Saviļņojošas un aizraujošas attiecības bez rutīnas arī pēc trīs gadiem

Publicējis Lieliskais, , X
attiecības

Lielākais ilgstošu un laimīgu attiecību ienaidnieks ir rutīna. Mēs visi par to esam dzirdējuši un tomēr ikviens uzsākot attiecības uzskatam, ka ar mums jau tā nenotiks. Tā arī ir lielākā kļūda, jo pieradums piezogas nemanot. Piedāvāju pāris vienkāršas tehnikas, kas ļaus tev saglabāt attiecībās svaigumu un nekļūt paredzamam interesantā veidā.

Cilvēks no dabas ir tendēts tiekties pēc kā jauna un aizraujoša. Sievietēm šī nepieciešamība ir daudzkārt spēcīgāka kā vīriešiem. Vai varbūt tu domāji, ka sievietes staigā pa veikaliem, jo viņām reāli ir nepieciešamas septiņdesmit četras rokassomiņas? Nu, beidz! Viņas pat vienā somiņā nevar neko atrast. Divās somiņās atrast atslēgas ir tieši divas reizes grūtāk.

Viņas vienkārši meklē jaunas izjūtas, jaunus piedzīvojumus un saviļņojumu. Jūti uz kuru pusi tas velk? Mhm, uz kreiso. Ja vīrietis pazaudē spēju sagādāt saviļņojumu un satraukumu savai sievietei, viņai iekšā parādās neaizpildīts tukšums. Pat visgodīgākā sieviete var pazaudēt galvu situācijā, kad šīs sajūtas viņu atkal pārpilda.

Tagad tev ir divas izvēles iespējas: gulēt uz dīvāna ar aliņu rokā un samierināties ar viņas sānsoļiem vai piecelt savu pēcpusi un sākt kaut ko darīt lietas labā. Es personīgi esmu liels efektivitātes piekritējs, t.i. man patīk sasniegt maksimālu rezultātu ar minimālu piepūli. Tas tev der? Ja tā, tad nākamā tehnika ir priekš tevis.

Neprognozējamais pārsteigums

Neparedzams pārsteigums

Ja spēs palikt neparedzams, tu vienmēr saglabāsi daļiņu sava sākotnējā šarma. Sievietei kā gaiss nepieciešams nedaudz nezināmā. Vienkāršākais veids kā to izdarīt ir pārsteigums. Tie var būt ziedi, bez kāda redzama iemesla, vai negaidīta dāvaniņa. Pirms sāc pacelt balsi, ka tas ir banāli, klausies, kur ir šīs tehnikas sāls. Tu dāvināsi nevis tad, kad tev būs ērtāk iebraukt veikalā vai beidzot piegriezīsies tavas sievietes pārmetumi, bet viņai un pat sev pašam iepriekš nezināmā dienā.

Viltīgi vai ne. Grūti iedomāties kaut ko neparedzamāku par to. Tomēr, par ko tad es īsti runāju. Paskaidrošu ar piemēru. Iedomāsimies, ka tu šo tehniku pielietosi reizi mēnesī. Tātad viss, kas tev nepieciešams ir uz labu laimi izvēlēties skaitli no 1 līdz 31 (vai cik nu attiecīgajā mēnesī ir dienu). Vari izmantot lapiņas ar sarakstītiem skaitļiem. Vari izmantot daudzskaldņu metamos kauliņus. Ir redzēti pat tādi ar divdesmit. Variantu ir daudz. Svarīgākais, lai pat pats nevarētu iepriekš paredzēt, kura būs īstā diena. Personīgi es dodu priekšroku modernākam un vienkāršākam piegājienam. Izmantoju matemātisku funkciju M$ Excel vai kādā no bezmaksas ekvivalentiem.

=RANDBETWEEN(1;31)

Šī funkcija ģenerē brīvi izvēlētu skaitli no 1 līdz 31. Ik reizi, kad šo funkciju iekopēsi, tā „izvliks” jaunu skaitli. Vari pat sataisīt sev sarakstiņu visam 2013.gadam uz priekšu. Februārī noteikti, ka gribēsi nomainīt otro vērtību.

12Nākamā lapaspuse