10 sieviešu mīluļa ieradumi I daļa

Publicējis Lieliskais, , X
atrast

Tava personība ir kas vairāk, kā tikai iedzimtais temperaments. Lielāka nozīme ir raksturam un personīgajām īpašībām, kuras iegūsti dzīves laikā. Atšķirībā no pirmā, otrie divi ir apzināti kontrolējami. Savu raksturu vari audzināt, izvēloties kurām no īpašībām ļaut pielipt, bet no kurām atbrīvoties. Piedāvāju sarakstu ar ieradumiem, kas palīdzēs tev iegūt un attīstīt īpašības, kuras automātiski novedīs pie panākumiem sabiedriskajā dzīvē. Sievietes dabiski ienāks tavā dzīvē.

Aktīva sabiedriskā dzīvē un panākumi pie sievietēm ir no tiem mērķiem, kur lielākos panākumus sasniedz tad, kad centies vismazāk. Līdzīgi kā bankā, kas gatava tev dot kredītu, kad naudu nevajag. Tiklīdz naudu savajadzēsies, pie kredīta netikt. Šī ideja var šķist absurda, taču paskatoties uz to no pārpilnības viedokļa viss nostājas vietā. Tomēr ne par to. Filozofiju atstāšu citai reizei, bet tagad došu tev sarakstu praktiski izpildāmiem punktiem. Saraksts nav īss, takā sagatavojies būt pacietīgs.

1. Seko cēliem mērķiem

Varbūt izklausās sarežģīti vai abstrakti, taču praktiska realizācija patiesībā ir ļoti vienkārša. Tu parādi savu spēku, rūpējoties par citiem. Variantu ir daudz: šķiro atkritumus, pieturies pie kādas sabiedriskā labuma organizācijas idejām. Piemēram, ziedo labdarībai vai nodod bērnu namiem drēbes, ko nelieto. Ja iesi palīdzēt dzīvnieku patversmē vai zupas virtuvē, meiteņu sirdis, kas par to uzzinās, izkusīs uz vietas.

Fakts, ka vari atļauties ziedot savu laiku un citus resursus, parāda tavas personības plašumu – pārpilnību un pārliecību par augstāku mērķi. Šāds ieradums izraisa asociācijas ar romantisko bruņinieka tēlu. Sievietes to pilnīgi noteikti ievēro.

2. Savlaicīgi plāno nedēļas nogali

Cilvēki dabiski tiecas pēc tiem, kam apkārt ir jautrība. Interesanti, ka tev nemaz pašam nav jābūt jautrākajam. Pietiek pulcēt ap sevi cilvēkus. To panāk vienkārši – izrādot iniciatīvu. Parūpējies jau nedēļas laikā par nogales izklaidēm. Neatstāj to uz pēdējo brīdi un nebūs jāsēž mājās. Apziņo cilvēkus un savāc kompāniju jau savlaicīgi. Paturi prātā rezerves variantus, gadījumam, ja sarunātie cilvēki uzmet vai pats pasākums, kāda neparedzēta iemesla dēļ, izgāžas. Ar šo jautājumu sakārtotu, Tu automātiski kļūsi par cilvēku, kam citi jautās par notiekošo, kad gribēs labi pavadīt laiku. Citiem vārdiem sakot Tu kļūsi par paziņu loka centru.

3. Vienmēr izskaties labi

Es saprotu, vienmēr tas ir ļoti bieži. Šajā gadījumā runa ir par iziešanu sabiedrībā. Atceries, Tu veido sev jaunu ieradumu. Rūpējies par savu izskatu ikdienā. Pie katras iespējas sakārto sevi, lai izskatītos labi pat tad, ja nav paredzēts kontaktēties ar sievietēm. Labs sākums ir “Vakara rituāls izcilam izskatam no rīta“. Ar laiku labi izskatīties kļūs par tavu ieradumu. Iedomājies cik daudz pašapziņas sniegs pārliecība, ka jebkurā situācijā izskaties nevainojami!

Turpinājums sekos…

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!