BDSM iesācējiem I daļa – „Bondage, jeb citiem vārdiem sasiešana”

Publicējis Egoists, , X
bdsm

Bondage1, jeb sasiešana tiek uzskatīta par daļu no seksuālo rotaļu ēnas puses – BDSM2. Tomēr kāda no vienkāršākajām tehnikām varētu atrast vietu pat visatturīgāko mīlnieku guļamistabā. Tas ir eksperiments, kas būtu jāpamēģina katram pārim. Iemesls ir vienkāršs – sievietei patīk sajusties vājai un neaizsargātai vīrieša rokās. Viņai patīk būt iekarotai un iegūtai. Tas pamodina sievietē dzīvniecisku kaisli un ļauj pilnībā atdoties vīrietim ar visu savu prātu un ķermeni.

Tiem, kuri tikai iztālēm dzirdējuši par šī termina nozīmi, iespējams prātā nāks lateksa tērpi, pletnes un mutes aizbāžņi. Tā ir radikālākā šo seksa rotaļu izpausme. Ar to iesākt kategoriski nav ieteicams. Šajās intīmajās draiskulībās robeža starp sāpēm un baudu ir tik izplūdusi, ka iesācējam to ir pārāk vienkārši pārkāpt.

Vai esi kādreiz meiteni skūpstot satvēris un piespiedis pie sienas, mīlējoties turējis viņas rokas? Ja tā, tad Tu jau esi nogaršojis šo grēcīgo kārumu. Nākamreiz skūpstoties viegli piespied meiteni pie sienas tā, lai viņa no tevis nekur nevar izsprukt, un pavēro cik viņa būs atsaucīga. Saprotams, ka viņa nemaz netaisās bēgt. Nu, protams, ja vien Tu neesi kāds seksuālais maniaks, kurš notvēris kārtējo upuri. Apziņa, ka vīrietis pilnībā kontrolē situāciju un spēks, ko liek viņai sajust, pastiprina notiekošā izjūtas.

Šīs izjūtas ir iekodētas dziļi sievietes instinktos. Dzīvniekiem tēviņš pārojoties piespiež mātīti tā, lai viņa nevarētu izsprukt. Tas liek viņai ļauties notiekošajam. Pamēģini kādreiz mīlējoties turēt savas partneres rokas tā, lai Tu tās kontrolētu. Piemēram, misionāru pozā, ar abām rokām satver viņējas rokas zem plaukstām un noliec viņai virs galvas. Tad turi un neļauj viņai tās kustināt. Tu būsi pārsteigts par to, kā šis vienkāršais ierobežojums pastiprinās viņas izjūtas. To pašu var izdarīt, ja partnere ir ceļu-elkoņu (sunīšu) pozā vai guļ uz vēdera. Satver viņas rokas un turi tās viņai aiz muguras tā, lai plaukstas būtu aptuveni jostasvietas līmenī.

Ja ievērosi norādījumus, neviena no aprakstītajām darbībām neradīs reālu diskomfortu vai sāpes. Tomēr tava spēka apziņa un pazaudētā kontrole sagādās viņai vēl nebijušas izjūtas. Vari man ticēt, tas būs pamanāms. Partnere to novērtēs un skatīsies uz tevi kā uz vēl labāku mīlnieku.

Vēl jāpiebilst, visādam gadījuma, ka gultā ir atļauts viss. …pie nosacījuma, ka tas sagādā baudu abiem. Esi uzmanīgs un pavēro viņas reakciju. Gadās visādi izņēmumi. Ja nu viņai ir klaustrofobija vai kādi citi traucējumi. Iespēja ir niecīga, taču gultas lietās labāk lieku reizi nodrošināties, lai viss iziet gludi un tieši tā, kā esi to iedomājies.

1no angļu, būt kāda cita kontrolē.

2abreviatūra no angļu, „Bondage”, ”Discipline”, „Submission”, „Masochism”.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!