Dāvā sievietei aizraušanos II daļa

Publicējis Egoists, , X
attiecības

Tu gribi, lai sieviete tevi izmanto kā naudas maku vai arī aizrautos un dalītos pozitīvās emocijās? Tu gribi aizraujošas un kaisles pilnas attiecības vai arī ieaugt “darbs-mājas-darbs” rutīnā, kamēr meitene, kuru kādreiz iekāroji, iet izklaidēties bez tevis?

Atbilde, bez šaubām, ir pašsaprotama. Tad kāpēc 90% un vairāk vīriešu spītīgi izvēlas scenāriju, kur viņi nav savas izredzētās cienīgi un gatavi piemaksāt starpību? Kāpēc labprātīgi izvēlas otrā plāna lomu? Uz to es šobrīd neatbildēšu. Tā vietā atklāšu tev noslēpumu, kas ļaus tev izlabot kļūdu un dāvāt sievietei tieši to, ko viņa vēlas visvairāk.

Sieviete nav deficīts

Iekārojama vīrieša dzīvē ir daudz sieviešu. Viņš nemeklē attaisnojumus un iespējas kā uzspodrināt daiļavas zelta vāveri. Pat vairāk, viņš daudzām atsaka, jo viņa laiks ir ierobežots, bet sieviešu ir daudz. Pat skaistas sievietes Latvijā ir lielā pārpilnībā. Tāpēc pareizais jautājums ir

Ko šī sieviete var man dzīvē dot? Ar ko viņa ir labāka par pārējām, lai es tieši viņu, nevis kādu citu, vēlētos savā tuvumā?

Labi, jaunkundzei ir figūra un ģīmītis piemīlīgs, taču ar to vien ir par maz. Lai piedod dāmas, bet es tiekos ne jau, lai skatītos. Tie, kam pietiek ar skatīšanos paliek mājās, klasiskajā pozā – viena roka uz datora peles, otra zem galda.

Mani sievietē aizrauj spēja uzturēt saturīgu sarunu, saista – viņas azarts, aizraušanās dzīvē un notur – pozitīvā “enerģija”.

Mīļākais attiecībās

Ja attiecības kļūs par traku, piebremzēt būs ļoti viegli. Toties, ja sāksi ar “uzvilktu rokas bremzi”, vēlāk uzkurināt liesmu būs ļoti grūti. Tavas trakulības uztvers kā nesaprotamus izlēcienus. Jauks puisis, kurš slikti izturas ir nelietis. “Slikts” puisis, kurš izturas pret meiteni labi, ir foršs.

Atbilde

Mani daudz kritizē par šī uzskata propagandēšanu, kas mani maz satrauc. Es sasniedzu to, kas pašiem bļāvējiem nav pieejams. Tomēr es dziļi cienu lasītājus, jo viņi maniem skricelējumiem velta savu dārgo uzmanību un mazākais, ko varu darīt, ir atbildēt.

12Nākamā lapaspuse