21 tēma, kas nolems neveiksmei jebkuru tikšanos ar meiteni

Publicējis Egoists, , X
attieksme

Šis nav banālais raksts par to, ko neteikt pirmajā randiņā. Pirmās tikšanās reize ar meiteni ir kā face-control klubā. Tu zini, ka esi vēsais džeks un tomēr, iekšā ir kaut kāds nemiers. Ja regulāri šeit iegriezies, Tu jau pratīsi uzturēt sarunu. Pa lielam nekādas dziļās tēmas izvērst nav nepieciešams. Daudz svarīgāk ir vienkārši nesalaist dēlī to pozitīvo iespaidu, ko atstāji satiekoties ar meiteni draugu kompānijā, klubā vai iepazīstoties internetā.

Uzskaitīšu biežākās kļūdas, ko pieļauj pašraudzētie donžuāni. Iespējams, tev daļa no tām liksies absurdas. Tomēr tās ir balstītas uz reālu cilvēku rūgto pieredzi. Dažos gadījumos paši džeki stāta ar pārliecību, ka viss tak bija forši. Citos, domāju, pat viņiem pašiem būtu kauns atzīties un šos stāstus dzirdu no otras iesaistītās puses – meitenēm.

1. Kā likums meitenēm neinteresē gadžeti un Hi-tech inventārs. Liec nost savu mobilo ar jaunākajām aplikācijām. Tajā ir tik maz lietu, kas varētu aizraut meiteni, ka labāk vispār izvairīties no šīs tēmas. Izņēmums būtu, ja meitene pati to uzsāktu. Arī šajā gadījumā ilgi uz tās nepaliec, stūrē uz ko emocionālāku.

2. Mīļāko pārraidi apspriedīsi svētdienas pēcpusdienā, grilējot gaļu ar draugiem.

3. Politika, reliģija, izglītības sistēma u.c. strīdīgās tēmas, lai paliek reizei, kad ar čomiem sēdēsi pie alus kausa.

4. “Kur tu mācījies?”, “Par ko strādā”, “Vai tev ir brāļi, māsas” un citi jautājumi, kas iederas garlaicīgās aptaujas anketās ir tabu tiekoties ar meiteni. Kā jau teicu, tie vienkārši ir garlaicīgi. Tā vietā, piemēram, jautā: “Kas tevi aizrauj tajā, ko Tu dari?” vai “Ko Tu gribētu darīt pēc trim gadiem, ja zinātu, ka vari sasniegt jebko?”

5. Tev ir izplānots, cik gribi bērnus un kur jūs ar tavu sapņu ģimeni dzīvosiet? Lieliski! To pastāstīsi meitenei tieši pēc tam, kad būsiet kopā jau gadu. Vēl labāk – pusotru.

6. Nekādā gadījumā nežēlojies par savu grūto dzīvi. To dara neveiksminieki, bet neveiksminieki pavada vakaru ar savu roku nevis apburošu meiteni.

7. Tev neiet darbā, ko lai saka – tava problēma. Meitene tev ar to nepalīdzēs, bet iespaidu gan sagandēsi. Tev nav jābūt jaunajam Stīvam Džobsam. Pietiks ar to, ka tavs darbs ir labs atspēriens nākotnei. Savukārt to jau tu vari krāsot pēc labpatikas.

8. Tev ir problēmas ar veselību? Labi. Meitene visu bērnību sapņoja par ziediem, skaistām kleitām un baltiem zirgiem. Vai jūti kā šajā ainā neiederas tas, ka tev no svaigiem augļiem ar putukrējumu metas caureja?

9. Tev kāds nodarījis pāri? Krāpa bijusī? Nodeva draugs? Uzraksti to uz zoles un aizmirsti. Šie cilvēki ir kā aizgājēji – par tiem runā labu vai neko. Apkārt labiem cilvēkiem ir citi labi cilvēki un tā ir spēcīga pazīme. Ņem to vērā!

10. Nekad nerunā par to kā tev neveicas. Veiksme ir relatīvs jēdziens. Ja nespēj būt par to optimistisks, tad labāk vienkārši izvairies no šīs tēmas.

12Nākamā lapaspuse

Viens komentārs rakstam “21 tēma, kas nolems neveiksmei jebkuru tikšanos ar meiteni”

  1. ornaments raksta:

    Kopumā vispār žēloties nedrīkst.
    Labs raksts!