Par mums

Ko vēlas sieviete? Ne vienu vien vīrieti atbildes meklējumi ir iedzinuši strupceļā. Šo jautājumu apdzejojuši rakstnieki. Par sieviešu vēlmēm ir simtiem joku. Pat visu laiku slavenāko mīlnieku atbilde ir tikai minējumi. Ko tur runāt, pat pašu sieviešu atbilde uz jautājumu, ko tad viņas īsti vēlas, ir pretrunīgas un aizved tikai neceļos.

99% un vairāk vīriešu nodzīvo savu mūžu blakus sievietei un tā arī nesaprot, ko tad īsti vēlas sieviete. Tā daiļais dzimums vienmēr jūtas nesaprasts, bet stiprais apjucis.

Ko tu teiktu, ja uzzinātu, ka atbilde ir vienmēr bijusi tavā acu priekšā, tikai tu esi tai skatījies pāri? Mēs uzskatām, ka katrā zēnā ir ielikts potenciāls kļūt par īstu vīrieti, kurš pats ir noteicējs pār savu dzīvi. Mēs esam pārliecināti, ka katram vīrietim no dabas ir dota spēja piesaistīt savu perfekto sievieti. Katrs var kļūt par izcilu mīlnieku priekš savas vienīgās un vienmēr būt pārliecināts par viņas uzticību. Vai tieši pretēji, sagādāt brīnišķīgas emocijas un fantastisku seksu tik daudzām, cik vien fiziski iespējams.

Tava – vīrieša loma starp-dzimumu attiecībās

Mūsdienu psiholoģija ir veikusi lielu lēcienu pretim izpratnei par dzimumu savstarpējo mijiedarbību un izpratnei par cilvēka uzvedību vispār. Seksualitātei, viennozīmīgi, ir centrālā loma cilvēka dzīvē. Dziņa pēc pretējā dzimuma tieši vai netieši nosaka lielāko daļu cilvēka lēmumu.

Mērķtiecīgu darbu pie šīm atklāsmēm aizsāka psiho-analīzes vectēvs Z. Freids. Šis darbs turpinās daudzās jomās, sākot ar evolucionāro psiholoģiju, kas pēta dažādu cilvēka psiholoģijas īpatnību vēsturisku izcelsmi un beidzot ar socioloģiju, kas pēta cilvēku savstarpējo mijiedarbību.

Viss norāda uz to, ka Darvinisma teorijas tomēr ir tikai daļēji patiesas. Izdzīvo nevis spēcīgākais, bet tas, kurš spēj efektīvāk piesaistīt pretējo dzimumu. Tas izskaidro tādas neloģiskas parādības, kā brieža ragi, pāva aste un daudzas citas, kuri patiesībā traucē izdzīvošanai.

No tā izriet viens būtisks secinājums, ja tu neesi spējīgs piesaistīt sievieti, tu pēc definīcijas esi sterils un evolūcija bez mazākās žēlastības izdzēsīs tavu ģenētisko kodu no sugas – pārtrauks tavu asins līniju. /Mystery/

Saprast kā atrast sievieti, kā dabūt „draudzeni”, kā iepazīties ar meiteni, nav privilēģija, tas ir tavs pienākums. Sieviete tieši tāpat kā vīrietis vēlas seksu, tomēr tas ir vīrieša pienākums vadīt šo saskarsmi līdz intīmai tuvībai un pēc tam.

Diemžēl mūsdienu sabiedrība ir pārāk ilgi noliegusi šo faktu un jaunam vīrietim pieaugot nav, kur smelties šīs zināšanas. Šajā ziņā puiši tiek diskriminēti. Meitenes jau ļoti ātri iemācās krāsoties, valkāt augstpapēžu kurpes un visādi citādi pasvītrot savu seksualitāti, tādējādi izpildot savu lomu – ieinteresēt partneri. Tāpēc mūsu mērķis ir sniegt šīs zināšanas un apmainīties ar pieredzi, lai no puikām izaugtu īsti vīrieši, lai starp dzimumiem būtu sapratne un vienkārši vairāk laimīgu cilvēku.

Lapaspuse: 1 2