10 sieviešu mīluļa ieradumi III daļa

Publicējis Lieliskais, , X
intimitāte

Pozitīvi un atvērti cilvēki ir kā magnēts, kas pievelk pozitīvas emocijas un ar to arī cilvēkus, kuri pēc tām kāro. Meitenes iet uz klubiem u.c. sabiedriskām vietām, ne jau, lai klačotos. To var darīt arī māju komfortā. Viņas iet sabiedrībā, lai gūtu pozitīvas emocijas. Kā likums, tas nozīmē iepazīšanos ar jauniem, pozitīviem cilvēkiem. Tev ir visas iespējas būt par šo cilvēku. Kas no šīs iepazīšanās attīstīties, ir atkarīgs tikai no tavas spējas rīkoties un prasmes meiteni vadīt.

Turpinu sarakstu ar 10 sieviešu iecienītākajiem vīriešu ieradumiem un to, kā tos sevī attīstīt. Attīstot sevī pozitīvos ieradumus tiksi vaļā no strīpas negatīvo. Dubults labums, par to pašu cenu.

7. Kļūsti atvērts un sabiedrisks

Esi drusciņ džentlmenis. Esi pieklājīgs un atvērts. Nelauzies pa priekšu sievietei, ejot pa durvīm. Sabiedriskajā transportā palaid sirmo kundzīti apsēsties. Izņemot, ja Tu strādā par šoferi. Tad nelaid, citādi sirmi kļūs arī visi pārējie pasažieri.

Piedāvā palīdzīgu roku, ja redzi, ka vari vienkārši atrisināt radušos problēmu. Kādam iestigusi mašīna vai nosalis akumulators un vajag piepīpēt. Domā es sasitu galvu un pēkšņi sākšu sludināt, pieteikšanās sektā iekļauta cenā? Nē.

Tu to pat nedari, lai atstātu iespaidu uz zaķi, kas to visu vēro. Tas viss ir tikai un vienīgi priekš mīļā sevis. Ar šo Tu izmanto situāciju, lai pierastu būt sabiedriski aktīvs un atvērts iespējām. Tas tev dos tādu kā pozitīvu mirdzumu, kas vēlāk tev daudzkārt atmaksāsies. Tagad gan runa ir tieši par pozitīva iespaida atstāšanu uz iepriekš pieminēto, simpātisko zaķi.

Domā sasitu galvu otro reizi (Noprecizēšu. Domā otro reizi, nevis sasitu galvu otro reizi)? Nav runa ne par balto tētiņu uz mākoņa maliņas, ne karmu. Pirmkārt, tev galvā nostrādās “klikšķis”, ka Tu sagādā cilvēkiem pozitīvas emocijas. Tici vai nē, bet šo informāciju Tu tiešām neapzināti nodod ar savu ķermeņa valodu. Simulēt to ir grūti, bet demonstrēt viegli. Nākamreiz uzsākot sarunu ar iepatikušos meiteni, tev vainas apziņas, ka vēlies viņu izmantot, vietā būs šī brīnišķīgā sajūta, ko pieminēju iepriekš.

Otrkārt, zinātniskā eksperimentā noskaidroja, ka “labu darbu” darīšana stimulē “laimes” hormona izdalīšanos. Tu fiziski sajutīsi pozitīvu efektu, noskaņojums būs labāks un to varēs redzēt pat no malas. Kā Tu domā vai starojoši pozitīvs noskaņojums, uzsākot sarunu, cels tavu akciju cenu meitenes acīs?!

Šajā eksperimentā atklājās vēl viens pārsteidzošs fakts. Endorfīns, minētais laimes hormons, izdalīsies arī tiem, kas vēros tavu “varoņdarbu”. Līdz ar to arī cilvēki tev apkārt būs laimīgāki.

12Nākamā lapaspuse