Padauza – 10 pazīmes, pēc kurām atpazīt II daļa

Publicējis Egoists, , X
dažādība

Padauza ir seksuāli agresīva un nospļaujas par sabiedrības nopēlumu vai iespējamajām sekām. Viņa izbauda savu seksualitāti un bez aplinkiem tiecas to realizēt. Viņai tas izdodas tik prasmīgi, ka varētu šķist viegli, it kā viņa neko nedarītu, ļaujot sevi nest pirmajai vēja plūsmai. Tomēr neļauj sevi piemuļķot, tas vēl nenozīmē neizvēlīgumu – viņa ļoti labi zina, ko vēlas un, pats galvenais, kā to dabūt. Viņa redz cauri vīriešiem un aplidošanas procesam. Uzzini, kā atpazīt šādu sievieti!

Mūsu sabiedrība sievieti iztēlojas frigidu – tādu, kurai nevar būt seksuālu vēlmju. Jebkuri mēģinājumi iet pret šo uzskatu tiek nievāti un sagaidīti ar nopēlumu – “Padauza!”. Jau daudzus gadsimtus, apspiesta sievietes seksualitāte ir bijusi norma. Tā laužas uz āru un izpaužas apslēpti. Ne velti viens no spēcīgākajiem mediju manipulācijas rīkiem arī sievietēm ir pašu sieviešu seksapīls.

Es ticu, ka katrā sievietē snauž kvēlojoša, kūsājoša seksualitāte – spēja uz nevaldāmu kaisli. Viss, kas nepieciešams, ir īstie apstākļi un vīrietis, kas pamodinātu viņas iekāri no mākslīgi izraisītas komas.

Otrs variants ir atrast sievieti, kas šo savas sievišķības daļu jau apzinās. Ja vēlies, ko vairāk par seksu misionāru pozā, ja vēlies traku piedzīvojumu ar traku daiļavu un nebaidies no skrāpējumiem uz muguras, šīs pazīmes tev lieti noderēs.

Protams, atceries, simptoms vēl nav diagnoze. Turpinot paralēles ar medicīnu, iespējams vīruss vēl snauž. Tomēr pazīmes paliek spēkā un līdz ar to arī skaidrojums.

Pīrsingi

Caurumi ausu ļipiņās sievietei ir norma. Taču, ja tie parādās arī tuvāk jutīgajām vietām, tā kļūst par pazīme. Tas pats attiecas uz skaitu, tā ir apzināta vēlme atkāpties no normas un vienlaicīgi parāda meitenes attieksmi pret savu ķermeni. Šī “nieze” ar vieglu pašiznīcināšanās pieskaņu, liek meitenei
Padauza jūtas brīvi vīriešu kompānijātiekties pēc asām izjūtām. Jo stiprāka “nieze”, jo asākas sajūtas nepieciešamas, lai gūtu apmierinājumu.

Šai sievietei vēlme pēc maiguma seksā nav bieža parādība. Aizmirsti misionāru pozu! Viņa vēlas tikt paņemta skarbi, iepērta un vilkta aiz matiem. Viņa ir “slikta meitene”, viņa to zina un vēlas, lai viņu “sodi”.

Viņa smēķē

Smēķēt pēc definīcijas ir slikti, taču tas nekādi neattur smēķētāju no baudas, ko viņam sniedz šis process. Sievietei ļauties seksam ar tikko sastaptu vīrieti, pēc sabiedrības uzskatiem, arī ir slikti, taču arī tas sniedz fizisku baudījumu. Smēķētāju ir daudz. Cigarete zobos vien neliecina, par pavieglu uzvedību, taču par attieksmi pret savu ķermeni gan – viņa to pakārto savu vēlmju apmierināšanai. Un, kā jau iepriekš esmu teicis, sievietēm vēlmes nav mazāk kā mums – “suņiem” vīriešiem.

12Nākamā lapaspuse

Viens komentārs rakstam “Padauza – 10 pazīmes, pēc kurām atpazīt II daļa”

  1. sieviete pēc 40 raksta:

    meitenes stingrie noteikumi ir vienpadsmitā – vislabākā pazīme :) o jaaaaa