Kā aizraut meiteni sarunā

Publicējis Egoists, , X

Esi kādreiz runājis ar meiteni un sajutis, kā jūsu komunikācija lēnām izlaiž garu? Tu esi daiļavā ieinteresēts, bet sakāmais vienkārši aptrūkstas. Tur pretim, noteikti atcerēsies reizi, kad šķita sakāmā vairāk, kā ūdens Rīgas HES. Padalīšos ar tevi stratēģijā, ar kuru liksi jebkurai šķist kā aizraujošākajai pēdējos 10 gados.

Nevienam nepatīk neveiklais klusums, tas liek iespringt un sakarīgus vārdus atrast kļūst vēl grūtāk. Lai arī apzinos kārtīgas pauzes efektu, dodu priekšroku dabiskam plūdumam. Jūs ar meiteni, vienkārši, maināties ar domām, izjūtām un intīmām dzīves detaļām, kā seni draugi un tuvība jūsu starpā šķiet rodas pati no sevis. Šādi savaldzināšana šķiet notiek bez piepūles, dabiski.

Teiksi: “Lieliskais, bet tu taču jau 4 gadus raksti par attiecībām. Protams, ka izteikties tev nesagādā problēmas.” Taisnība, taču šīs savaldzināšanas stratēģijas noslēpums ir tajā, ka ar runāšanu, patiesībā, nodarbosies meitene. Sievietes vārdu krājums dienai ir 2x lielāks kā vīrietim. Viņām ir nepieciešams izteikties. Viss, kas nepieciešams, ir dabūt to “spundi” ārā un skanīgā balstiņa plūdīs aumaļām.

Kur visi kļūdās, uzsākot sarunu ar meiteni

99% vīriešu un lielākā daļa sieviešu teiks, ka risinājums ir loģisks – vajag uzdot jautājumus – un viņi visi kļūdīsies. Jautājumi nav tie, kas virza uz priekšu sarunu un padara aizraujošu. Tie drīzāk to saskalda, sarausta, radot nopratināšanas efektu.

- Kur mācījies?
– Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā.
– Ar ko nodarbojies brīvajā laikā?
– Dejoju tautiskās dejas un tiekos ar draugiem.

Domāju ideju saprati. Abiem patīkamā sarunā, cilvēki nekad neslauc informāciju viens no otra. Tā šķietami plūst pati no sevis, pat tad, ja īsti jautājumus neviens neuzdod.

Stratēģija dabiskai, aizraujošai un plūstošai sarunai

Šobrīd ir izkristalizējies uzdevums. Kā likt sievietei runāt, tai pat laikā nepārvēršot sarunu par nopratināšanu.

Atbilde slēpjas vienā no manas filozofijas stūrakmeņiem – “Vada vīrietis”. Tas nozīmē, iet pa priekšu un vest aiz sevis. Tu uzsāc sarunu un tu to vadi, t.i. ej pa priekšu. Uzdot jautājumu nozīmētu pieprasīt, lai pa priekšu iet meitene.

12Nākamā lapaspuse