Dāvini sievietei aizraušanos I daļa

Publicējis Egoists, , X
attiecības

Vēl neviena sieviete nav aizrāvusies ar vīrieti dēļ dāvanām. Patīkams pārsteigums no tuva cilvēka ir rūpju un pieķeršanās simbols. Taču, ja pie tevis ķeras cilvēks, kuru īsti nepazīsti, tas ir atbaidoši. Skaistai sievietei tā ir ikdiena, kopš viņa vēl bija maza meitene. Neesi viens no Tiem!

Bez šaubām, es runāju tikai par skaistām un visādi citādi kvalitatīvām sievietēm. Jau esam rakstījuši par to, kas sievieti padara kvalitatīvu un arī šoreiz pieminēšu, kas mani saista. Uz izmisušajām un bezcerīgajām, kurām vienīgā iespēja dzīvē kādu atrast, ir noķert bēdu brāli, rakstītais neattiecas. Taču nez vai tu pats vēlēsies būt kopā ar tādu.

Zinātniski pierādīts, ka fiziski pievilcīga sieviete automātiski tiek vērtēta augstāk arī kā personība. Tas var šķist dīvaini, tomēr tā ir mūsu sugas īpatnība.

Pirms turpinu, pajautā sev, tu gribi sev blakām sievieti, kurā tev visu laiku nāksies ieguldīt, vai sievieti, kas tavu dzīvi piepildīs ar pozitīvo, padarīs tās baudīšanu krāsaināku un visādi citādi labāku!

Dāvinātājs ir neredzams

Skaista sieviete visu mūžu ir bijusi apdāvināta. Vīrieši, jau kopš pirmo sievišķības pazīmju parādīšanās, ir klājušies viņas priekšā steriem. Viņa ir pieradusi saņemt pa desmit piedāvājumiem dienā. Analizēt katru pretim nākošo locekļa īpašnieku vienkārši nav laika, tāpēc tie visi kļūst vienādi. Tiklīdz tev rokā ir dāvana, tu automātiski tiec apzīmogots “vēl viens no Tiem” un saplūsti ar pelēko masu aizmirstības jūrā. Viņa ir pārāk pieradusi pie šādas uzmanības izrādīšanas.

Pārfrazējot Dakteri, smadzenes ir aklas uz vienmuļo

Otrā plāna lomas scenārijs

Sievietes dala vīriešus divās pamata kategorijās: uzturētājs un mīļākais. Šo izvēli viņas nevar apzināti kontrolēt. Patiesībā, viņas pieņem tevis izvēlēto kontekstu. Dāvinot tu automātiski piesakies uz uzturētāja scenāriju.

Dakteris par to jau stāstīja “Monogāmija ir pretdabiska V – otrā ideālā pēcnācēju radīšanas stratēģija sievietei“.

Šis scenārijs paredz ilgstošu aplidošanu, maksimāli attālinot tuvību. Atsevišķos gadījumos pat vispārākās saistības – sekss tikai pēc kāzām. Šādas komunikācijas centrā ir materiālie un nemateriālie labumi, ko viņa no tevis var iegūt priekš sevi un saviem pēcnācējiem.

12Nākamā lapaspuse