Pamata noteikumi ejot uz tikšanos ar meiteni

Publicējis Egoists, , X
kā būt labākajam

Attiecības ir kā bizness – labs mārketinga plāns ļauj tev pie minimāla resursu ieguldījuma noslēgt darījumu. Šādi abi darījuma partneri, jeb šajā gadījumā Tu un laimīgā meitene, iegūsiet tieši to, ko vēlaties, lieki nešķiežot laiku.

Ja gaidīji puņķainu tekstiņu par to, kādus ziedus labāk izvēlēties un uz kuru pusi meitenes priekšā ir pareizi atvērt durvis, aizver šo pārlūkprogrammas logu. Ja tomēr negribi kļūt par meitenes draudzenīti, turpini lasīt.

Uzņemies vadību un pieņem lēmumus

Sākšu ar to, ko nevar uzvērt par daudz. Tieši uz Tevi nevis kādu citu gulstas atbildība par lēmumu pieņemšanu. Tā nu mūsu sugai ir pieņemts, ka iniciatīvu izrāda tēviņš. Lai sieviete tevi kā tādu atpazītu, Tev būs jāizvēlas viss sākot ar to, kad Tu viņu gribēsi satikt un ko darot viņa tev pievienosies. Jā tieši pievienosies nevis, kur Tu viņu vedīsi ēst bez maksas. Tieši tāpat arī to, kad jums būs iespēja skūpstīties. Un visbeidzot to, kad jums būs iespēja pāriet uz nākamo līmeni un nodarboties ar seksu. Un atkal uz tevi gulstas pienākums šīs iespējas radīt.

Es saku „pienākums”, „atbildība”, bet domāju „priekšrocība” un „izvēle”. Tev taču patīk, ka vari izvēlēties. Jo sevišķi, ja runa ir par sievietēm. Tieši tā, uztver to, kā iespēju!

Apzinies, ko vēlies sasniegt

Bez šaubām meitenes vēlmes arī ir svarīgas, jo jūs taču vienkārši labi pavadāt laiku. Pie tam abi. Neskatoties uz to, ka jāņem vērā arī viņas vēlmes un attiecīgi jāspēj pielāgoties, tev jau iepriekš jābūt gatavam pamata plānam. Svarīgi skaidri apzināties, ko darīsi un ko vēlies ar to panākt. Tieši tev ir jārada situācija, kurā sasniegt vēlamo būs visreālāk.

Slikts piemērs būtu aizvest meiteni uz restorānu un cerēt uz seksu. Nekas nesanāks. No sākuma iebildīs vecāka gada gājuma apmeklētāji pie blakus galdiņa, bet pēc brīža jau sagribēs pievienoties arī viesmīlis un apsargs. Nu, protams, ja vien tas nebija tavs sākotnējais mērķis.

Laba domā ir it kā netīšām nonākt klusākā vietā. Piemēram, kafejnīcas tālākajā stūrī, kur krēslaini mierīgajā gaisotnē vari ieskatīties viņai dziļi acīs. …ja tavs mērķis ir viņu noskūpstīt.

Rēķinies ar laiku

Kad esi izdomājis, ko tieši darīsi un kā nonāksi līdz kārotajam, atceries par tam nepieciešamo laiku. Nekas nevarētu sagādāt lielāku vilšanos tev un meitenei, ja brīdī, kad dziļi skūpstoties, abi jau smagi elpojat, izrādās, ka viņai jādodas mājās, jo pēc desmit minūtēm atiet pēdējais autobuss.

Ja plāno pastaigu vai kopistisku tējas padzeršanu, pietiks ar stundu. Kad braucat pie tevis apskatīt tavu brīnišķīgo tauriņu kolekciju, ieplāno vairāk kā divdesmit minūtes. Mēs taču abi zinām, ka ne jau tauriņi pie sienas tevi interesē, bet tie, kas sitas satrauktas meitenes pavēderē.

Kopsavilkums

Lai panāktu to, ko vēlies no meitene tev pirmkārt pašam skaidri jāapzinās, ko tieši Tu vēlies. Nākamais solis ir izveidot apstākļus, kuros iespēja radīsies pati no sevis. Tālāk galvenais, lai pietiek laika un tev viss izdosies.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!