Problēmas sakne – vīriešus audzina sievietes

Publicējis Lieliskais, , X
alfa

Īsts vīrietis šodien ir retums. Pie tam ar katru dienu viņu kļūst aizvien mazāk. Zēns pieaug un nesaprot, ko darīt ar sievieti. Un es nerunāju par to, ko var redzēt porņukos. Es runāju par to, kā likt sievietei justies kā Sievietei.

„Dieviņ dod man to, kas man nepieciešams, nevis to, ko es vēlos”
/Kādas gudras sievietes lūgšana/

Feministes cīnās par dzimumu vienlīdzību, tai pat laikā nedomājot izvēlēsies kārtīgu veci, kas zina, ko vēlas un kā to panākt. Jaukajam puisim, kurš vēlas būt vienlīdzīgs un kontaktēties kā ar līdzīgu, atstājot puņķu lakatiņa lomu.

Ja iedomājies, ka vienlīdzība ir iespējama, Tu kļūdies. Mēs no dabas esam atšķirīgi. Patiesībā tik atšķirīgi, ka vīrieša un sievietes DNS ir līdzīgāki orangutāniem kā viens otram. Tiklīdz mūsu senie senči nokāpa no kokiem, tika strikti sadalītas specializācija. Vīrietis ir mednieks ar visu no tā izrietošo. Savukārt sieviete ir vācēja un bērnu aukle. Šis sadalījums ir pietiekami efektīvs, lai evolūcijas ceļā tikai nostiprinātos.

Mēs esam atšķirīgi, tajā slēpjas viss skaistums. Diemžēl šīs atšķirības ir apspiestas. Pat sliktāk, zēni tiek audzināti, tādi kā tos vēlas redzēt sievietes. Mājās ar bērniem darbojas mātes, bērnudārzā auklītes, skolā skolotājas u.t.t. Augoša vīrieša personību un uztveri formē vienas vienīgas sievietes. Tādejādi tiek iepotēta viltus ziņa – kļūdaina izpratne par dzimumu attiecībām. Problēma tajā, ka ir milzīga atšķirība starp to, ko sieviete domā, ka vēlas un to, kas viņai patiesībā ir nepieciešams. Ne velti jau tik bieži dzird vārdus, kas kļuvuši par anekdoti: „Es nevaru ar tevi būt kopā, jo tu vairs neesi, tas vīrietis, kuru iemīlēju.” Un tas pēc tam, kad kopš pirmās dienas viņa ir darījusi visu, lai viņu izmainītu.

Vīrietis ir mednieks un tieša virzība uz mērķi ir raksturīga mūsu dzimumam, sievietēm ir raksturīgas citas kvalitātes. Par laimi cilvēks spēj mācīties. Aizmirsti, to ko tev stāstīja oma, mamma, skolotāja un visas pārējās sievietes kā būtu jāizturas pret meitenēm. Par Cosmo un pārējiem rozā žurnāliem pat nerunājot. Tajos raksta to, ko vēlas dzirdēt sievietes, bet to, kas viņām patiesībā vajadzīgs tur neatradīsi.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!