Ja dod visu, ko vēlas sieviete

Publicējis Lieliskais, , X
attiecības

Kāpēc sieviete pamet vīrieti, kurš laicīgi nāk mājās, atdod viņai algu, vēlas ģimeni, bērnus un visādi citādi atbilst pašas izdomātajam ideāla aprakstam, tai pat laikā paliek līdz pēdējam kopā ar pļēguru, kurš izturas pret viņu necienīgi, krāpj un nolaižas pat līdz fiziskai vardarbībai? Ko vēlas sieviete tādu, kas ar laiku pazūd pirmajā, bet otrajā ne? Uz to ir atbilde, kas derēs tikai īstam vīrietim.


"Kāpēc sieviete desmit gadus smagi strādā, lai izmainītu savu vīrieti un pēc tam sūdzas, ka tas vairs nav vīrietis, kuru viņa apprecēja?” /Barbara Streizande/

Uz šo jautājumu var atrast daudzas atbildes. Katrai sievietei kāda no atbildēm būs vairāk piemērojama par citām. Es aprakstīšu populārāko atbilžu “simptomus” tu pats piemeklēsi vajadzīgo.

Sievietes mūža projekts – vīrietis

Domājot par šo nāk prātā Daoisms (Taoism), filozofija, kuras pamatā ir bezgalīgais attīstības ceļš. Sieviete uzsāk attiecības ar vīrieti kā misiju padarīt viņu labāku. Katrs rakstura negludums, īpašība, nelietderīga īpašība, priekš viņas ir vēl viens no punktiem pārbūves projektā. Viņa mērķtiecīgi kā skulptors pa drusciņai drupina granītu tiecoties uz ideālu. Ik reizi sasniedzot formu, kas iepriekš šķitusi ideāla, viņa konstatē, ka vēl ko citu.

Sieviete turpina kalt un borēt, līdz klints ir pārvērsta drupu čupiņā. Misija ir pabeigta un sievietei kļūst garlaicīgi. Panākusi, ko vēlas, sieviete tomēr nepaliek mierā. Acis aizvien slīd uz citām neglītām klintīm, kuras tā vien prasās pielīdzināt.

Arī priekš pašas skulptores iznākums ne vienmēr ir lauriem kaisīts. Bieži gadās, ka apskaldītais klints bluķis ir kļuvis tīri glīts un sāk to ļoti labi apzināties. Vīrietis ar savu nopucēto pašapziņu, pasaka paldies un atvadās, lai meklētu savam jaunajam es cienīgāku partneri.

No amerikāņu kalniņiem par tramvaju

Šī pieeja ir ārkārtīgi racionāla. Viss, ko vēlas sieviete, ir padarīt attiecības stabilākas un piezemētākas. Protams, mīlestība ir saviļņojoša ar pacēlumiem un satraucoša ar brīvajiem kritieniem. Jaunības trakums liek sievietei izvēlēties aizraujošāko no atrakcijām. Tad nāk ikdienas rutīna, kurā kā dadzis acī grauž visas šīs pārmērības. Noslēpumainais un neparedzamais vīrietis kļūst neuzticams, uz tādu tak nevar paļauties – tas jāmaina.

12Nākamā lapaspuse