3 laimīgu attiecību noslēpumi

Publicējis Dakteris, , X

2. Laimīgas attiecības ir divi cilvēki, kas iet sadevušies rokās

Vēl viens no izplatītākajiem attiecību dzinuļiem ir cilvēku nepilnības. Viens cenšas aizpildīt savas nepilnības ar otra īpašībām. Kompleksains klusētājs, atrod pļāpīgu un iznesīgu meiteni. Pārspīlēti kārtīga meitene atrod sev nevīžīgu un virspusēju vīru.

Pirmajā mirklī viss šķiet brīnišķīgi. Šie cilvēki sader kā divi mozaīkas gabaliņi. Tomēr arī viņu laime ir apdraudēta. Tādas laimes termiņš ir trīs gadi. Laimes avots ir otra īpašības, kas patiesībā pietrūkst pašam. Tie ir kā kruķi klibajam. Bez tiem viņš nevar normāli pārvietoties. Vai var teikt, ka tāpēc viņš tos mīl? Vai viņam tie būs vajadzīgi, kad viņš atkal varēs staigāt?

Pirmajā variantā, ar laiku viens partneris dziļi sirdī sāks ienīst otru, jo viņam ir tas, ko pats nevar sasniegt. Tas radīs nesaskaņas un konfliktus. Laimes avots izsīks un cilvēks atgriezīsies tieši tur, kur bija sākumā.

Otrajā variantā, „klibais” partneris iegūs sev otrā iekāroto īpašību un nepieciešamība pēc partnera vienkārši izzudīs. Viņš būs paņēmis laimes avotu sev, bet otrs viņam tikai traucēs to baudīt. Kurš veselais gribēs nēsāt sev līdzi kruķus?

Tāpēc necenties stutēt otru vai atbalstīties pats. Lai būtu laimīgi attiecībās, jums jāiet blakām, katram uz savām divām kājām. Jums katram ir jābūt apmierinātam ar sevi un jātiecas sevi pilnveidot.

3. Ilgās, laimīgās attiecībās abi iemīlas viens otrā ik dienu no jauna

Kad noplok kaisle, paliek pieķeršanās. Kad citas aizraušanās, samazina pieķeršanos, paliek pieradums. Kāds iztur trīs gadus, līdz pieradums, kļūst par kaitinošu ieradumu. Lai arī cik skaisti un interesanti mēs būtu attiecību sākumā, ar laiku tas kļūst par ikdienu un apnīk.

123Nākamā lapaspuse

2 komentāri rakstam “3 laimīgu attiecību noslēpumi”

  1. Lara Croft raksta:

    Paldies par pozitīvo rakstu, kas apliecina, ka mīlestība nav skatīšanās vienam uz otru, bet gan lūkošanās vienā virzienā.

    • Dakteris raksta:

      Ņem par labu. Tā tiešām ir pamata ideja manai izpratnei par šo prāta stāvokli, pozitīvā nozīmē.