Ko vēlas sieviete no garderobes

Publicējis viesis, , X

Skapja neesamība

Skapis sievietei ir vairāk kā mēbele. Tā ir atsevišķa pasaule, viņas personīgā “Nārnija” un, kaut kādā mērā, tā īpašnieces seja. Skapim ir jābūt, pat tad, ja jūs tikko esat pārvākušies un nopirkt skapīti priekštelpā ir svarīgāk un lietderīgāk. Bez skapīša sieviete var izdzīvot, bet bez skapja – nē!

Pie tam, vēlams, lai skapis būtu aizņemts ar viņas mantām. Nepiesārņojiet to ar bērnu drēbītēm un vīriešu krekliem. Tie izjauc harmoniju un aizņem vietu, dēļ kā sieviete jutīsies neomulīgi.

Vīrieši! Nopērciet sievietei skapi. Viņas personīgo. Šad tad piedāvājiet viņai pastaigāt pa veikaliem, lai to papildinātu. Pat tik vienkāršas rīcības ir pietiekami, lai padarītu jūsu izredzēto laimīgu. Pat tad, ja jūs to nekad nesapratīsiet.

Tikai praktiski apavi

Meitene kleitā

Sievietei apavi nav tas, ko viņa valkā, bet tas, kas viņai ir! Kā jūs zināt, mums to parasti ir daudz vairāk kā tiek reāli lietots. Un tā tam ir jābūt. Tas ir muzejs un augstās mākslas galerija, sievietes lepnums un piemineklis viņas labajai gaumei vienā personā. Tas ir viņas estētiskais prieks, kas ātri izbeigsies, atliek viņai uzvilkt “tās uz 29 cm papēža”. Dažkārt kurpes, ne reizi neuzvilktas, tiek izmestas, lai atbrīvotu vietu jaunam – modernākam modelim… kurš, iespējams, arī nekad netiks uzvilkts. Vienkārši pieņemiet to kā faktu.

Vīrieši! Ļaujiet sievietei pirkt tik apavus, cik vien viņa vēlēsies un nekad nesakiet, ka viņa tos tāpat nevalkā. Viņai pieder šis skaistums un ar to pietiek.

Neaizmirstiet, ja sieviete jūtas kā sieviete, viņa pārstāj uzvesties kā vīrietis, kļūst pakļāvīgāka un maigāka, pirmkārt ar jums. Viņa sāk vairāk novērtēt savu vīrieti, jo saprot, ka viņai ir aizstāvis, klints, aiz kuras noslēpties un nav pašai viss jādara.

Atcerieties – mēs vienkārši gribam būt meitenes un jaunu kleitu.

Ja vēlaties saņemt vairāk padomus no stilista Anush, ejiet uz adresi

http://www.stilist.lv/formas/pieraksties-stiligiem-padomiem

Paldies, ka lasīji!
viesis

Iesaki arī draugiem!

123 lapaspuse