3 laimīgu attiecību noslēpumi

Publicējis Dakteris, , X

Attiecības, bez intereses otrā, zaudē jēgu. Tās kļūst par pelnu čupiņu, kādreiz kvēli degušas uguns vietā. Partneri sāk meklēt dzirkstelīti ārpus attiecībām un tās palēnām izirst. Un tas vēl ir labi, jo abiem ir iespēja atkal būt laimīgiem. Sliktāk, ja tā arī nodzīvo mūžu, pie izsīkušas laimes avota. Beigās vien pārmetot viens otram laupītos gadus.

Par laimi tam ir risinājums – neļauj sievietei pie sevis pierast un vienmēr atrodi ko jaunu viņā. Nav svarīgi ko tieši dari, kamēr vien virzies dzīvē uz priekšu un kļūsti labāks cilvēks. Sporto, lasi grāmatas, izkop savas prasmes un attīsti hobijus. Atceries arī par savu sievieti. Dari visu, lai arī viņa dzīvē virzītos uz priekšu, un tev būs tik viegli katru dienu viņā atrast ko jaunu.

Ja abi augsiet, katru dienu viens otru iepazīsiet no jauna. Katru dienu aizrausieties ar viens otra azartu un jaunajām, labajām īpašībām. Vai vajag vēl ko vairāk, lai iemīlētos sievietē, kas tev vienmēr ir patikusi, taču tagad kļuvusi vēl interesantāka?

Noslēgumā

Apsolīt, ka tavas attiecības izdosies 100% nevaru. To nevar pat labākie attiecību speciālisti. Reizēm gadās, ka cilvēki vienkārši izaug katrs savā virzienā un viņu ceļi šķiras. Tomēr varu tev apsolīt ko citu. Ja ievērosi rakstīto, paliksi ar 100% pozitīvām atmiņām par attiecībām. Varēsi saglabāt saikni ar cilvēku, ko mīlēji un kurš tev daudz nozīmē. Un apsolīšu pašu galveno, no attiecībām iznāksi vēl labāks un pašpārliecinātāks. Pavadītais laiks būs izlietots godam, jo būsi izaudzis un daudz sasniedzis. Varēsi būt laimīgs par to, kas bijis un to, kas vēl tikai priekšā. Nākamās attiecības, kuras uzsāksi, jau izdosies ar garantiju.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!

123 lapaspuse

2 komentāri rakstam “3 laimīgu attiecību noslēpumi”

  1. Lara Croft raksta:

    Paldies par pozitīvo rakstu, kas apliecina, ka mīlestība nav skatīšanās vienam uz otru, bet gan lūkošanās vienā virzienā.

    • Dakteris raksta:

      Ņem par labu. Tā tiešām ir pamata ideja manai izpratnei par šo prāta stāvokli, pozitīvā nozīmē.