10 sieviešu mīluļa ieradumi III daļa

Publicējis Lieliskais, , Komentē pirmais

Iedomājies šādu ainiņu! Lai arī kur Tu būtu, ap tevi ir pozitīvas enerģijas aura un cilvēki tavā klātbūtnē it kā pozitīvi uzlādējas. Saprotams, ka tas nav nekāds brīnums, bet zinātne. Tomēr priekš apkārtējiem tā būs maģija, kas piemīt tikai tev. Tu kļūsi par pozitīvo emociju magnētu un cilvēki vienkārši vēlēsies atrasties tavā klātbūtnē. Nemaz nešaubies, arī seksīgās čiepiņas tai skaitā. Viņas taču arī ir tikai cilvēki.

8. Paplašini savu uzskatu horizontus

Ej uz kursiem! Un nevajag mani pašu sūtīt. Tūliņ sapratīsi kāpēc. Izvēlies jomu, kas interesē tevi pašu un regulāri apmeklē nodarbības. Tā, Tu vienkāršā veidā iegūsi jaunus paziņas ar kopīgām interesēm un vienlaicīgi arī papildus zināšanas, prasmes. Lai to padarītu par ideālu, izvēlies nodarbības, kurās ir daudz sieviešu. Tas palīdzēs tev vieglāk atvērties iepazīstoties un ātrāk atrast kontaktu.

Te varu papildināt II daļas 5.punktu ar labu variantu. Uz jogu pārsvarā iet sievietes. Lielākā daļa vīriešu, kas uz turieni iet, nav tev konkurenti. Es domāju vārda tiešajā nozīmē viņi nekonkurē cīņā par sievietēm. Tev gan muguru viņiem labāk negriezt.

Variantu ir daudz, taču jūtu ir pienācis laiks atklāt manu noslēpumu. Liet tāda, ka šī nodarbe ir vislabākā, lai kļūtu par sieviešu mīluli. Tajā apvienots pārāk daudz faktoru, kas tevi padarīs par iekārojamu vīrieti, lai es tos uzskaitītu. Atbilde ir deju kursi. Tajos Tu, uzlabosi stāju, iemācīsies graciozi kustēties, vadīt sievieti un daudz, daudz cita. Tomēr pats galvenais no visa saraksta, kuru varētu turpināt vēl ilgi, Tu iestrādāsi sev dabisku ieradumu brīvi pieskarties sievietei. Vai es jau pieminēju, ka sociālajās dejās sieviešu vienmēr ir vairāk kā vīriešu? Gribi uzzināt kā ir būt deficīta precei, kad uz tevi skatās ar kāru aci?

Teiksi īsti vīrieši nedejo. Labi – ļoti labi. Nē, tiešām man prieks – man vairāk paliks. Kā alternatīvu tev piedāvāju masāžas kursus. Pie neliela resursu (laika un naudas) ieguldījuma tu iegūsi divas brīnišķīgas prasmes, kas liks sievietei izkust. Pirmā ir, protams, masāža. Sievietes dievina, kad spēcīgas vīrieša rokas prasmīgi darbojas ap viņu ķermeni un liek tam iegrimt dziļā atslābumā. Kā brīnišķīgs papildinājums ir, jau iepriekš minētais, dabīgais ieradums brīvi pieskarties sievietei.

Gan viens, gan otrs ir brīnišķīgs paātrinātājs savaldzināšanā. Sieviete tiešām pēc dejas redz kāds Tu būsi gultā. Masāža parāda cik prasmīgi proti apieties ar viņas ķermeni. Īsāk sakot – kāds Tu būsi gultā.

Katrs no šiem ieradumiem izkopts, tevi padarīs iekārojamāku sieviešu acīs. Tava pozitīvā enerģija viņas piesaistīs, bet prasme vadīt un sagādāt arī pozitīvas sajūtas viņas ķermenim – iekārot.

Turpinājums sekos…

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse

Izsaki savu viedokli

*