Par nostāju attiecībā uz sievietēm

Publicējis Lieliskais, , X
dominējošs

Sievietes ir pārāk sarežģītas, kad runa nonāk līdz attiecībām. Viņas pašas nezin, ko grib. Viņas prasa tik daudz laika un citu resursu ieguldījumu. Sievietes vienkārši nav iespējams saprast. Šīs muļķības var dzirdēt visās malās.

Vīriešiem patīk uzskatīt sievieti par ko neloģisku un neizprotamu. Tā vienkārši ir atruna, lai mestu plinti krūmos un neko nedarītu. Vīrieši ir slinki un brīdī, kad jāiespringst, vienkārši padodas. Attaisnojumi tikai apstiprina neveiksmes, nevis izdzēš.

Kāpēc šādas runas var dzirdēt? Ļoti vienkārši, tāpēc, ka vīrieši, kuri to saprot, nevis sūdzas, bet iet un dara. Tieši tāpēc, arī runājot par sievietēm, spēkā ir pareto1 princips – 80% sieviešu ir sekss ar 20% vīriešu.

Ja esi izlasījis tik tālu, Tu esi nonācis krustcelēs. Tev ir divas iespējas. Pirmā, pievienoties tiem 80%, kas paļaujas uz veiksmi, bet neveiksmes gadījumā vaino sieviešu neizprotamo dabu. Otrā, uzņemties atbildību par savām neveiksmēm un objektīvi izvērtēt notiekošo. Sievietes atraida tavu rīcību nevis personību. Izmaini to, ko tu dari. Izlabo savas kļūdas. Sāc lemt par savu dzīvi, sociālajiem un seksuālajiem sakariem.

Nav svarīgi vai tev sekss bija pirms divām stundām, vai arī pirms diviem mēnešiem, tā ir tava izvēle. Tas notiek tāpēc, ka tu to vēlies, ir mērķtiecīgas rīcības rezultāts, nevis kādas labvēlība.

Izmaini savu attieksmi uz šādu un tu būsi pārsteigts atklājot, kā mainās sieviešu attieksme pret tevi. Pēkšņi viss kļūst tik vienkārši, jo izrādās, ka sievietes vēlas tieši to pašu, ko Tu.

1Termins nācis no ekonomikas, taču raksturo dabisko sadalījumu, kur 80% rezultātu cēlonis ir 20% notikumu.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!