Īsts vīrietis, savaldzināšana un sekss

Publicējis Lieliskais, , X
alfa

Kārtējais piektdienas vakars un laiks iziet tautās. Tomēr šīs piektdienas pasēdēšana atstāja dziļāku iespaidu kā varēja paredzēt. Vakars iesākās interesanti, kas lika domāt, ka „visums ir sakustējis” un tik vienkārši vis nebūs. Sākotnējā iecere bija papļāpat par interesantiem plāniem, kas nav saistīti ar sieviešu tēmu. Tomēr, kā jau vīriešu kompānijā, saruna novirzījās tieši uz to.

Saruna raisījās raiti un daudz tika izrunāts. Nu labi, atzīstu, pārsvarā runāju es. Lai mani sarunas biedri man piedod. Laikam pēdējā laikā uzkrātā informācija prasījās, lai viņu saliek pa plauktiņiem. Šķiet tieši šīs domas, ko citiem tomēr izdevās pateikt starp manām ložmetēja kārtām, salika visu pa vietām.

Jau gadiem esmu domājis par atšķirību starp vīriešiem, kam ir viss izņemot panākumus pie sievietēm un vīriešiem, kam, neskatoties ne uz ko, vienmēr apkārt ir skaistas sievietes. Šī atšķirība ir ārkārtīgi vienkārša un tik uzkrītoša kā uzkāpt uz grābekļa. …protams pēc tam, kad to saprot.

Visu nosaka mērķis. 90% un vairāk vīriešu uzskata, ka izcils mīlnieks ir tāds, kurš var uzsist knipi un skaistākās no sievietēm viņam metas virsū ieplestām kājām. Tā ir kļūda, pie tam loģiska. Cilvēks nevar ieraudzīt problēmas risinājumu no līmeņa, kurā šī problēma ir radīta, kā teica A. Einšteins. Tas nozīme, ka vīrietis, kuram dzīvē sieviete ir unikāls notikums, nevarēs izprast dzīves pozīciju, kurā ir vīrietis, kam sieviešu uzmanība ir ikdiena. Jeb skatoties no otras puses – “Paēdušajam izsalkušo nesaprast”.

Vienīgais veids, kā tuvoties šai pozīcijai, ir mainīt savu mērķi. Kā jau minēju 90% kļūdās, jo viņu primārais mērķis ir sekss. Cik absurdi ir tikties un iepazīt meiteni tikai tāpēc, lai dabūtu viņu gultā. Grūti iedomāties, ko neefektīvāku. Tas ir kā aiziet uz smalkāko restorānu, pasūtīt izsmalcinātāko steiku ar piedavām un aprīt to ar rokām, uzdzerot alu no 2 litru PET pudeles, sajūtot vien piebāzta kuņģa spiedienu.

Jeb aizbraukt uz Tibetu, rajonu ar pasakainiem klosteriem un fantastisku dabu, un visu ceļojuma laiku dzert viesnīcas numuriņā “All Included” bezmaksas kokteilīšus. Un tiešām ir cilvēki, kas reāli tā arī dara. Tik rodas jautājums – vai tā ir dzīve? Mēs dzīvojam tad, kad baudām. Gardēdis izgaršo un izbauda katru kumosu, ļaujot garšas kārpiņām kāri uzsūkt katru aromāta molekulu.

Ir jāmaina šī badmiras mentalitāte un jāsāk izgaršot dzīvi. Atšķirībā no ēdiena, bez sievietes var iztikt. Sieviešu ir pietiekami un pat paliek pāri. Atsakies no mērķa meklēt seksu. Tā vietā par prioritāti nospraud izbaudīt komunikāciju. Izbaudi laiku, ko pavadi kopā ar sievieti. Izbaudi flirtu. Izbaudi savaldzināšanu. Galu galā izbaudi seksuālo spriedzi, kas rodas starp tevi un meiteni, ar kuru pēdējo pusstundu bezkaunīgi flirtē.

Atbildi sev uz vienu jautājumu. Tev patīk, kad sieviete tevi iekāro, kad viņa tevi vēlas no visas sirds? Ja atbildēji “jā”, un domāju jebkurš garīgi vesels vīrietis atbildēs “jā”, būtu ārkārtīgi nejēdzīgi atteikties no šīs brīnišķīgās sajūtas dēļ ejakulācija un vēl viena robiņa gultas kājā. Nonācu pie secinājuma, ka labprāt attālinu tuvību, tāpēc vien, lai ilgāk izbaudītu šo spriegumu gaisā un dzirkstelītes meitenes acīs.

Protams, no seksa nav jāatsakās. Jāatsakās tikai no seksa kā galvenās prioritātes. Tāpat kā ēdot, tu pirmkārt izbaudi ēdienu. Sāta sajūta būs tāpat – kā rezultāts procesam. Arī savaldzināšanā galvenā prioritāte ir izbaudīt procesu, bet sekss nav nekas vairāk kā šī procesa sastāvdaļa.

Izvirzi jaunus mērķus un sāc dzīvot. Bankas dod kredītus nevis tiem, kuriem nauda ir izmisīgi vajadzīga, bet tiem, kam tās jau tāpat pietiek. Ar sieviešu interesi ir tieši tāpat. Atsakies no badmiras mentalitātes un tavā dzīvē sāks notikt brīnišķīgas lietas. Iespējams pat tādas, par kuru eksistenci tev iepriekš nebija ne mazākās nojausmas.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!