Sievietes erogēnā zona smadzenes I daļa – “Aktivizē sievietes smadzenes”

Publicējis Dakteris, , X
bauda

Spēcīgākā, sievietes erogēnā zona ir viņas smadzenes. Ja tu to vēl nezināji, turpini mācīties, tu esi uz pareizā ceļa. Taču atšķirībā no citām, šo erogēno zonu nav iespējams stimulēt ar glāstiem, skūpstiem vai laizīšanu. Tas ir galvenais iemesls kāpēc “sievietes mīl ar ausīm”. Interpretējot teicienu, sievietes uzbudina, ja vīrietis aktivizē viņas smadzenes. Jebkura neviennozīmīga lieta, liek analizēt, domāt un, pats galvenais, fantazēt.

Te runa ir par viņas fantāzijas, emociju un citu smadzeņu sektoru stimulēšanu. Saproti mani pareizi, padziļinātas zināšanas anatomijā vai neiroloģijā tam nav nepieciešamas. Pietiks, ja apzināsies uztveres pamata principus. Jauna informācija un ar to saistītie uzdevumi, līdzīgi kā datorā, liek smadzenēm darboties aktīvāk. Tāpēc, piemēram, cilvēkiem patīk risināt krustvārdu mīklas.

Tomēr vienkārša matemātikas uzdevumu pildīšana ar meiteni neies cauri. Loģikai ir veltīta tikai neliela smadzeņu daļa. Tik specifiskiem uzdevumiem – pavisam maza. Tieši tāpat kā datorā, arī smadzenēs dažādiem uzdevumiem ir atvēlēti izdalīti bloki (sektori). Ar speciālām magnetorezonanses un elektrisko lauku analīzes iekārtām to pat var vizuāli attēlot. Labās ziņas ir tādas, ka visu cilvēku smadzenes pakļaujas vieniem un tiem pašiem principiem, tāpēc tajā var neiedziļināties.

Fantāzija uzbudina

Minētais piemērs ar matemātikas uzdevumu pildīšanu būtu pielīdzināms intensīvai viena ķermeņa punkta spaidīšanai – ātri vien radīsies diskomforts un nepatīkamas sajūtas. Tā vietā, tam jābūt kā relaksējošai ķermeņa masāžai, kas vieglām kustībām aptver visu ķermeni.

Praktiski tas nozīmēs atmiņas un iztēles iesaistīšanu, t.i. runāt par spilgtiem notikumiem pagātnē un emocionāli piesātinātām iespējām nākotnē. Tāpat dažādas modalitātes1, jeb citiem vārdiem maņas, ļauj aptvert plašāku smadzeņu daļu.

Saprotu, ka šādi pasniedzot, tas var izklausīties dikti sarežģīti. Tas ir zinātniskais pamatojums. Vienkāršs un praktisks piemērs visu saliks pa vietām pat tiem, kam nav ne jausmas, kas ir MRT u.t.t.

Turpinājums sekos…

1Uztveres kanāli: tauste, garša/smarža, redze, dzirde.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!