7 ieradumi, kas uzlabos tavas attiecības ar sievietēm un citiem cilvēkiem I daļa

Publicējis Dakteris, , X
attiecības

Cilvēks ir tas, ko viņš dara, pareizināts ar to, ko par viņu domā apkārtējie. Tavi ieradumi komunicējot ar draugiem, nosaka viņu attieksmi pret tevi. Tieši tāpat komunicēšanas ieradumi nosaka tavu pirmo iespaidu, satiekot jaunus cilvēkus. It sevišķi, ja tas ir satriecošs zaķis. Tavi ieradumi būs tavi labākie sabiedrotie vai arī lielākie šķēršļi, to nosaki tu pats. Šie septiņi ieradumi uzlabos ne tikai romantiskās attiecības, bet arī visas pārējās ar cilvēkiem, ko sastopi savās dzīves gaitās.

Kāpēc tev tas būtu vajadzīgs? Pirmkārt jau tāpēc, ka tev būs vienkāršāk dzīvot. Cilvēki ar plus zīmi tavā dzīvē ir tavi sabiedrotie un velk uz augšu. Attiecīgi viss negatīvais tev atsauksies un vilks uz leju. Ne velti ir radies teiciens – “Labāk blatiņš, nekā Latiņš”. Līdzīgus atradīsi arī slāvu un citās valodās.

Taču pats galvenais (uzdrīkstos tā pieņemt, jo lasi žurnālu par to, ko vēlas sievietes), tas tiešā veidā atsauksies uz tavu pievilcību sieviešu acīs. Sievietes vēlas sev blakām vīrieti, kurš spētu celt viņas sociālo vērtību, t.i. pozitīvi ietekmēt viņas attiecības ar apkārtējiem. Tam klāt, katrs cilvēks, uz kuru vari paļauties, demonstrē tavu spēju vest aiz sevis cilvēkus. Tev nav jābūt direktoram vai pulkvedim, šīs sociālās prasmes demonstrēs tavu alfa statusu. Pats labākais, ka par šo pozīciju nebūs jācīnās. Tieši pretēji, tu cel savu vērtību, ceļot savu draugu un paziņu vērtību. Galu galā par cilvēku spriež pēc viņa draugiem. Vienkāršoti izsakoties, tā ir iespēja palielīties meitenei, reāli nemaz nelieloties.

1. Smaidi

Pirmais ieradums, kurš tevi virzīs pretim panākumiem pie daiļā dzimuma un dzīvē vispār, ir smaidīšana. Smaids ir universāli pozitīvs signāls. Tu vari nezināt valodu, parašas vai žestus, smaids runās skaļāk par tiem visiem. Smaida noslēpums sakņojas dziļā mūsu sugas pagātnē. Arī primātiem ir novērots, kas ļoti līdzīgs. Šī mīmika demonstrē atbrīvotību un gatavību rotaļāties. Indivīds demonstrē zobus, tai pat laikā apakšžoklis ir atbrīvots. To varētu pielīdzināt atvērtai plaukstai – pretstatā dūrei.

Uzsākot sarunu ar meiteni, smaids palīdzēs mazināt negatīvo spriedzi, ko radi ieejot viņas privātajā telpā. Sarunas laikā tas tev būs brīnišķīgs līdzeklis, lai demonstrētu savu atzinību viņas rīcībai. Komunikācijai attīstoties, smaidu izmantosi, lai radītu iepriekš minēto, rotaļīgo noskaņojumu. Tas būs ātrākais ceļš līdz draiskulībām, kuras tev jau bija padomā no paša sākuma, kad ieraudzīji apburošo būtni.

12Nākamā lapaspuse

4 komentāri rakstam “7 ieradumi, kas uzlabos tavas attiecības ar sievietēm un citiem cilvēkiem I daļa”

 1. IG raksta:

  Cerams nākamā daļa nebūs jāgaida tik ilgi kā citas reizes.

 2. Eddgy raksta:

  Cerams, ka kaadreiz sheit arii buus forums…

 3. Laimīgais raksta:

  Woahaaa.. tā VALODA vnk pludo šeit :)) SUPER, paldies par žurnālu, un tā tik turēties!!
  P.S. Negribas būt kā visiem citiem te – bet foruma ideja man ar patīk :P Varbūt no otras puses der pakustināt savus taukainos pirkstus un pameklēt alternatīvas.. Bet varbūt arī var savādāk.. Katrā ziņā, ja foruma ieviešanai lielākais šķērslis ir tehniskas dabas, labprāt padalīšos1 ar idejām/pieredzi w/e. (mails īstais, lūgums neizmantot reklāmām ]:) Ja, savukārt, tā ir tāda savdabīga “kompānijas politika”, tad visu cieņu :))
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  1 Senos vai ne tik senos laikos pats idejoju kkad ko šādu veidot vai piedalīties, bet tad atdūros pret iekšējā zvēriņa sienām – slinkums, ‘ko tad nu es’, lv skaudība.. un vēl 1000 citu ieganstu atradās, lai to nedarītu.. Bet šajos Rakstos smēlos ne vienu vien motivācijas graudu un izpratnes momentu.. Katrā ziņā uz mana tipa cilvēkveidīgajiem acīmredzot šāds rakstības stils darbojas kā… Mīzalas uz āzi?? Medus uz lāci?? Ej nu piemeklē to precīzāko izteicienu :D

  • Dakteris raksta:

   Paldies par pozitīvo vērtējumu!
   Jā, forumu *it kā* vajadzētu. Lai gan savu viedokli un jautājumus var izteikt komentāros vai sarakstē. Pie tam, atšķirībā no kvalitatīva resursa, forums par šo tēmu LV jau ir.
   Aizvien vairāk domas nesās uz foruma organizēšanu dzīvajā, t.i. kopēju pasēdēšanu. Internets bremzē sociālo prasmju attīstību.