastu cik jutīga ir tava meitene, pamēģini mīlēšanās laikā spēji sagrābt viņas pēcpusi vai ciskas. Ja viņa uz iepriekšējo reaģē pozitīvi, vari iedot viņai „zirga buču”. Domāju skaidrot, ko nozīmē pozitīva reakcija seksā, man nav nepieciešams. Visādam gadījumam pateikšu, kas ir „zirga buča”. Tas ir tad, kad ieknieb, bet ar visu plaukstu, t.i. saspied pamatīgu „kumosu” viņas miesas savā plaukstā. Tik atceries, ka sievietes āda ir daudz maigāka kā vīrietim.

12Nākamā lapaspuse

Viens komentārs rakstam “BDSM iesācējiem II –„Discipline, jeb iepēršana””

  1. Lara Croft raksta:

    Gribētos palasīt rakstiņu, kā pareizi iepļaukāt vīrieti.