3 laimīgu attiecību noslēpumi

Publicējis Dakteris, , X
attiecības

Mēs visi iemīlamies un tajā brīdī šķiet, ka tas ir uz mūžu. Diemžēl laulību šķiršanas statistika ir nepielūdzama. Ja pieskaita arī izjukušās attiecības, skaitlis ir biedējošs. Tomēr ir cilvēki, kas spēj laimīgi nodzīvot kopā visu mūžu kā pirmajā dienā, kad iemīlējās. Kāds tad ir viņu noslēpums? Ko viņi dara savādāk kā visi citi?

Ja pajautāsi viņiem, saņemsi atbildi: „Mēs vienkārši viens otru mīlam.” Kā mīlestība var izdzīvot sešdesmit un vairāk gadu? Tāpat, kā koks izdzīvo simt gadu. Katru rudeni tas nomet lapas, lai pavasarī ar jaunu spēku uzaudzētu vēl lielāku lapu kroni. Tāpat arī mīlestība, aizvien sākas no jauna.

Tas ir smags darbs. Tik nepārproti, ne jau, lai pielāgotu otru sev. Arī ne tāpēc, lai pielāgotos otram. Vienīgais pareizais variants ir mainīties, lai pielāgotos pašam sev. Pielāgojies savām vēlmēm, kļūsti tāds, kā vēlies būt. Kļūsti labāks. Sieviete, kura mīl tevi un tavus mērķus, mīlēs tevi vēl vairāk, katru dienu, kad tos sasniegsi. …arī ja nesasniegsi. Galvenais, ka iesi uz priekšu un viņa tev ies blakām.

1. Laimīgu attiecību pirmais noslēpums ir laimīgi cilvēki

Diemžēl daudzas attiecības jau no pirmsākuma tiek nolemtas neveiksmei. Partneri tās uzsāk meklējot laimi. Tā arī ir lielākā kļūda. Tikai laimīgi cilvēki var veidot laimīgas attiecības. Citiem vārdiem sakot, lai cilvēks varētu būt laimīgs attiecībās, viņam jau jābūt laimīgam pirms viņš tās uzsāk.

Protams, ir šī brīnišķīgā aizraušanās, kaisle un viss šķiet pasakaini. Vīrieša laime ir sieviete un sievietes – vīrietis. Viņi ir laimīgi, jo ir viens otram. Tomēr tā ir tikai ilūzija. Eiforija, ko rada iekāre. Pēc mēnešiem trim noplok kaislības un laimes sajūta kaut kur pazūd. Tā vien gribas pajautāt: „Klau, bet tā taču ir tā pati sieviete tev blakām, kāpēc tu vairs neesi laimīgs?”

Atbilde ir vienkārša. Laimes ilūziju radīja fizioloģiskas nepieciešamības apmierināšana. Kā apmierinot izsalkumu pēc tam, kad esi ilgi badojies. Vienkāršāk sakot, viņš un viņa viens otram patika fiziski un bija laimīgi, jo viens otru varēja iegūt.

123Nākamā lapaspuse

2 komentāri rakstam “3 laimīgu attiecību noslēpumi”

  1. Lara Croft raksta:

    Paldies par pozitīvo rakstu, kas apliecina, ka mīlestība nav skatīšanās vienam uz otru, bet gan lūkošanās vienā virzienā.

    • Dakteris raksta:

      Ņem par labu. Tā tiešām ir pamata ideja manai izpratnei par šo prāta stāvokli, pozitīvā nozīmē.