Cik daudz var panākt ar skatienu vien – Atskats uz Playboy party koijotos IV daļa

Publicējis Egoists, , X

Teorija, protams, ir laba lieta, taču tas, uz ko patiesībā esi spējīgs, vislabāk ir redzams ejot ārā un metoties iekšā komunikācijā ar reāliem cilvēkiem. Nereti praksē izrādās, ka principu efektivitāte ir pat augstāka kā gaidīji. Piemēram, pie pareizas nostājas, var gadīties, ka esi ieinteresējis meiteni, pirms vēl viņa vispār tevi ir apzināti pamanījusi. Tieši tāpat arī pretēji – pielaid muļķīgu kļūdu, situācijā, kurā skaidri zini, kā būtu jārīkojas.

Kā vēsta sena paruna – “Muļķis mācās no savām kļūdām, gudrais no citu”. Ja jau šo lasi, visdrīzāk tevi var ieskaitīt otrajā kategorijā. Iztirzāsim manu kļūdu un paskatīsimies, kā varēja rīkoties labāk. Taču ar to pēc tām. Sāksim no tās vietas, kur palikām iepriekšējā reizē.

Seksīgā foto sesija

Seksīgais priekšnesums ar buduāra veļu beidzies un prasās atkal ko sastrādāt. Būtu grēks aiziet uz Playboy pasākumu un nepaņurcīt Playboy zaķus. Tieši ar šo domu taisnā ceļā devāmies fočēties pie zaķiem. Tā ālēšanās notika pie pašas ieejas, laikam tāpēc nabaga pusplikie zaķi, šķita stīvi, nosaluši. Līdz manas “foto sesijas” beigām, meitenes jau bija pavisam samulsušas. Ko tieši teicu, neatceros. Galvenokārt dīdīju, provocēju uz palaidnībām un vilku uz zoba. Pretim saņēmu vien garo skropstu plikšķināšanu, kas tā vien kliedz: “Es nevaru noticēt, ka viņš tiešām to izdarīja”.

Fotogrāfam gan pendele, jo no visām bildēm izdevās dabūt tikai vienu. Par to arī nākamais stāts. Pēc bildēšanās devāmies skatīties nākamo šovu, kur sarunā ar kārtējiem, satiktajiem paziņām konstatējām, ka īsti nav skaidrs, kā varēs tikt pie bildēm. Garām skrienošais fotogrāfs, kuru noķēru, arī īsti pateikt nevarēja. Tā vietā ieteica vērsties pie dāmas, kura par šo jautājumu atbildot. Viņa runājot ar puisi gaišajā kreklā.

Neverbālā komunikācija iespārda

Un te stāsta āķis. Kamēr caur pūlim izspraucāmies līdz vietai, kur minēto duetu varētu satikt, puisis bija notinies. Skatienu piesaistīja kāda eleganta dāma ar planšeti rokā. Solīdais apģērbs un rūpju pilnais skatiens uz notiekošo, radīja aizdomas, ka tā varētu būt mūsu meklētā.

Tobrīd stāvējām nedaudz iesāņus no viņas, pāris metru attālumā. Pagriezos pret viņu, zīmīgi nopētīju no galvas līdz kājām un noteicu čomam: “Šī izskatās dikti nopietna. Varētu būt tā, ko mēs meklējam.” Neskatoties uz to, ka mūzikas dēļ viņa mani dzirdēt nevarēja un pēc skata nemaz mani neievēroja, notika kas interesants.

123Nākamā lapaspuse

2 komentāri rakstam “Cik daudz var panākt ar skatienu vien – Atskats uz Playboy party koijotos IV daļa”

 1. eddgy raksta:

  ujjjjj, ar nobeigumu ljoti aizshaavi garaam :) ljoti liela neadekvaate + lapinjas sapleeshana un ielikshana vinjai rokaa, noteikti vinju saniknoja arii :) Bet visaa visumaa loti neslikti :) Kaa saciit jaasaka – neraksturiigi vairumam, un tas jau ir loti, loti neslikti :)

  • Egoists raksta:

   Paldies!
   Nikna nebija, tāpat smaidīja. Tajā vakarā tik zaķi bija tādi pastīvi un pat tos neizdevās nokaitināt.