Iepazīstoties tu sievietes atraidi 10 reizes biežāk kā viņas tevi

Publicējis Lieliskais, , X
atraidījums

Biežākais iemesls, kāpēc vīrietis izvairās iepazīties ar sievieti, kura viņam iepatikusies, ir bailes no atraidījuma, ego viņam ir dārgs par iespēju. Varētu šķist, ka sievietei šādas problēmas nav. Tomēr tā nav taisnība. Sievietēm šī problēma iepazīstoties ir vismaz desmit reizes izteiktāka. Tās cēlonis slēpjas vienkāršā faktā.

Mēs visi esam ar to saskārušies. Teiksim, atpūšamies klubā, izbaudām koncertu ar draugiem vai piedalāmies kādā citā sociālā pasākumā un pēkšņi uz radara parādās Viņa – dievietes Afrodītes iemiesojums sievietes ķermenī. Tu vēlētos viņu iepazīt tuvāk, tomēr prātā kā tumši pelēki lietus mākoņi uzpeld šaubas. Visi iepriekšējie atraidījumi un bailes no iespējamajiem, liek tev atrast simts un vienu iemeslu, lai to nedarītu.

Ticēsi, ja teikšu, ka arī sievietes cieš no atraidījuma, pie tam biežāk kā vīrieši? Protams, iebildīsi: „Bet viņas taču tik reti izrāda iniciatīvu un uzsāk sarunu pirmās. Kā viņas varētu saņemt atraidījumu biežāk kā vīrieši?” Patiesībā viņas iniciatīvu izrāda, pie tam daudz biežāk kā tu vari iedomāties. Un desmit ir ļoti pieticīgs skaitlis. Var droši apgalvot, ka tas notiek biežāk. Tikai tu to pat nepamani.

Sievietes riskē vairāk

Paskatīsimies uz to šādi. Cik ilgi tu taisies, lai izietu ārā? Duša, džinsenes, t-krekls un tas pa lielam arī viss, ko tu tajā esi ieguldījis. Kā tu domā cik daudz iegulda meitene pirms iziešanas? Ja kaut reizi esi gaidījis meiteni, tad zini, ka tās ir pāris stundas. Šajā laikā viņa paspēj izdarīt tik daudz, cik tu neizdarītu dienas laikā. Viņas somiņa ir saskaņota ar jostu un kurpēm. Auskari pieskaņoti ķēdītei, gredzeniem un sprādzītei uz kurpēm u.t.t. Viss tiek sabalansēts ideālā harmonijā. Tas ir grandiozs resursu ieguldījums. Tu domā, ka viņa to dara savai labsajūtai? Pamēģini uzvilkt augstpapēžu kurpes. Kā redzi viņa uz kārts ir likusi daudz vairāk, kā rezultātā daudz vairāk atkarīga no rezultāta.

Sievietes atraida biežāk

Lai saprastu kā tas ir iespējams, tev no sākuma tas jāierauga. Vārdi ir ļoti labi piemēroti loģiskas informācijas nodošanai – cik pulkstenis, ko šovakar darīsi u.t.m.l. Emocijas ar tiem nodot ir sarežģīti. To daudz vieglāk izdarīt ar ķermeņa valodas palīdzību. Sievietes ir daudzkārt labākas ķermeņa valodas atpazinējas. Viņas meistarīgi komunicē izmantojot šos slepenos signālus un brīnišķīgi viena otru saprot. No tā arī ir pilnīgi pārliecinātas, ka savas simpātijas, kas neapšaubāmi ir emocija, vislabāk parādīt tieši šādā veidā. Tas nav loģisks lēmums izjust konkrētu emociju, tā vienkārši notiek un viņas rīkojas atbilstoši.

Tagad nāk pats trakākais. Es tev pateikšu, kā atraidījums ir ķermeņa valodā – nekā, tieši tā, reakcijas trūkums, ignorēšana, emociju neesamība. Ik reizi, kad meitene ir demonstrējusi interesi par tevi, bet tu uz to neesi reaģējis, tu viņu atraidīji. Visi ieguldītie resursi ir vējā. Piemēram, jūsu skatieni satikās, bet tu novērsies pirmais – viņa izrādīja interesi, bet tu pateici „nē”. Viņa apstājās tev tuvu blakām, bet tu atkāpies soli sāņus – viņa tev tuvojās, bet tu pateici „nē”. Viņa sapucējās, bet tu to neievēroji – viņa centās, bet tu pateici, ka tev tas nav vajadzīgs.

Tu vēl brīnies kāpēc viņas tik dīvaini izturas. Iedomājies, ja tev pa desmit reizēm dienā atkārtotu „Tu man nepatīc!” Domāju tu arī būtu diezgan apjucis.

Neatraidi sievietes

Iepazīsties

Ķermeņa valodas apgūšana ir sarežģīts process, tāpēc piedāvāšu tev super vienkāršu risinājumu. Nu, vismaz iesākumam. Tas varbūt nebūs pareizs visos 100% gadījumu, bet ar kādiem 80% vari rēķināties. Vienkārši pieņem, ka sieviete ir tevī ieinteresēta un rīkojies attiecīgi. Ja viņa skatās tev acīs, skaties pretim. Ja viņa nostājas tev blakām, uzsāc sarunu. Ja viņa atglauž matus, nogludina drēbes u.t.t.u.t.j.p., pieņem kā faktu, ka tu meitenei patīc. Piekritīsi taču, ka 8 no 10 ir diezgan liela varbūtība. Ja tomēr kļūdīsies, viņa tev neliks mocīties šaubās, kā tu viņai, un pateiks tev saprotamā valodā, t.i. vārdiem, ka tā nav. Tu varēsi netērēt lieki laiku un pievērsties nākamajai, varbūtība saprasties ar kuru jau ir pieaugusi līdz 8 no 9.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

4 komentāri rakstam “Iepazīstoties tu sievietes atraidi 10 reizes biežāk kā viņas tevi”

 1. Amizants raksta:

  Man interesē tikai viena lieta – kāpēc šai jaukajai mājaslapai nav forums?

  • Administrators raksta:

   Paldies, par tavu interesi!
   Spriežot pēc kūtruma komentāros, liela daļa vēl nav gatavi publiski runāt par to, ko nozīmē būt par īstu vīrieti.
   Ņemšu vērā tavu ierosinājumu un noteikti tavam piemēram sekos arī citi.

   • Amizants raksta:

    Nepiekritīšu. Ir līdzīga šāda tipa mājaslapa latviešu valodā, domāju, ka zini par kuru iet runa. Rakstu komentāri stāv tukši tāpat kā te, forumā ir 1000 lietotāju no kuriem kāda daļa ir arī aktīvu. Posti katru dienu tiek papidināti padsmitiem, desmitiem. Jauniņajiem vienkārši vajag tādu vietu, kur izveidot savu diskusiju par savu kādu problēmu, kur to apspriest. Es labprāt ar Tevi sazinātos privāti, tikai nezinu kā.

 2. Administrators raksta:

  Ļoti iespējams, ka tev ir taisnība. Galu galā mans un mūsu mērķis ir augt. Pa tiešo var sazināties izmantojot kontaktformu. Vairāki tā arī dara. Kontaktformu nesen pārcēlām no lapas apakšas uz “Par mums” lapām (izvēlne pašā augšā), lai paātrinātu lapas ielādi un padarītu patīkamāku apmeklējumu tās lasītājiem.