Dāvana vientuļai sievietei – jeb kā vīrietis parastais ieberžas ar dāvanām

Publicējis Egoists, , X
attiecības

Lai arī nolūks dāvinot var šķist visnotaļ pozitīvs, šis žests slēpj sevī ne vienu vien zemūdens akmeni. Sliktākajā gadījumā pat ir iespējams pilnībā iznīcināt perspektīvas ar meiteni, kura jau bija tava. Dāvinot ir pārāk viegli ievelties meiteņu atzinuma zīšanas grāvī. Ja maksā, jo vari atļauties, tas ir viens. Toties, ja velc ārā maku tikai tāpēc, lai noturētu kārtējās skaistulītes uzmanību, vai izpelnītos uzslavas, tu riskē viņas acīs pazaudēt pautus.

Brīdī, kad sāc apmierināti iegrimt sajūtā, ka nu jau ir redzēts pietiekami un pārsteigumi vairs nav gaidāmi, dzīve piespēlē nākamo brīnumu. Noteikti ne reizi ir dzirdēts stāsts, kurā džeks dikti cenšas priekš meitenes, dāvina ziedus, ēdina restorānos un gandrīz vai atver kredītlīniju speciāli viņas iepriecināšanas izdevumiem. Lai arī cik viņš tērētu, tā “nepateicīgā maita” kā neiemīlas viņā tā neiemīlas. Varbūt pat pašam tā ir gadījies? Ja tā, iedod sev pendeli no manis.

Tomēr izrādās var būt arī trakāk. Ievērojot cilvēku privātumu, detaļās neiedziļināšos. Tik pateikšu, ka pievilcīgam džekam īsā laikā izdevās panākt riebumu no meitenes, kura bija ar viņu patiešām aizrāvusies. Lai nerastos jautājumi, viņiem iepriekš bija arī sekss. Takā šis pat nav tas gadījums. Gribi zināt kā nesačakarēt savas izredzes ar meitenēm dāvinot?

Kāpēc šī neproduktīvā tendence ir tik izplatīta

Ja Tu esi tāds pats kā es un lielākā daļa vīriešu mūsu valstī, tad augot tēvu redzēji nesalīdzināmi retāk kā māti. Tā rezultātā mums vienkārši nebija sakarīga vīrieša parauga, no kura mācīties. Trakākais, ka par to kā izturēties pret sievietēm nācās izglītoties no mātes, skolotājām, omēm u.t.t. Retorisks jautājums: Kā tev šķiet, tava māte, skolotāja un pārējās sievietes tevi audzināja kā jauku dēlu/zēnu vai vīrieti, kuru pašas iekārotu?!

Protams, ka mamma priecājas, kad viņai dāvā ziedus un apber ar uzmanību. Kas bērnam var būt vērtīgāks par mātes mīlestību?! Skolotāja liek labākas atzīmes, kad priekš viņas centies. Neviens taču negrib saņemt kontroldarba lapiņu ar lielu, sarkanu divnieku.

Taču tagad Tu esi izaudzis un tas bērns palicis pagātnē. Ja ar galvu viss kārtībā, tad meklē sievieti nevis otro māti. Sieviete mīl bērnu un vīrieti radikāli atšķirīgu dziņu vadīta. Pateikšu savādāk. Sieviete nevar iekārot savu bērnu. No tā izriet vienkāršs secinājums, ja izturēsies pret viņu kā pret savu māti, tu viņas acīs vairs nebūsi vīrietis. Tā ir tieši tā svinīgā pautu nodošana meitenes suvenīram, jo to īpašnieks tos vairs nelietos.

Cenšoties izpelnīties sievietes atzinumu un uzslavas vīrietis noliek sievieti noteicējas lomā. Gadījumā ar mammu tas bija normāli. Tu biji maziņš un atkarīgs no viņas mīlestības, viņai bija kontrole pār tavu dzīvību. Tieši tāpat kā iepriekš šis atšķir bērnu no vīrieša.

123Nākamā lapaspuse

10 komentāri rakstam “Dāvana vientuļai sievietei – jeb kā vīrietis parastais ieberžas ar dāvanām”

 1. Andis raksta:

  Jau raksta vidū gribēju celties kājās un teikt: “Objection, Your Honour.” Bet tad es tiku līdz pēdējam teikumam. Tur Tev es pilnībā piekrītu: tiešām ir atšķirība starp sievietes pirkšanu un apdāvināšanu.
  Es pats esmu dāvinājis gan ziedus, gan apakšveļu, gan naudas summas sievietēm, kuras esmu saticis tikai vienu reizi un pavadījuši laiku tikai kā draugi. Mani absolūti neuztrauc, vai tā apakšveļa tiek sadedzināta, vai pulkstenis tiek ielikts ebay pārdošanā – jo es DĀVINU, nevis pērku. Dāvanas DOD bez maksas, neko neprasot, neko negaidot pretī. Un es uzskatu, ka manu akciju vērtība kā vīrietim tikai ceļās apdāvinot sievieti.

  • Egoists raksta:

   Ja vien negaidi, ka tavu akciju cena celsies apdāvinātās meitenes acīs. Pretējā gadījumā tā ir tā pati piemaksāšana. Protams, ka būs iebildumi, visu mūžu tak ir stāstīts pretējais. Neceru mainīt cilvēku pārliecību, to manā vietā izdarīs laiks un personīgā pieredze.
   Jautājums kontrolei. Ja meitenes vietā būtu džeks, Tu tērētu uz viņu naudu?

   • Andis raksta:

    Atļaušos noprecizēt vārda “DĀVINĀT” nozīmi savā izpratnē. Dāvināt nozīmē dot – neko negaidot, neko neprasot pretī. Ja kaut kas tiek pieprasīts pretī, tad tas jau kļūst par darījumu. Un ar akciju celšanos es domāju savu pašvērtējumu. Pie kājas ko viņa domā par mani! Atradīšu citas. :D Laiks un personīgā pieredze liecina, ka priekš manis šī sistēma strādā. ;) Kā arī laika gaitā iegūtās zināšanas ir ļoti vērtīgas.
    Starp citu, spriežot pēc Tevis teiktā, es secinu, ka Tu pieņem lēmumus savādāk nekā es, tāpēc arī mums būs atšķirīgi viedokļi šinī jautājumā.
    Atbilde uz kontroljautājumu: ja es būtu gejs, tad noteikti! :D
    Bet manuprāt jautājums ir nevietā, jo vīrietis ir tas kurš pelna naudu un sievietei ir jābūt tai, kura audzina bērnus. Bet ja kāds vīrietis saņem naudu (dāvanu ekvivalents) tad viņš ir lupata.

    • sieviete pēc 40 raksta:

     +100 :)

    • Egoists raksta:

     Es garāmgājējiem nedāvinu, jo sev esmu svarīgāks. Ja vien tev sievietes dzīvē nebūtu deficīts, tev nebūtu iemesla tikko sastaptu sievieti, kura sevi vēl nav apliecinājusi, padarīt īpašu dāvinot. Sievietes to jūt uzreiz. Protams, izmisušās atsauksies, bet priekš “kvalitatīvajām”, tu kļūsi par 1 no 100, kas viņai kaut ko ir dāvinājis.

 2. Lara Croft raksta:

  Ziedi ir pieklājības žests. Ja vīrietis ieradīsies tukšām rokām, tad nodomāšu, ka tikai pliku seksu viņam arī vajag, vai arī pat viņš grib padzīvot uz mana rēķina. Dāvanas gan nav vajadzīgas, jo par mani viņš maz ko zina, varbūt to nemaz nevajag. Manā izpratnē kārtīgs vīrietis uz randiņu ierodas ar ziediem, kaut ko ēdamu, dzeramu un prezervatīviem.

  • Egoists raksta:

   “Labdien” un durvju pieturēšana ir pieklājības žests. Kad sievietes runā par iepazīšanos, viņas automātiski iedomājas vīrieti, kurš viņai jau ir interesants un iekārojams, nevis tikko sastapts svešinieks. Tas ir vīrietis no viņas fantāzijas, tāpēc pašsaprotami, ka viņa pārlec iepazīšanās fāzei un pāriet pie satuvināšanās. Ir tāds teiciens – zivs nezina, ka ir slapja.

   • Lara Croft raksta:

    Tikko sastapts svešinieks arī var izrādīties iekārojams – smukulītis, kas zina , ko runā. Kādas vēl fantāzijas? Pasaku laiks ir beidzies.

 3. Nespēju neuzrakstīt raksta:

  Izlasot Egoista pēdējo komenāru paliku uz pauzes. Tev pat niks ir atbilstošs un pats briesmīgākais,ka tu ar to lepojies. Katrā teikumā laužas ārā nekontrolēta patmīlība , principā aprobežotība. Tad rodas jautājums, ko tu satiecies ar cilvēkiem-sievietēm garāmgājējiem ? Kāpēc tu spried par Anda sievietēm un to daudzumu tā kā tāds aizvainots pusaudzis ? Sāc mācīties no labākā, no gudrāka vīrieša, nevis kā aizsargreakciju izmanto uzbrukumu. Fui slēpta agresija :D Un vēl .. nevienam nekas nav jāapliecina, tev ir jāspēj un jāmāk saskatīt patiesumu otrā cilvēkā, viņa būtību ,nevis uzburt ilūziju un esošajam piešķirt vēlamo. Ja man būtu situācija, kurā man uzdāvinātu Andis un kurā uzdāvinātu tu . Tici man es sajustu, ka Andis to darītu dāvināšanas pēc un tas parādītu,ka viņš pēc būtības ir spējīgs mīlēt ,kas man liktu tiekties pēc viņa, bet pēc tevis nē, jo tev acīmredzami attiecības ir darījums,kurās negribi labprātīgi neko ieguldīt, visu darot, tikai ,lai saņemtu. Un tāda domāšana pēc būtības ilgtermiņā nestrādā un ir lemta neveiksmei.

  • Egoists raksta:

   Protams, esmu patmīlīgs. Ja tu sevi nemīlēsi, arī tevi neviens nemīlēs. Tu to nezināji? Latviešu valodā vārdam “patmīlība”, pēc definīcijas, nav sakara ar aprobežotību. Aprobežoti ir uzskatīt, ka sievietes uzmanību var nopirkt. Esmu atskatījies džekus, kas iznīcina savas iespējas ar patiešām jaukām meitenēm, truli pērkot. Un veselā saprāta dēļ, “pēc dāvanas saprastu, ka viņš ir spējīgs mīlēt”? Tu tiešām uzskati, ka cilvēka dziļākās jūtas var izpaust tikai seklā, materiālā veidā? Piedod, bet es palieku pie sava – tikai izmisušās. Ja tev dzīvē būtu nozīmīgi cilvēki, tu nešķiestu savus resursus uz garāmgājējiem. Grozi kā gribi, kamēr cilvēku neesi iepazinis, viņš ir tikai kārtējais garāmgājējs un tas vien, ka viņš ir piedzimis ar vagīnu un pievilcīgu ģīmīti, to nemaina.