Kāpēc vīriešiem patīk padauzas

Publicējis Egoists, , X
dažādība

Būsim godīgi, vīriešus vilina pavieglas sievietes kliedzošā seksualitāte un grēcīgā piedzīvojuma daudzsološā iespējamība. Pēc ekonomikas principiem, izlaidīga sieviete kā parādība vēl ir sastopama tikai tāpēc, ka pēc viņas ir pieprasījums. Neskatoties uz to, ka “padauza”, neapšaubāmi, ir vārds, ar kuru nevēlas tikt apzīmēta neviena sieviete. Sabiedrībā nav divu viedokļu, par daiļā dzimuma pārstāvi, kura piekopj juceklīgus dzimumsakarus un tomēr viņas var sastapt uz žurnālu vākiem, ekrāniem un cilvēku pulcēšanās vietās.

Prasīsi kāpēc par to vēl runāt? Tieši tāpēc, ka viedoklis ir tikai viens, neskatoties uz to, ka sliktās meitenes ieņem stabilu pozīciju sabiedrībā un nekur netaisās pazust. Es teiktu vairāk, katrā, pat stingrāko uzskatu vadītā, sievietē ir daļiņa sliktās meitenes. No personīgās pieredzes varu pateikt, ka noteiktos apstākļos pat visreliģiozākā jaunava, kas neatzīst neko mazāk kā absolūtu atturēšanos līdz kāzām, liksies gultā ar vīrieti, kuru nav bijusi pat uz vienu randiņu. Pie tam tas neizmainīs viņas uzskatus. Viņa akli paliks pie savas morāles un norakstīs to uz mirkļa vājumu.

To sauc par krišanu grēkā, lai gan kritiens ir relatīvs. Vai tiekties pēc tā, ko vēlies, ir vājums un pakļauties sabiedrības vai reliģijas vadoņu spiedienam ir spēks? Atšķirībā no citiem, tā saucamajiem grēkiem – zagšanas, nogalināšanas u.t.m.l. sekss sagādā baudu abām (vai vairāk) iesaistītajām pusēm. Katra ir drusciņ pavieglaPaskatoties apkārt, ne man vienīgajam nelīmējas kopā ainiņa, kurā baudas sagādāšana otram būtu sodāma ar mūžīgām mokām.

Puisis grēksūdzē:
– Tēvs es vakar sagrēkoju ar vieglas uzvedības sievieti.
– Kura tā bija?
– Es kā džentlmenis nevaru to atklāt.
– Vai tā bija slaucēja Anniņa?
– Nē tēvs.
– Ā, tad tā noteikti bija Grieta no saimniecības veikala.
(..)
Pēc brīža puisis iznāk no baznīcas un saka draugam, kurš viņu gaida turpat aiz stūra.
– Uzzināju vārdus vēl divām…

123Nākamā lapaspuse

Viens komentārs rakstam “Kāpēc vīriešiem patīk padauzas”

  1. che guevara raksta:

    Bilde atgādina momentu no californication 1epizodes :D