Iepazīsties ar meiteni tā, lai pirmais randiņš uz viņu atstāj dziļu iespaidu

Publicējis Egoists, , X
alfa

Pārsteidzoši efektīva ideja pirmajam randiņam. Ja man paprasītu, es pat tā pa īstam nevarētu paskaidrot kāpēc šī tehnika tik labi darbojas iepazīstoties ar meiteni. Varbūt tāpēc, ka meitene nepazīst nevienu vīrieti, kas būtu šādi izturējies. Varbūt tāpēc, ka šis vienkāršais triks trāpa pa apslēptiem pievilcības slēdžiem meitenes zemapziņā.

Sākšu ar to, ka apskaidrošu kontekstu. Pieņemsim, ka sākotnējā iepazīšanās jau ir notikusi. Jūs satikāties kādā pasākumā, caur kopējiem draugiem vai iepazināties internetā. Principā pazīšanās ir ļoti attāla un skaidrs ir tikai tas, ka esat viens otram interesanti un vēlētos iepazīties tuvāk.

Loģiski – jānorunā randiņš. Esmu pārliecināts visi zina, kas ir pirmais randiņš un pat nojauš kā tādā būtu jāuzvedas. Arī es iepriekš par to esmu rakstījis (šeit). Tomēr, lai būtu skaidra mana pamata ideja, vīrietis vienmēr uzņemas vadību. Tev ir pirmajam jāpiezvana, pašam jāpiedāvā satikties un, svarīgi, pašam jāizdomā, ko jūs darīsiet.

Man grūti tam noticēt, taču joprojām nākas dzirdēt par gadījumiem, kad džeks iepazīstas ar meiteni un satiekoties prasa: „Kur tu gribētu aiziet?” Es saprotu demokrātija un pārējās muļķības, taču šis ir tabū, principā. Tiklīdz tu ko tādu esi atļāvies izspļaut, tu principā atdod meitenei savus riekstus smukā iesaiņojumā. Kā tev šķiet, meitene gribēs tikties ar džeku bez riekstiem?

Iepazīstoties uzņemies vadību, paturot prātā rezerves lidlauku

Jebkurš kārtīgs pilots tev pateiks, ka vienmēr jāpatur prātā rezerves lidlauks. Attiecinot šo gudrību uz iepazīšanos, piedāvājot meitenei randiņa scenāriju, vienmēr paturi prātā rezerves variantu. Vēlams, ko radikāli atšķirīgu. Tādā veidā tu varēsi uzņemties vadību un, ja piedāvātais variants, kāda iepriekš neparedzēta, objektīva iemesla dēļ, meitenei nav pieņemams, piedāvāt alternatīvu.

Pirmais randins

Piemēram, reiz man bija randiņam sagatavots atraktīvs cienasts ar garneļu sendvičiem. Neiedziļināšos detaļās, taču pie savaldzināšanas tas ir izcils līdzeklis kā pārvest pazīšanos citā plaknē. Tiki meitenei ierodoties uzzināju, ka viņa pārtikā nelieto jūras veltes. Tas bija viens no pirmajiem randiņiem ar šo meiteni, tāpēc es to vienkārši vēl nebiju paspējis uzzināt. Takā tas bija pārsteigums, tad arī izzondēt par viņas gaumi nebija iespēja.

Par laimi toreiz jau zināju “pilotu gudrību” un biju sagatavojis rezerves variantu, kas man ļāva saglabāt vēsu prātu un mierīgi pāriet pie alternatīvas. Vari nešaubīties tas uz viņu atstāja pat lielāku iespaidu kā, ja viss būtu izdevies kā plānots.

12Nākamā lapaspuse