10 sieviešu mīluļa ieradumi IV daļa

Publicējis Lieliskais, , X
izaugsme

Sievietes mīl tos, kuri nebaidās izdarīt pirmo soli. Tu būtu pārsteigts, ja uzzinātu cik patiesībā bieži cilvēki šaubās. Uzņemies risku un ej pa priekšu, Tu atvieglosi dzīvi arī apkārtējiem un viņi varēs justies drošāk pateicoties tev. Tas ir tas, ko vēlas arī sievietes. Piedāvāju tev rīcības plānu sociālai situācijai, pāris trikus tūlītējam rezultātam un filozofiju, kas tevi padarīs par vīrieti, kuru sievietes vienkārši nevar nemīlēt. Ko tur runāt, tas ir pamatā jebkuriem panākumiem, lai arī kuru jomu Tu izvēlētos.

Šī ir ceturtā un noslēdzošā daļa ar ieradumiem, kurus vīriešos tik ļoti vēlas redzēt sievietes. Ieradumiem, kuri tev dabīgi savedīs ar sievietēm un palīdzēs vienkārši labāk justies. Katrs no tiem jau pats par sevi ir pārliecinošs solis pretim labākam tev. Izkopjot visus šos ieradumus, Tu atskatoties atpakaļ, nespēsi saprast kā agrāk varēji dzīvot tik nomācošā tumsā.

9. Sniedz roku pirmais

Izrādi iniciatīvu iepazīstoties jaunā kompānijā. Esi pirmais, kur sniedz roku un ar visiem iepazīstas. Izvairīsies no tās neveiklās situācijas, kad it kā sniedz roku, tad padomā, ka nav īstais brīdis, bet tad otrs jau ir pamanījis un ieraugot, ka tu pusceļā pārdomāji, velk roku atpakaļ. No malas tas izskatās pēc diviem Alcheimere slimniekiem. Nav gluži tas iespaids, kuru vēlies atstāt.

Pārliecinoši ej uz priekšu un esi draudzīgs. Atceries par vieglu smaidu. Tam jābūt vienkārši pozitīvam. Nav vajadzīgs Holivudas žilbinošais uz visiem trīsdesmit diviem. Sniedzot roku, skaties acīs un nosauc savu vārdu. Sniedz roku ar delnu viegli pavērstu uz augšu. Tas parādīs, ka nāc ar mieru un netaisies cīnīties par varu. Arī meitenēm pasniedz roku, kad viņas nosauc savu vārdu. Skatienu noturi sekundi ilgāk. Domāju pats saproti, ka meitenes roka nav jāsaspiež. Iekļauj to savā plaukstā maigi, vienlaicīgi ar otru roku pieturot pie plaukstas locītavas.

Neprasi kāpēc meitenei jāskatās acīs divreiz ilgāk kā džekam un kāpēc jāpietur ar otru roku pie apakšdelma! Pārāk ilgi jāstāsta. Vienkārši pārbaudi un redzēsi, ka tas darbojas.

Būšu skrupulozs un aprakstīšu vēl vienu sīkumu. Acu skatiens ir tieši pirms rokas spiediena, nevis pēc tam. Ja kāds ir aizņemts aizraujošā sarunā, nejaucies vidū. Iepazīsies, kad viņi sarunu būs beiguši.

Eh, būšu izmetis visus savus trumpjus. Nu, cerams, ka vismaz konkurence veicinās tālāko attīstību. Padalīšos savā personīgajā stratēģijā ieejot jaunā kompānijā. Tā ir izgājusi gadiem ilgu pārbaudi un ne vienu vien reizi sevi pierādījusi.

Ienākot telpā , uz mirkli apstājies soli no durvīm un sasveicinies ar visiem. Sveicienam jābūt pietiekami skaļam un pārliecinošam, lai visi tevi sadzirdētu. Pēc tā, apkārtējo acis pievērsīsies tev. Ļauj viņiem sevi novērtēt. Smaidi un ļauj savam ķermenim atvērties. Atceries vingrinājumu no ieiešanas klubā?

Vienlaicīgi arī Tu pārlaid skatu telpai. Īsu brīdi ieskatoties katram acīs. Vari liegi pamāt ar galvu it kā sakot “jā”. Vai es jau teicu par smaidu? Klāt tam atceries par pozitīvām domām, tas vislabāk palīdzēs tavai ķermeņa valodai stāstīt pozitīvas lietas par tevi.

10. Ņem un izdari

Visbeidzot galvenais un visspēcīgākais ieradums, kas tev palīdzēs sasniegt panākumus pie sievietēm un jomās tālu ārpus mežģīņainās apakšveļas. Rīkojies nekavējoties! Ieaudzini sev to kā ieradumu – tiklīdz esi pieņēmis lēmumu, dari. Ja šaubīsies, nevienam no 9 punktiem nebūs jēga. Pasaulē neviens nav tik bagāts, lai varētu atgriezt garām palaistu iespēju. Pieradini sevi ikdienā pieņemt lēmumus nešauboties. Izvērtē situāciju, rīkojies atbilstoši un nekad pie tā vairs neatgriezies.

Iesākumā būs grūti un gribēsies skatīties atpakaļ – “A varbūt labāk vajadzēja…” Met šīs domas ārā no galvas. Tu tajā mirklī pieņēmi vispareizāko iespējamo lēmumu. Nākamajā dienā jau ir citi apstākļi un par attiecīgo mirkli vairs nevar spriest.

Ar laiku, ja turpināsi dzīt sevi uz priekšu, tas kļūs par ārkārtīgi spēcīgu ieradumu. Sievietes vēlas vīriešu, kas iet pārliecinoši uz priekšu. Viņas vēlas, lai uz vīrieti var paļauties.

Nobeigumā

Šie 10 sieviešu mīluļa ieradumi, tev palīdzēs dabiski radīt un, ne mazāk svarīgi, izmantot iespējas. Tie palīdzēs tev bez lielas piepūles sasniegt kāroto. Panākumi pie sievietēm – lūdzu. Vairāk draugu – nav problēmu. Ko tur runāt, šie ieradumi ir jebkura veiksmīga cilvēka panākumu atslēga.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

3 komentāri rakstam “10 sieviešu mīluļa ieradumi IV daļa”

 1. JP raksta:

  Vot izdomāju nokomentēt un nokomentēju! Sievietes tagad pakaļ skries! :D

  • Lieliskais raksta:

   Kad ieaudzināsi sev kaut vai pusi no 10 ieradumiem, no panākumiem mīlas frontē neizvairīsies.

 2. rich raksta:

  3 no 10 jau ir. Pārīti vēl mierīgi varētu sākt darīt.