Iepazīšanās internetā IV daļa – „Sāc saņemt atbildes uz savām vēstulēm”

Publicējis Egoists, , X
iepazīšanās internetā

Tu izmēģināji iepazīšanos internetā vai arī vienkārši par to iedomājies? Lai smuka bildīte no iepazīšanās portāla pārvērstos par siltu un smaidīgu meiteni tev blakām, pirmkārt, tev viņa jāuzrunā. Tava pirmā vēstule meitenei noteiks vai viņa atbildēs un jums kaut kas sanāks, vai arī tā nonāks atkritumu urnā kopā ar simts pārējām. Te būs daži vienkārši noteikumi, kurus ievērojot tava iespēja saņemt atbildi pieaugs līdz 1 no 3.

Skarbā patiesība ir tāda, ka 60% iepazīšanās portālos piereģistrēto vīriešu tā arī nesaņem nevienu atbildi uz savām vēstulēm. Šī ir britu statistika, taču pieredzē rāda, ka Latvijā šis skaitlis ir vēl bēdīgāks.

Tā kādu brīdi pamocījušies, lielākā daļa nospļaujas un met plinti krūmos. Problēmas sakne atklājās, kad veicu vairākus eksperimentus ar dažādiem meiteņu profiliem. Eksperimenta procesā šoreiz neiedziļināšos, uzreiz ķeršos pie secinājumiem un metodēm.

Pirmajā vēstulē galvenais uzdevums ir izcelties

Lai ilustrētu ideju, iedomājies lielveikala dārzeņu nodaļu. Stāv vesels stends ar dažāda kalibra un kvalitātes āboliem. Tomēr katrā nodalījumā āboli ir praktiski vienādi. Atšķirību var ieraudzīt tikai, ja paņem rokās un izpēta.

Tieši tāpat ir arī iepazīšanās portālos. Pirmās ziņas vienīgais mērķis ir piesaistīt uzmanību – „iekrist acīs”. Simpātiskai meitenei nāk pa simts ziņām dienā. Tas ir pārbaudīts. Lielākā daļa no tām tiek izlidinātas pat neatverot. Tavs galvenais uzdevums šajā brīdī ir izcelties uz pārējo fona – iegūt vēl pāris sekundes viņas uzmanības.

Pa lielam var teikt, esi asprātīgs, netipisks. Uzreiz vari aizmirst tādus variantus kā – „Čau, smukulīt! Nevēlies iepazīties. :)”. Āha, ar visiem simts reizē, kas uzrakstīja tieši to pašu. Daudz labāku rezultātu dos, piemēram, kas tāds – „Šodien izvilku no skapja savu kabatas izmēra mocīti un braukšu pēc picas. Brauksi līdzi?” Starp citu, šī ir reāla vēstule, kas pēc īsas sarakstes man „atnesa” viņas telefona numuru un no tā izrietošo tikšanos.

Slepenais ierocis, lai palielinātu savas izredzes

Ievērojot šo vienkāršo ideju, Tu apsteigsi par kilometru tos 60%, kuri nesaņem nevienu atbildi. Gribi vispār atstāt viņus rīt putekļus? Turpini lasīt. Došu tev slepeno ieroci. Ideja balstīta uz dažādām psiholoģijas teorijām no sociālās dinamikas, psihoanalīzes un terapijas. Pamatojums ir diezgan komplicēts, taču galvenais, ka tas ļoti labi darbojas.

Izklausās dikti gudri? Jā. Toties praktiskais pielietojums absolūti vienkāršs. Nodemonstrēšu uz piemēra. Jau minētajai vēstulei piemet klāt sekojošo –„Tik cerams man ķiveri neizstaipīsi, citādi tev galva tāda paliela izskatās.” Domu uztvēri – pavelc viņu uz zoba. To nedara neviens. …nu izņemot mani. Attiecīgi, Tu tajā pašā mirklī izcelsies uz kopējā fona. Pie tam, jo meitene simpātiskāka un pašpārliecinātāka, jo labāk tas darbojas.

Te nedaudz piebremzēšu tavu azartu – neaizraujies un nepārspīlē. Galvenais, saglabāt līdzsvaru starp joku un aizvainojumu. Skaties pēc profila vai viņa tādu joku sapratīs. Mērķis ir likt pasmaidīt, izaicināt, nevis reāli aizvainot vai pazemot.

12Nākamā lapaspuse