Iepazīšanās internetā V daļa – „Idejas un triki, ko rakstīt pirmajā ziņā”

Publicējis Egoists, , X
atrast

Diemžēl es tev nevaru iedot „burvju tableti” visiem gadījumiem. Kas nostrādās inteliģentai, intravertai1 audiālei2, izsauks nepatiku ekstravertai3 tusētājai, kas pasauli uztver kinestētiski4. To nevar neviens. Ziņai jābūt pielāgotai tieši viņai. Ja gribi saņemt atbildi uz pirmo ziņu, tev jātrāpa viņas vērtību skalā. Es tev pastāstīšu kā to izdarīt.

Protams, ar laiku vari izstrādāt un izmantot priekš sevis šablonus. Kaut kādas pamat idejas un struktūras. Tās tad papildināsi ar konkrēto informāciju no viņas profila. Tāpat tev būs jāvelta laiks un jāizlasa informācija viņas profilā.

Kopīgas intereses

Sāc ar kādu kopīgu interesi. Vēl neesmu saticis nevienu sievieti, kurā neatrastu, ko interesantu priekš sevis. Un arī Tu neatradīsi, ja turēsi acis vaļā. Taču tas, kāpēc raksti nav tik būtiski. Tev viņai tas nav jāpamato – vienkārši interesējies. Tu esi tāds atvērts un komunikabls džeks, kas pieradis brīvi komunicēt ar simpātiskām meitenēm un to izbauda. Šis nav jāraksta, tā ir tava attieksme, ar kuru raksti un viņa to uztvers.

Brīnišķīgs špikeris

Vēl viens brīnišķīgs špikeris viņas anketā ir horoskopa zīme. Nepaslinko un izlasi kādu mazu aprakstiņu par meitenes horoskopa zīmes rakstura galvenajām īpatnībām. Tas ir pārsteidzoši, cik tie mēdz būt precīzi. Drīz vien Tu tās iegaumēsi un vairs pat jālasa nebūs. Ņem šo informāciju vērā un pielāgojies, tas tev dos vēl vienu trumpi.

Esi pieticīgs

Drusciņ pieticības

Pamatā tavai komunikācijai ir jābūt pašpārliecinātai un pat nedaudz lecīgai. Tomēr, ik pa laikam iemet pa vidu nedaudz pieticības. Kā praktisks piemērs, beigās var piemest – “Ja tevi, tas neinteresē, paldies par veltīto laiku. Novēlu tev atrast te to, ko meklē.”

Nekādu čau

Vēl reiz atkārtošu – Esi oriģināls. Ka tavu dārza būdiņu! Sāc jau ar sveicienu. Iedomājies, ko pirmo rakstītu sveicienā. Un tagad aizmirsti to. Nekad to nelieto. Visi „Čau”, „Sveika” u.t.t. ir tik novazāti, ka viņa jau ieraugot pirmo rindiņu uzklikšķinās uz „Dzēst”. Toties, ja atšķirsies jau pirmajos vārdos, vinnēsi sev vēl pāris sekundes viņas uzmanības. Šajā laikā radīsi viņā tālāku interesi.

12Nākamā lapaspuse

2 komentāri rakstam “Iepazīšanās internetā V daļa – „Idejas un triki, ko rakstīt pirmajā ziņā””

 1. Anna raksta:

  Teikums “Ja tevi, tas neinteresē, paldies par veltīto laiku. Novēlu tev atrast te to, ko meklē” ir tiešais ceļš uz neatbildēšanu. Meitenei jājūt, ka tu noteikti gribi saņemt viņas atbildi, nevis ļauj pašai izvēlēties. Arī stils un gramatika, protams, nostrādā. Viņa izvēlēsies neuzbāzties. Sākumā jācīnās, pēc tam var sākt atkāpties…

  • Egoists raksta:

   Pirmkārt, lasi uzmanīgi “pa laikam iemet”. Svarīgs tieši kontrasts.
   Otrkārt, pilnīga ačgārni. Tādu, kam dikti vajag ir 99%. Tos dzēš automātiski. Cīnās tie, kuriem nav variantu un tie, kuri nav vajadzīgi citām, nav vajadzīgi arī viņai.
   Cīnīties vajag par tām, ar kurām jau guli, nevis atkāpties.
   Lai vai kā, paldies par komentāru! Papildus info noteikti noderēs.