Tomēr, arī sieviete grib seksu

Publicējis Egoists, , X
sabiedrības viedoklis

Sabiedrībā ir izveidojies uzskats par sievieti kā par frigidu un aseksuālu būtni, t.i. viņas negūst baudu no seksa un to negrib. Tas varētu šķist loģiski, jo 90% vīriešu seksa piedāvājumu tiek noraidīti. Un tomēr tās ir pilnīgas muļķības. Šis uzskats nevarētu būt kļūdaināks.


Gailis skrien pakaļ vistiņai un domā:
„Noķeršu – apmierināšos, nenoķeršu – vismaz sasildīšos.”
Vistiņa bēgot no gailīša domā:
„Cerams, es neskrienu pārāk ātri.”

Tu būsi pārsteigts, taču sievietes tieši tāpat kā vīrieši gūst baudu no seksa. Manā pieredzē pat vairāk. Pilnīgi normāla parādība ir daudzkārtējs orgasms. Tai pat laikā vīriešu vidū daudzkārtējs orgasms ir retums. Bez tam baudas maksimums pa lielam ir tieši ap orgasmu. Savukārt sievietes izjūtas ir spēcīgas jau kopš brīža, kad viņā ieiet. Noteikti esi ievērojis kā viņas aiz baudas sten, ķeras miesā ar nagiem un vispār nezin kur likties.

Tad kāpēc viņas laiž garām tik daudz brīnišķīgas iespējas gūt baudu? Te vainojami instinkti. Pirms tika izdomāta kontracepcija, sievietei sekss nozīmēja bērna dzimšanu un visu no tā izrietošo. Ja šīs primitīvās izjūtas vēl var apiet ar loģisko prātu, tad grūtāk ir ar sabiedrības viedokli.

Sievietei jau no bērnības tieši un netieši tiek iestāstīts, ka sekss ir slikti. Kādam atdodoties viņa automātiski tiks uzskatīta par mauku, palaistuvi u.t.m.l. Tā nu vēsturiski ir iegājies, ka sievietes kopumā ir sabiedriskākas un vairāk atkarīgas no sabiedrības viedokļa. Viņas vairāk runā, vairāk uzturas draudzeņu kompānijā un pat vairāk pieskaras. Tādējādi viņas arī loģiskajā līmenī ir pārliecinātas, ka tas, ko vīrietis grib ir slikti. Līdz ar to, pat atrodot brīnišķīgi piemērotu partneri, pēc notikušā dziļi iekšā sīc vainas apziņa un nopēlums.

Tu vari būt jauks, brīnišķīgs un gatavs nēsāt viņu uz rokām visu mūžu, taču, kad runa nonāk līdz seksam, tu saņem lielo STOP. Ir ieslēdzies sabiedrības viedoklis un sabiedrība uzskata, ka viņai ar to nevajadzētu nodarboties. Visdrīzāk viņa to tiešām gribētu, tikai traucē sociālais (sabiedrības) spiediens uz loģisko prātu.

Īstenībā viss, kas tev nepieciešams, lai tiktu pie kārotā, lai saņemtu piekrišanu no daiļavas, jāapiet loģiskā domāšana. Skaties! Tiklīdz tavos vārdos neizskan vārds „sekss”, STOP nenostrādā un viņa var atļaut sev par to domāt. Tiklīdz tā ir viņas personīgā doma, viss radikāli mainās.

Flirtē, pieskaries un visādi citādi liec viņai sajust savu seksualitāti. Un puse darba būs padarīta. Otra puse ir likt viņai sajust, ka notiekošais ir normāli un pareizi. Svarīgi noslāpēt šo sajūtu, ka pēc tam viņu varētu uzskatīt par mauku. Parādi, ka cienīsi viņu, lai arī kas notiktu. Un tieši parādi nevis pasaki. Ja teiksi tieši, tas šķitīs kā mēģinājums viņu apmuļķot. Lai tam patiešām noticētu, viņai tas jāsaprot pašai.


Uzaicinājums uz restorānu
daudz biežāk beidzas gultā,
kā uzaicinājums uz gultu.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!