Monogāmija ir pretdabiska V – otrā ideālā pēcnācēju radīšanas stratēģija sievietei

Publicējis Dakteris, , X
pamatinstinkts

Bieži bāros, klubos un citās cilvēku pulcēšanās vietās gadās sastapt sievietes, kas atnākušas izklaidēties “ar draudzenēm”. Viņas atklāti flirtē un visādi citādi iesaistās aplidošanas spēlē ar tikko sastaptiem vīriešiem, neskatoties uz to, ka ir precētas un nereti pat ar bērniem. Kāpēc sieviete nevar satikties ar draudzenēm mājās, vai apmeklēt kultūras pasākumus? Kāpēc viņa, pati to neapzinoties, pakļauj sevi riskam un izjūt nepārvaramu tieksmi pēc vides, kur ir liela seksuāli aktīvu vīriešu koncentrācija?

Ja nesēdi četrās sienās, arī tu esi ievērojis tādas sievietes. Es pat uzdrošināšos minēt – tavā paziņu lokā ir kāda, kurai patīk šad tad aizšmaukt izklaidēties, bez sava vīra vai vīrieša, ar kuru viņa ir pastāvīgās attiecībās. Lai piedod dāmas, bet attaisnojums – “es gribu satikties ar draudzenēm”, ir govju kakas. Visērtāk kontaktēties māju komfortā, brīvā gaisotnē uz dīvāna un klausoties pašas izvēlētu, relaksējošu mūziku. …un sarunas tik viegli līst kā vīns glāzē. Tam pretstatā sievietes izvēlas pēc sviedriem, alkohola un cigaretēm dvakojošu cilvēku piebāztu klubu vai bāru, kur komunikācija ir iespējama tikai bļaujot vai vispār zīmju valodā. Veselais saprāts liek meklēt atbildi dziļāk.

Domā tā dara tikai izlaidīgās, maukas (nejaukt ar prostitūtām) un tās, kuras, vīrieša seksuālās nespējas dēļ, spiestas meklēt savus orgasmus citur? Pilnīgi noteikti nē. Pēc tā tiecas visas, tikai ne visām pietiek drosmes aizpildīt šo tukšumu – apmierināt savu dziņu. Katra to dara savā pakāpē. Sieviete dabiski tiecas pēc sliktā puiša, Alfa tēviņa. Tā izpaužas otrā stratēģija pēcnācēju radīšanas uzdevuma risināšanai.

Uzdevums sievietei

Jau iepriekšējā daļā rakstīju par diviem uzdevumiem sievietei, radot pēcnācējus.

1. Radīt bērnus no maksimāli pievilcīga – ģenētiski veiksmīga partnera, visās šī vārda nozīmēs, ne tikai izskata.

2. Saglabāt resursus pēcnācēju nodrošināšanai.

Uzreiz vērsīšu uzmanību uz svarīgu faktu. Šī “programma”, mūsos ir ielikta aizvēsturiskos laikos, kad nebija sabiedrības normu un mūsdienu civilizētajā pasaulē pieņemto uzvedības modeļu. Toreiz nebija kontracepcijas, paternitātes testu un iespēju pēc telefona zvanu izrakstiem konstatēt iespējamos sānsoļus.

123Nākamā lapaspuse

5 komentāri rakstam “Monogāmija ir pretdabiska V – otrā ideālā pēcnācēju radīšanas stratēģija sievietei”

 1. slepenais raksta:

  gribētos kautkad rakstu par to kā veiksmīgāk apvienot šo divu vīriešu lomas vienā. Labs raksts :)

  • Dakteris raksta:

   Ļoti pareiza doma! Man pašam vajadzēja 3 gadus, lai līdz tai nonāktu. Vienā rakstā to ielikt nevarēs, tāpēc ir radies milnieks.lv. No turienes arī nosaukums. Ja tikai sāc lasīt, varu ieteikt Lieliskā rakstus par “efektīvas aplidošans modeli”. Tur ir pamata idejas atšķirībai starp drauga un mīļākā uzvedību.

 2. Baller raksta:

  vechi, vechi, raksti ar vien veelaak paraadaas. Kas notiek?

  • Dakteris raksta:

   Pavasara histērija. :)
   Neskatoties uz jaunumu trūkumu darbs turpinās.
   Turpinājums sekos…

 3. lulu raksta:

  ļoti labs raksts, kas sniedza man atbildes savai uzvedībai! Kā sieviete varu teikt, ka šī dualitāte ir reāla un mokoša. Vīrieti ar “full package” ir grūti atrast, lai neteiktu neiespējami, tāpēc “maukošanās” ir tīri dabiska.