Kāpēc sievietes ciest nevar sliktos puišus, bet slepus viņus iekāro

Publicējis Lieliskais, , X
alfa

Sievietes fantazē par seksu ar slikto puisi. Tai pat laikā viņām ir universāli negatīva attieksme pret šiem vīriešiem. Viņi ir patmīlīgi un neuzticami. Viņi gatavi manipulēt un izmantot, lai tikai sasniegtu to, ko vēlas. Viņi ir bezatbildīgi un lūdz piedošanu tikai tad, ja viņiem no tā tiks kāds labums. Visbeidzot viņi atklāti uzskata sievieti par objektu savu seksuālo iegribu apmierināšanai. Tieši par šiem vīriešiem ir vārdi “visi vīrieši ir cūkas”, “viņiem vajag tikai vienu” u.t.t.

visi vīrieši” – tas liek aizdomāties. Tā taču ir acīm redzama aplamība. Vai tiešām? Varbūt sievietes pārējos vienkārši neredz, neuztver kā vīriešus. Labie puiši vienkārši nespēj pamodināt sievietē to dzīvniecisko kaisli, kuras viņām tā pietrūkst ikdienā – likt viņai sajusties kā sievietei, nevis draugam. Uzticamajā un drošajā vienkārši pietrūkst saviļņojuma, kas aizrautu.

“the irresistible rogue who has the dizzying ability to drive women wild”1

Jau no pirmās dienas viņas ir audzinātas būt par labajām meitenēm, bet, iekšā mītošo slikto meiteni, turēt tumšākajā kambarī aiz septiņām atslēgām. Nevienu neinteresē, ka tā ir neatņemama un liela daļa viņu “Es”. Viņas varbūt pat dzīvē kļūst laimīgas un gūst piepildījumu, taču nekad pilnībā, nekad par visiem 100%. Cilvēks ir tāds dzīvnieks, kurš redz traipu, nevis apbrīnojami skaisto galdautu, uz kura tas atgadījies. Tāpat kā mēle atkal un atkal atgriežas pie zobos iesprūdušās ābola miziņas, sievietes prāts atkal un atkal atgriežas pie šīs bīstamās fantāzijas un padara viņu traku.

Protams, sliktais puisis nesniegs viņai piepildījumu un laimi dzīvē. Kā vienu no maniem rakstiem komentēja kāda dāma: “Lai galds stāvētu vajag visas trīs kājas.” Tieksme pēc sliktā puiša ir kā skabarga – maza un nenozīmīga, taču kamēr vien nedabūsi to laukā, viss pārējais šķiet mazsvarīgs.

“Women tend to split off their detested parts like hate, envy, and bad-girl aspects, so that bad-girl parts stay behind closed doors, only to come out to play with bad-boy lovers”2

Ja viņām tas ir nepieciešams, tad kāpēc viņas tik ļoti nīst šo “dvēseles niezi”?

Cilvēks ir tāds nejauks radījums, kurš dabiski nievā visu, ko neizprot un nevar kontrolēt. Sievietes vēlme atdoties rupjam tēviņam pusnakts reibonī, visnepiedienīgākajos veidos, ir pilnīgā pretrunā viņas paštēlam. Tā dara tikai palaistuves, bet viņa tāda nav. Tad kāpēc šīs vēlmes? Viņa to nevar saprast vai kontrolēt.

Nemaz nerunājot par to, lai kontrolētu slikto puisi. Kur nu! Viņa sliktā puiša rīcību pat nevar prognozēt. Un sievietes prāts vienkārši nespēj tādus jautājumus atlikt malā, līdz būs pietiekami faktu, lai izdomātu atbildi. Prāts turpina malt pa tukšo dienu pēc dienas. Nav brīnums, ka tas viņu tracina.

Visbeidzot, esot kopā ar slikto puisi, sieviete sāk zaudēt kontroli pār savu rīcību. Viņš pamodina viņā dziļākās, dzīvnieciskās izjūtas, kas pārpludina veselo saprātu. Tās sūta skudriņas pār ķermeni un liek sirdij bungot džungļu ritmā. Šajā brīdī viņa ir gatava uz visu. Šī apziņa izraisa bailes un paniku, vēlmi bēgt. Sievietes vienbalsīgi saka “nē” sliktajam puisim, cerot kopā apklusināt neatlaidīgo balstiņu dziļi iekšā, kas saka: “O, jā! Mazā tu zini, tu to gribi!”

1Kristina Grish, “Ad_dick_ted: 12 Steps to Kicking Your Bad Boy Habit”, 2007
2Frances Cohen Praver, “Daring Wives”, 2006

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

6 komentāri rakstam “Kāpēc sievietes ciest nevar sliktos puišus, bet slepus viņus iekāro”

 1. Lara Croft raksta:

  Visi vīrieši nav vienādi? Nevar būt! Bet visas sievietes tādas ir. Nē, nu es jau labprāt savā laikā izmantotu arī kādu slikto puisi, tikai es viņiem nepatīku, jo pliks sekss viņiem neinteresē. Viņiem patīk “mazas” meitenes, ar kurām var manipulēt, piedzirdīt, izmantot bez kontracepcijas. Viņi lieliski zina, kuras tās ir.

  • Lieliskais raksta:

   Piedod, īsti neizsekoju saistībai ar rakstīto. Tevī aprakstītais vīrietis pamodina, citējot sevi, “to dzīvniecisko kaisli, kura tev tā pietrūkst ikdienā”? Es, protams, nenosodu. Katram sava gaume. Teiksim man patīk sievietes ar brillēm un šķiet seksīgi, ja meitene zina vairākas svešvalodas.

   • Lara Croft raksta:

    Izlasi divreiz…rakstu, atvainojos, ka nesaproti, mani sliktie puiši neinteresē un nekādu dzīvniecisku kaisli neizsauc.

    • Lieliskais raksta:

     Es rakstu par slikto puisi, kurš, atkārtoju, “pamodināt sievietē to dzīvniecisko kaisli…”. Ja nepamodina, tad, acīm redzot, uz viņu neattiecas rakstītais. Loģiski, ne? Savukārt tas, ko tu aprakstīji ir kompleksu nomākts, pāraudzis ļurba. “Savādi”, taču tāds nevienai sievietei neizraisa interesi. Padomā, varbūt tāpēc viņam tas alkohols vajadzīgs!
     Un šī agresīvā attieksme tikai pamato iepriekš rakstīto – sievietes nespēj palikt vienaldzīgas.

    • Lara Croft raksta:

     Vīrietis man vienmēr ir kalpojis pirmkārt savu seksuālo iegribu apmierināšanai, vai veidosies attiecības, par to kaut kā neuztraucos. Ļoti ātri sapratu, kādu vīrieti gribu, tāpēc diezin vai vēl kāds cits vīrietis manī izsauktu kādu dzīvniecisku kaisli, tikai tas, ar ko pašlaik esmu kopā.

 2. Lieliskais raksta:

  Lara, seksu grib visas veselas sievietes, tas nav arguments ne par, ne pret. Pievilcība ir instinktīva, cilvēks neizvēlas to just (1). Cilvēks var tikai intelektuālā līmenī izvēlēties palikt uzticīgs. Tieši tāpēc rakstītā izpratne dod tik lielu varu.
  (1) David DeAngelo