Konsultācijas

Tas vien, ka Tu esi, ir pierādījums tam, ka katrs no taviem senčiem ir spējis ieinteresēt un savaldzināt sievieti. Es ticu, ka katrs vīrietis var kļūt pašpārliecināts un spējīgs dabiski piesaistīt sievieti. Tu esi veiksmīgs jomās, kas tev ir svarīgas, arī panākumu tev netrūkst. Tagad ir pienācis laiks uzņemties kontroli arī par savu personīgo dzīvi, jo Tu zini, ka esi to pelnījis.

Līdz šim individuālās konsultācijas un treniņus piedāvāju tikai tiem, kurus man rekomendēja paziņas. Tagad esmu nolēmis sniegt šo iespēju arī cilvēkiem ārpus mana sociālā loka. Uzskatu, ka sabiedrībā, kur cilvēki ir apmierinātāki un laimīgāki arī pašam ir patīkamāk dzīvot.

Kāpēc tev tas ir vajadzīgs?

Mūsu sabiedrībā vīrieti audzina sievietes. Zēns izaug ērts un praktisks. Taču sievietes patiesībā iekāro spēcīgos un dominantos, tādus, kurus nevar kontrolēt. Pasaulē vidēji tikai 20% vīriešu var tikt šādi raksturoti. Latvijā un citās post-sociālisma valstīs tie vispār ir izņēmumi. Mēs principā dzīvojam mūsu sugai nedabiskos apstākļos, kur attīstība pašplūsmā nav iespējama.

Vienīgais risinājums ir darbs pie sevis un personīgā izaugsme. Vīrišķās īpašības ir apzināti jāattīsta, tieši tāpat kā Tu mācies, lai apgūtu profesijai nepieciešamās zināšanas, tieši tāpat kā Tu ej uz sporta zāli, lai attīstītu savu ķermeni un tieši tāpat kā Tu pieliec apzinātu piepūli, lai sasniegtu jebkuru ievērības cienīgu mērķi savā dzīvē.

Konsultācijās un treniņos Tu atklāsi tieši priekš sevis efektīvāko veidu kā realizēt savu iedzimto potenciālu mūsdienu sabiedrībā un tieši Latvijas apstākļos. Tu iegūsi izvēles iespēju, lai ievestu savā dzīvē sievieti vai sievietes, kuras vēlēsies tajā paturēt.

Monētas otra puse, jeb ar ko tev būtu jārēķinās

Diemžēl pasaule ir iekārtota tā, ka iegūstot kaut ko vienu, tev jāatsakās no kaut kā cita. Vienkārši ir lietas, kas nav savietojamas. Arī teikšanās pēc sava vīrišķā potenciāla realizācijas nav izņēmums. Ja tomēr pieņemsi lēmumu stāties uz sevis pilnveidošanas ceļa, tev jārēķinās ka:

 1. sievietes tevi vairs neuztvers kā draugu. Tev būs jāpieliek piepūle, lai noturētu viņas drošā distancē, jo viņas turpmāk tevī redzēs tikai iekārojamu vīrieti.
 2. tev nāksies atteikt lielākajai daļai sieviešu, jo diennaktī ir tikai 24 stundas. Tev būs jāizvēlas starp sievietēm un darbu, draugiem, un visbeidzot miegu.
 3. ļoti iespējams, ka nomainīsies daudzi no taviem draugiem, jo cilvēku dabīgais nenovīdīgums traucēs viņiem pieņemt tavus straujos panākumus.

Kam paredzētas individuālās konsultācijas un treniņi?

 1. Tiem, kuru mērķis ir atrast tieši sev piemērotu meiteni nozīmīgām un harmoniskām attiecībām.
 2. Tiem, kuri vienkārši vēlas izbaudīt dzīvi un abpusēji patīkami pavadīt laiku ar skaistām sievietēm.
 3. Tiem, kuri grib atkal kļūt iekārojami savas sievietes acīs un atgūt kontroli pār attiecībām.

Mani pakalpojumi nav paredzēti:

 1. tiem, kuri cer uz “burvju tableti” – bez darba iegūt tūlītēju rezultātu.
 2. tiem, kuriem sieviete ir tikai dūres aizvietotājs, bet mērķis – skaits, ar ko palielīties.
 3. tiem, kuru mērķis ir savtīgs, nevis baudāms visiem iesaistītajiem.

Ko Tu iegūsi no individuālajām konsultācijām un treniņiem?

 1. Atbrīvosies no maldīgiem uzskatiem un iekšējām barjerām, kas tev traucē ceļā uz kāroto.
 2. Iemācīsies sevi pasniegt tā, lai meitene būtu ieinteresēta vēl pirms būsi atvēris muti.
 3. Sapratīsi kā runāt ar sievieti tā, lai neatstātu viņu vienaldzīgu.
 4. Piešķirsi savai komunikācijai ar daiļo dzimumu seksuālu spriedzi.
 5. Kļūsi par vīrieti, kas dabiski ieinteresē un savaldzina sievieti.
 6. Apgūsi stratēģijas, kas rada iespējas straujai virzībai pretim nozīmīgai komunikācijai un tuvībai ar sievieti.
 7. Uzzināsi, kā palīdzēt meitenei atbrīvoties un ļauties kārdinājumam.
 8. Visbeidzot, paplašināsi savu tehniku arsenālu guļamistabai, lai pilnīgi un galīgi nonestu iekārotajai jumtu.

Es nemācu:

 1. standarta rindiņas – vārdu nozīmē ir pārvērtēta. Atslēga ir neverbālā komunikācija.
 2. melot vai krāpt – tev būs grūti noticēt, kad uzzināsi cik patiesībā sievietes ir atvērtas dažādām iespējām.
 3. kā meklēt gadījuma sakarus – neredzu jēgu tērēt laiku uz sievieti, kura nav pietiekami pievilcīga, lai Tu viņu vēlētos redzēt nākamajā rītā.
 4. kā ievilkt pirmo pagadījušos gultā. Ar prasmēm, kuras iegūsi efektīvi virzīsies pretim tam, lai satiktu sievietes, ar kurām gūsiet viens no otra pozitīvas emocijas.

Cik tas maksā?

Nodarbības šobrīd maksā:

 • 20 Eur (15 Ls) par pirmo stundu.
 • 15 Eur (10 Ls) par katru nākamo.

(Nodokļi iekļauti cenā)

Cena paliks tik zema tikai tik ilgi kamēr tieku galā ar pieprasījumu. Par izmaiņām brīdināšu savlaicīgi.

Ko vari sagaidīt par šo maksu?

 1. Cenā ietilpst visa ar tikšanos saistītā loģistika – es atradīšu vietu un pats līdz tai nokļūšu.
 2. Telefoniska konsultācija pirms tikšanās, lai noskaidrotu tev aktuālāko.
 3. Materiālu un uzdevumu sagatavošana speciāli tev.
 4. Konsultācijas pa telefonu (līdz 30 min dienā) un e-pastu (2 atbildes dienā) nedēļu pēc tikšanās.

Kā tas notiks?

Ja esi gatavs uzņemties kontroli pār savām attiecībām ar pretējo dzimumu un ieviest dzīvē pozitīvas izmaiņas, izmanto kontaktformu apakšā, lai ar mani sazinātos. Norādi:

 1. savu e-pastu un tālruni. Tos izmantosim, lai kontaktētos.
 2. īsumā apraksti, ko vēlētos iegūt, iemācīties vai uzzināt.
 3. norādi laikus, kuros tev ir ērti runāt pa telefonu.

Es atbildēšu vienas darba dienas laikā un mēs norunāsim laiku, kad varēsi veltīt 10 – 15 minūtes telefona sarunai. Tajā ieskicēsim tēmas, par kurām sagatavošu materiālus priekš tikšanās.

Pēc tam ieplānosim tikšanos. Pieredze rāda, ka optimālākais ilgums ir 2 – 3 stundas. Tas ir laiks, kurā bez piepūles var noturēt uzmanību un tai pat laikā iegūt pietiekami daudz informācijas ievērojamam progresam. Rekomendēju līdz divām tikšanām nedēļā. Lai gan tikšanās notiek brīvā gaisotnē, nepieciešams laiks, lai “sagremotu” apgūto materiālu un pastrādātu pie uzdevumiem.

Tu vēl neesi pārliecināts?

Esmu tik pārliecināts par rezultātu, ka pirmajā tikšanās reizē tev nebūs jāmaksā. Par tikšanos varēsi samaksāt pēc tam, kad būsi pārliecinājies par iegūto zināšanu un prasmju efektivitāti. Tā ir mana garantija tev. Ja šķitīs, ka tas, ko varu dot, nav priekš tevis, Tu nezaudēsi ne santīma. Toties mazākais, ko iegūsi, ir atšķirīgs un svarīgākais objektīvi pamatots viedoklis. Tāpēc, tiklīdz būsi gatavs kam aizraujošam, raksti…

pa taisno uz e-pastu: pieteikties@milnieks.lv!

9 komentāri rakstam “Konsultācijas”

 1. Baller raksta:

  o joptvai, biju palaidis garaam sho vietu.. Patiikami, ka lapa attiistaas un tu arii laikam esi pirmais, kas ko shaadu uzsaak latvijaa. Tikai, manliekas nedaudz mulsinoshi cilveekiem buutu tas, ka vinji maksaa kaadam mistiskam cilveekam, nemaz nezinot par vinju neko, kursh par sevi pat nav nekaadu informaaciju sniedzis. Cik liela pieredze, utml. Domaaju, ka tas buutu nepiecieshams. :)

  • Lieliskais raksta:

   Piekrītu, tāpēc pirmajā nodarbībā naudu neņemu – Tu no sākuma pārliecinies par manis sniegtā efektivitāti.
   Īpaši neslēpjos, visur lietoju vienu segvārdu un pēc informācijas gabaliņiem var viegli savilkt kopā, kas esmu un ar ko nodarbojos.
   Taču svarīgākais ir manas zināšanas, kuras jau trīs gadus regulāri izlieku šajā žurnālā. Manu filozofiju var aprakstīt šādi: Ja gribi kļūt izcils kādā sporta veidā, Tu neej pie čempiona, bet pie viņa trenera.
   Ja par manu personu interese turpinās augt, uzrīkosim tikšanos brīvā gaisotnē.

   • Baller raksta:

    un kuur veel esi sastopams?

    • Lieliskais raksta:

     Sporta zālē, dejās un dažos interesantos kultūras pasākumos, par ko mēdzu ziņot. Taču uz tiem eju ar mērķi, tāpēc nevēlos tikt traucēts.

 2. Lieliskais raksta:

  Atbildot Baller:
  Visos LV populārākajos sociālajos tīklos un pat pāris iepazīšanās lapās. Īstenībā pēc milnieks.lv sociālo tīklu kontiem var viegli atrast. Un ja dikti gribās ieraudzīt manu ģīmi, tas esmu es “Savaldzināt!” reklāmas rullītī, blakus Agnesei.

 3. Viesturs Alliks raksta:

  Ak vecās labās nevainiba.lv pārvērtības par milnieks.lv

  • Administrators raksta:

   milnieks.lv līdzvērtīgu projektu Latvijā nav bijis un tā pa īstam nav joprojām (06.01.2013). Ir labi forumi, tomēr tie nevar piedāvāt kvalitatīvu materiālu strukturētā un viegli uztveramā veidā cilvēkam bez priekšzināšanām.

 4. Roberts raksta:

  patīkami, ka ir uzrakstīts diplomātiski. es sekoju līdzi PUA norisēm, un ir dažādas skolas. pieprasījums ir – bet kretīniem nepalīdzēsi. man pagāja gadi un vēl būs gadi, lai pilnveidotos un izprastu, tāpēc domāju, ka pieprasījums noteikti ir. vēlu veiksmi ar klientūram, un ceru, ka palīdzēsi puišiem apzināties sevi un izprast iespējas harmoniskām attiecībām.

  • Lieliskais raksta:

   Paldies! Redzu Tu saproti, par ko runā. Izpratne tiešām prasa gadus. Esmu veltījis tam jau kādus desmit. milnieks.lv ir asfaltēts ceļš, lai citi varētu nonākt līdz rezultātam daudz ātrāk.