3 vienkāršas metodes, kā paildzināt baudu

Publicējis Dakteris, , X
Ilgāks dzimumakts

Viens no lieliska seksa priekšnoteikumiem, protams, ir dzimumakta ilgums. Meitenei vienmēr ir jābeidz pirmajai. Tā nu sabiedrībā pieņemts, ka dāmām priekšroka. Katrai ir vajadzīgs atšķirīgs laiks, lai nonāktu līdz lielajam „O”. Tāpēc došu vairākus vienkāršus, praksē pārbaudītus padomus tūlītējam rezultātam.

1. Samazini spriedzi

Seksa laikā dzimumorgānu apvidū uzkrājas spriedze un orgasma brīdī notiek tās izlāde. Lai palēninātu seksuālās spriedzes uzkrāšanos, enerģija ir jānovirza citur un jo tālāk jo labāk. Tam ļoti labi noder mutes apvidus. Mutē ir ļoti daudz nervu galu, vienkāršāk sakot, tā ir jutīga. Tagad Pamēģini ar mēli pabraukāt pa aukslējām – mutes augšpusi. Tev vajadzētu sajust vieglu kutēšanu. Tādejādi tu stimulē nervus mutes dobumā. Tieši šī darbība palīdz aizvadīt daļu enerģijas, kas grasās tevi pārpludināt. Izpildi šo darbību ar aizvērtu muti un neviens to pat nepamanīs. Arī vienkārša skūpstīšanās labi noder, jo atkal tiek stimulēti tie paši jutīgie nervu gali.

2. Elpo dziļi

Ne reizi jau esi dzirdējis, ka caur elpošanu var kontrolēt pat sirdsdarbību. Tā ir taisnība. Arī dzimumorgānu funkcija nav izņēmums. Patiesībā šajā gadījumā tev vienkārši jānoņem liekā spriedze. To var izdarīt vienkārši. Elpo caur degunu, dziļi ar diafragmu. Dziļi nozīmē, ka veic pilnu ieelpu un pilnu izelpu. Tas tevi nomierinās gan fiziski, gan garīgi. Ka papildus pozitīvais efekts diafragma izdzenās asinis iegurnī, ļaujot tām plūst, kas vēl papildus noņems spriedzi iegurnī. Taču pats labākais, ka pieplūdušās svaigās asinis nodrošinās tev spēcīgāku erekciju.

3. Domu spēks

Par ko tu domā liekoties gultā ar meiteni? „Gribu, gribu, gribu…” vai ko tamlīdzīgu? Ja tā, tad turpini lasīt. Koncentrējoties uz sajūtām no locekļa un pašu procesu – frikcijām, Tu ieciklējies un lieki pārkurini uzbudinājumu. Tas noved pie pāruzbudinājuma un daudz ātrākas ejakulācijas. Īpaši nekontrolētos gadījumos var gadīties pat, ka nepaspēsi novilkt bikses. Tu taču to nevēlies vai ne? Ir dzirdēti ieteikumi domāt par nesaistītām lietām, darbu, sadzīviskām problēmām u.t.t. Ja neskaita to, ka tas ir aizvainojoši otram cilvēkam, tas vienkārši ir muļķīgi. Rezultātā tev šis baudpilnais process sāks asociēties ar ko nepatīkamu. Tāpēc koncentrējies uz baudas sniegšanu partnerei – domā par to, kā izdarīt patīkamāk viņai. Vēro viņas reakciju, kas vairāk patīk, bet kurā brīdī labāk piebremzēt. Neaizver acis. Glāsti, skūpsti, runā ar viņu. Aizmirsti par savu daiktu un domā par to, cik patīkams ir pats mirklis un izjūti to ar visu ķermeni.

Noslēgumā

Labākais, ka visas šīs metodes var lietot kaut vai vienlaicīgi un tava partnere pat nenojautīs, ka drusciņ šmaucies. Patīkami pārsteigsi ar savas vīrišķības kontroli un kļūsi viņas acīs par lielā seksa mazo gigantu. Trenējies un ar laiku iemācīsies izlaist savus kumeļus no staļļa tieši brīdī, kad meitene atplestiem spārniem laižas no baudas virsotnēm. Pēc vienlaicīga orgasma, harmonija un sviestmaizes gultā garantētas.

Šai reizei viss. Vēlāk pastāstīšu par vēl vairākām metodēm, ar nu jau tiešāku un stiprāku efektu.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!