Sievietes erogēnā zona smadzenes V daļa – “Atbrīvo savu potenciālu to stimulēt”

Publicējis Dakteris, , X
harmonija

Nekas sievieti tā nevaldzina, kā vīrietis, kurš viņai liek just. Vīrietis, kurš sagādā jaunas emocijas, viņu satrauc un saviļņo. Tieši šādi jāstimulē viņas galvenā, erogēnā zona – smadzenes. Katrs vīrietis piedzimst ar šo spēju. Spēj saskatīt jauno un neierasto ir dabiska. To pašu var teikt par prasmi nodot emocijas otram. Viss, kas tev nepieciešams, ir pārvarēt iekšējās barjeras un iemācīties atbrīvot šīs spējas.

Pirmais jaunrades ienaidnieks ir postošais pārītis – pārliecības trūkums un uztraukums. Kā likums, uztraukums ir sekas pārliecības trūkumam. Uztraukums aktivizē primitīvākās smadzeņu daļas. Tās pārņem kontroli un bloķē inteliģentās smadzeņu daļas darbību. Tiek izvests no ierindas tavs slepenais ierocis savaldzināšanā – radošums. Cilvēks nespēj būt radošs stresa apstākļos.

Primitīvākā smadzeņu daļa atbild par instinktiem un pašsaglabāšanās tai skaitā. Tie ir dabiski un nepieciešami ātrai reakcijai kritiskās situācijās. Kad runa nonāk līdz savaldzināšanai, tāda reakcija ir neproduktīva.

Ne velti skaistu sieviešu klātbūtnē lielākā daļa vīriešu pārvēršas trulos alu cilvēkos. Viņu primitīvākā smadzeņu daļa ir ņēmusi virsroku. Intelekts un līdz ar to arī spēja uz jaunradi noslīd tuvu nullei. Rīcība visiem kļūst pilnīgi vienāda – paredzama. Iešakumā tas meitenei ir vienkārši garlaicīgi. Pazūd izaicinājums un jebkāda interese. Ar laiku tas vispār kļūst kaitinoši, kā dziesma, ko atkal un atkal, pa desmit reizēm dienā spēlē radio. Šī brīnišķīgā būtne pārvēršas Fūrijā. Jau par 99% ir zināms, ka vīrietis, kurš tuvojas teiks un darīs tieši to pašu, ko simts iepriekšējie. Pie tam katrs no viņiem būs pilnīgi pārliecināts par savu oriģinalitāti.

Toties, kad esi pārliecināts par sevi, nosvērts un mierīgs, uztraukumam nav vietas. Tu atslābinies un var iesaistīties inteliģentākā smadzeņu daļa – Tu vari izpausties radoši. Tagad Tu saproti, kāpēc tik daudz uzmanības pievēršam pašpārliecības jautājumam.

Par iekšējo mieru un harmoniju prāta atbrīvošanai augstākām lietām, daudz runā jogā. Jebkurš ģēnijs, kuru paņemtu no cilvēces vēstures, izceļas ar izteiktu prasmi koncentrēties uz mērķi. Kāds no ģēnijiem ir teicis: “Cilvēks redz šķēršļus, kad novēršas no sava mērķa.” Par to, kādam ir jābūt mērķim attiecībās ar sievieti, jau rakstījām iepriekš. Arī to ir vērts paturēt prātā.

Lai tiktu pie šī miera, tev jāatbrīvojas no vēlmes, kaut ko panākt no otra, pierādīt vai manipulēt. Iedomājies kā Tu sarunājies ar savu draugu. Tev nav jāizrādās vai jāatstāj uz viņu iespaids, tu var būt pats.

Lai arī cik dīvaini tas nebūtu viss iepriekš aprakstītais sasaucas ar brīvību, jautrību un nepiespiestu pašizpausmi, ko vienuviet var novērot, kad rotaļājas bērns. Viņš kā uzsūc emocijas un dāvā tās apkārtējiem. Viņu nesatrauc, ko par viņu padomās plīša lācītis. Viņam ir jautri un priekš viņa rotaļā ir jautri arī visām mantām.

Erogēnā zona

Pirms cilvēka apziņu noslogojušas sabiedrības racionalitātes uzliktās važas viņš ir ārkārtīgi radošs. Pat visstingrākais koncerna finanšu izpilddirektors kādreiz ir bijis bērns un brīvi rotaļājies. Arī Tu. Tas nozīmē, ka arī tevī iekšā, zem gadu slāņiem, ir paslēptas visas nepieciešamās īpašības, lai būtu radošs. Tu spēj ģenerēt emocijas un ar tām stimulēt sievieti.

Ar to tev jāsaprot pats galvenais – Tu jau esi spējīgs aktivizēt sievietes smadzenes, t.i. savaldzināt viņu. Viss, kas tev nepieciešams, ir atbrīvoties un ļauties radošām izpausmēm. Izmanto valodas tehnikas, humoru un vienkārši rotaļīgi brīvu attieksmi, lai stimulētu sievietes galveno erogēno zonu – smadzenes.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!

Viens komentārs rakstam “Sievietes erogēnā zona smadzenes V daļa – “Atbrīvo savu potenciālu to stimulēt””

  1. ornaments raksta:

    Labs raksts ,sapratu to saknīti ko gribēji parādīt :)