Kas ir 10 ballu sistēma mīlas mākslās1

Publicējis Egoists, , X

Noteikti arī tu esi dzirdējis, ka meiteni novērtē ballēs no 1 līdz 10. Ja interesējies par savaldzināšanu, pick-up2 vai citiem vārdiem sakot mīlas mākslu, šo vērtēšanas sistēmu pilnīgi noteikti esi manījis. Lai arī cik rasistiski tas nebūtu pret venērietēm, šī sistēma ir būtiska, lai objektīvi novērtētu situāciju, jo sevišķi apgūstot mīlas mākslas. Bieži sarežģījumus rada kļūdaini uzskati un novērtēšanas principi, kas liek izvēlēties nepareizās taktikas.

Runājot par konkrētu situāciju vai izvēloties iepazīšanās taktiku, meitene tiek novērtētā ar balli no 1 līdz 10. 1 ir zemākā atzīme un kopš mēra laikiem dabā nav sastopama. 10 ir sieviete – dieviete, ideāls. Pie pēdējām pieskaita nevis vienkārši skaistas sievietes, bet tādas, uz kurām ir vēl papildus konkurenci veicinoši faktori. Piemēram: dejotājas, stjuartes, bārmenes, blondīne no žurnāla “Precos” vāka.

Ir izplatīts kļūdains uzskats, ka šī skala vērtē vienīgi meitenes izskatu, kas nozīmētu tā absolūtu subjektivitāti, jo “skaistums dzīvo vērotāja acī” (Sengrieķu raksti III gadsimts pirms mūsu ēras). Tomēr runa nav tikai par vizuālo pievilcību, ārkārtīgi svarīgs ir arī konteksts – cik meitene ir pieprasīta dotajā situācija un dažādi faktori, kas manāmi ceļ viņas pašapziņu.

Piemēram, dejotāja, ap kuru siekalojas 100 veči, uzstājoties ir stabili 10, bet uz ielas var būt tikai kādi 6-7. Pamostoties no rīta blakām – stabili 6. Tai pat laikā viduvēja paskata meitene, svinot savu jubileju bārā var mierīgi tikt līdz 10, jo visa uzmanība ir veltīta viņai. Ballīte griežas ap meiteni, kuru džeki nēsā uz rokām. Meitenes pašapziņa ir kosmosā, jo viņa ir dienas persona.

Iepazīšanās stratēģijas izvēle

Principā patiesāk un mazāk rasistiski būtu teikt, ka šis skaitlis raksturo pieprasījumu, t.i. kāda ir konkurence pēc meitenes uzmanības dotajā brīdī. No tā arī objektīvi var spriest par to, cik atvērta viņa būs sarunas uzsākšanai ar tikko sastaptu svešinieku, labāk izvēlēties tiešu pieeju vai apkārtceļu, izmantojot diskvalifikāciju3, būs nepieciešami negatīvie komplimenti vai nē u.t.m.l.

1 Termins, kuru tikko izdomāju velkot paralēles ar kaujas mākslām, kur iesākumā trenē tehnikas, bet sasniedzot meistarību – improvizē.

2 Auto virsbūves tips un psiholoģijas kustība, kas veltīta iepazīšanās efektivitātei.

3 Uzskatāmi parādīts, mākslīgs šķērslis tam, lai jūs varētu būt kopā.

4 Noteikti ar laiku izdomāšu labāku terminu latviešu valodai. Tas apzīmē jebko, kas netiešā veidā, aizklāti pazemina meitenes pašapziņu.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

6 komentāri rakstam “Kas ir 10 ballu sistēma mīlas mākslās1”

 1. Amizants raksta:

  Domāju, ka 10 ir katram individuāli :)) Un 10 vainagojās vēl ar garīgām lietām. Kā saka, viena sieviete uz mūžu. Ar sievieti 8-9 es gribētu stabili seksu, sievieti 10 es gribētu precēt :)) Bet nu tas ir tikai mans viedoklis :))

  • Lieliskais raksta:

   Tieši par šo kļūdu arī ir runa. Balles apzīmē nevis pievilcību, bet to cik liela uzmanība viņai tiek veltīta. Tu gribēsi mājās sievieti, kura tev visu laiku ir jāsavalda, lai varētu vienkārši normāli komunicēt?! Noteikti nē. Tieši tāpēc 9, 10 ir vislabāk piemērotas seksam, bet sievas lomai piemērotāka ir 7, 8. Tā ir skaista sieviete, kuru tu mīli savu iemeslu dēļu, kurus apkārtējie varbūt pat nemana.

 2. Amizants raksta:

  Vispār par tām ballēm domas visiem dalās. Citam tas ir vizuālais, citam tas ir vizuālais + raksturs, utt. Priekš manīm tā ir MANA desmitniece. Ideāla sieviete ar perfektu raksturu. :D