Ko vēlas sieviete no garderobes

Publicējis viesis, , X
attiecības

Mūsdienu pasaulē viss ir sajaucies – dzimumu lomas sabiedrībā un ģimenē, paaudžu loma, vecāku un bērnu attiecības. Viss attīstās, varētu pat šķist, loģiski, taču, tīri no iekšējā komforta viedokļa, neharmoniski. Mēs, sievietes, to saucam par intuīciju, vīrieši – “čuju”.

Mūsu intuīcija mums čukst, ka kaut kas nav kārtībā… Tomēr mēs tāpat ejam uz darbu, iespīlējušās šauros svārkos, un raujamies, risinām, bīdām, un nervozējam, bet pēc tam ejam mājās, lai risinātu kaut kādus jautājumus tur… Lai gan, patiesībā, mēs visas gribam būt meitenes …un jaunu kleitu.

Jā – jā, arī tās “azbesta vecenes”, kuras jūs ik dienas redzat uz ielas, ofisā un kafejnīcā. Viņas arī! Grib. Būt. Meitenes. Vienkārši, kāda iemesla dēļ viņām nācās kļūt par “večiem”. Un pašām cīnīties, izdzīvot, pelnīt un nesalūzt. Es, nekādā gadījumā, nevainoju vīriešu. Piedāvāju viņiem palīdzēt savām dzīvesbiedrēm kļūt laimīgākām! Ticiet man, stiprais dzimum, ļoti daudz kas ir atkarīgs no jums!

Ja jūsu sievietei ir novērojami divi vai vairāk no zemāk uzskaitītajiem “simptomiem”, saausieties! Jūsu mīļotā nejūtas sievišķīga un pievilcīga, bet priekš mums tas ir postoši. Tas var novest pie nedienām, strīdiem un pat depresijas. Atgriezt pārliecību par sevi varat tikai jūs.

Vīrišķīgs apģērbs

Dāma svārkos

Skaidrs, ka džinsenes, šorti, bikses un vēl jo vairāk žaketes, un šlipses ir, uz sievietes skapi migrējuši, vīriešu garderobes elementi. Pie tam, pievērsiet uzmanību, ka izteikti sieviešu garderobes elementi, kā krūšturis vai zeķubikses, nez kāpēc, uz vīriešu garderobi nav pārgājuši. Un pat svārkus, lai arī cik bieži tos neaģitētu vīriešu modes parādēs, vīrieši valkāt atsakās.

Tad ar ko sievietes ir sliktākas? Protams, ņemot vērā aukstumu un no ērtuma viedokļa, mēs nevaram pavisam atteikties no biksēm. Tomēr, pacensties biežāk vilkt svārkus – silti iesaku.

123Nākamā lapaspuse