Iepazīšanās internetā II daļa – „Stratēģija, kura garantē rezultātu”

Publicējis Egoists, , X
iepazīšanās internetā

Nekas cits tā nedemonstrē vīrišķību, kā spēja uzņemties vadību. Bez tam Tu tikai iegūsi, ja parādīsi, ka tieši Tu izvēlies. Nevis gaidi, kad kāda tevi aplaimos ar savu uzmanību. Iedomājies, ka Tu vari daudzkāršot savus panākumus, iepazīstoties internetā, ja liksi lietā arī tehnikas ko aprakstīšu tālāk. Un tagad pie galvenā.

Iniciatīvu izrādi Tu

Labākā stratēģija iepazīstoties internetā, ir balstīta uz to, ka pirmo vēstuli rakstīsi pats. Bez tam gaidīt, kad tava ideālā sapņu meitene tev uzrakstīs pati ir loterija ar visām likmēm pret tevi. Padomā pats, ja meitene ir kaut cik izskatīga un viņai gadījies iemaldīties iepazīšanās portālā, viņas pastkastīte būs tik piebāzta, ka draudēs sasniegt kritisko masu. Izskatīgajām meičām knapi pietiek laika, lai atbildētu uz sakarīgajām vēstulēm. Meklē tās, kurām neviens neraksta. Tev tādas vajag? Domāju, ka ne.

Savu profila aprakstu, ierakstus dienasgrāmatā un bildes galerijā veido ar domu, ka tevis noskatītā meitene, tās apskatīs pēc vēstules izlasīšanas. Šādi Tu daudzkārt palielināsi savas izredzes iekrist viņai acī un saņemt atbildi.

Dzīvo laimīgu dzīvi jau tagad

Jebkura sieviete vēlas būt par daļu no dzīves, kas pilna ar prieku un labsajūtu. Māte Terēza internetā neiepazīstas, tāpēc cerēt, ka kāda nāks tevi glābt no pelēkās nožēlas ir muļķīgi.

Visai informācijai tavā profilā, dienasgrāmatai, ierakstiem interešu grupās u.t.m.l. jāparāda, ka tev jau ir interesanta dzīve. Kad ieinteresētā daiļava lasīs tavu profilu, viņa iedomāsies sevi tev blakām. Tā teikt, piemērīs piedāvāto iespēju. Un kā Tu domā, kas viņai liktu spert nākamo soli? Varbūt visas tās pozitīvās emocijas, ko viņa ieraudzīs sevi gūstam kopā ar tevi?

Pietaupi vietiņu viņai

Savā perfektajā dzīves ainiņā neaizmirsti paredzēt lomu arī kādai apburošai dāmai. Ļauj viņai ieraudzīt cik perfekti viņa iederētos šajā brīnumainajā gleznā, ko būsi radījis savā profilā. Protams, pie nosacījuma, ka viņa pacentīsies.

Tur pretim, ja parādīsi tikai to, ka tava dzīve ir perfekta un pilnībā aizpildīta, meitene vienkārši neieraudzīs sev vietu tajā. Neviena sieviete negrib palikt novārtā. Ar skumjām sirdī viņa aizvērs tavu profilu un uz vēstuli neatbildēs, lai sevi nemocītu.

12Nākamā lapaspuse

2 komentāri rakstam “Iepazīšanās internetā II daļa – „Stratēģija, kura garantē rezultātu””

  1. Kaspars raksta:

    Bomba, jeb bumba grozā! Ir zinātniski noskaidrots ka trešdaļai sieviešu ir vai ļoti patīk kaķi! Nav slikts procents vai ne?

    • Egoists raksta:

      Jā. Paldies, tagad klāt pieredzei varēšu pievienot arī statistiku, kas to apstiprina!