10 sieviešu mīluļa ieradumi II daļa

Publicējis Lieliskais, , X
izaugsme

Interesanta un enerģiska personība dabiski piesaista sieviešu uzmanību. Iedomājies kā būtu, ja sievietes skatītos uz tevi un vēlētos iepazīt tuvāk. Iedomājies, ja ar savu personību vien varētu apburt meiteni, pirms vēl esi viņai pateicis kaut vārdu. Tas ir šarms, kuru vari kontrolēt un attīstīt. Iesākumā tev būs jāpieliek nedaudz piepūles. Jau procesā jutīsies labāk, jo uzņemsies kontroli pār savu dzīvi. Rezultātā Tu iegūsi ieradumus, kas palīdzēs tev dabiski gūt panākumus.

4. Paplašini savu paziņu loku

Dažādo savu sociālo dzīvi un apzināti paplašini paziņu loku. Ejot izklaidēties ierosini draugiem aicināt līdzi arī savus paziņas. Tieši tā jau arī rodas pazīšanās. Tikai darot to apzināti, paaugstinās efektivitāte – vairāk iespēju īsākā laikā satikt cilvēkus, kuri tev patiešām ir interesanti.

Draugu loku paplašināt būs vieglāk, ja regulāri mainīsi vidi. Es saprotu, ka jauna vieta vienmēr saistās ar papildus rūpēm. Taču, patiesībā, arī šis nelielais diskomforts ilgtermiņā atsauksies radīs pozitīvu efektu. Pieradīsi justies komfortabli pat nekomfortablos apstākļos. Pārsteidzošā kārtā tas daudzās situācijās izrādās ļoti vērtīgi. Detaļās neiedziļināšos. Ejot uz klubu ietusēt iemet aci arī citos. Pamaini restorānus, kuros esi iecienījis ēst. Domu uzķēri!

Svarīgi ir pastāvīgi satikt jaunus cilvēkus, pierast pie iepriekš nezināmiem apstākļiem un justies brīvi. Ar visiem nav jāiepazīstas. Vienkārši jājūtas labi arī ārpus sava ikdienas burbuļa. Ieguvumu no šādiem ieradumiem ir pārāk daudz, lai tos visus uzskaitītu šajā punktā.

Gadījumā, ja kādu objektīvu iemeslu dēļ ir mazāk iespēju satikties dzīvajā ar draugiem, izmanto interneta priekšrocības. Savu pazīšanās loku paplašini dažādos forumos, sociālo portālu interešu grupās un galu galā iepazīšanās lapās. Atrodi līdzīgi domājošos, komunicē, iepazīsties un rezultātā satiecies klātienē. Svarīgākais šajā visā ir pozitīvas emocijas, ko gūsti no iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem.

5. Rūpējies par fizisko formu

Sāc sportot! Es pat nezinu vai man šai punktā ir vērts runāt par to cik svarīgi ir turēt sevi labā, fiziskā formā?! Tu to jau tāpat zini. Tā vietā pastāstīšu par papildus ieguvumiem no šī sieviešu mīluļa ieraduma.

Iespēju sportot un vienlaicīgi socializēties ir strēķis. Šobrīd par labāko variantu uzskatu fitnesa zāli. Zāles ir brīvi pieejamas neatkarīgi no tavas atrašanās vietas. Ir pieejamas dažādas nodarbības, treniņu varianti, aprīkojums, treneri un kas tik vēl ne. Klāt pie tā visa, Tu atkal nonāc ciešā kontaktā ar cilvēkiem, kam ir kopīgas intereses. …ļoti pozitīvas un vērtīgas intereses, jāpiezīmē.

Atrodoties starp mērķtiecīgiem un veiksmīgiem cilvēkiem, tev arī pašam ir manāmi lielāks stimuls ko sasniegt. Bez šaubām varu teikt, ka jebkurš vēlas būt labā formā un vienmēr pārliecināts par savu izskatu.

12Nākamā lapaspuse