7 ieradumi, kas uzlabos tavas attiecības ar sievietēm un citiem cilvēkiem II daļa

Publicējis Dakteris, , X
attiecības

Panākumi pie sievietēm, biznesā un citās jomās dzīvē tiek būvēti uz veiksmīgiem ieradumiem. Cilvēkam gribot vai negribot veidojas noteikti uzvedības šabloni, balstīti uz iepriekšēju pieredzi. Tas nozīmē automātisku rīcību līdzīgās situācijās. Seksīga meitene noteikti ir aizņemta, labāk uz viņu neskatīšos. Desmit gadu laikā neesmu kļuvis par miljonāru, tātad arī nākamajos desmit nav jēga censties. Tagad, no malas skatoties redzi, cik šis autopilots var būt nejēdzīgs.

No dabas šis neapzinātās rīcības mehānisms ir paredzēts, lai saglabātu cilvēka dzīvību. Ja tev uz gājēju pārejas “lido” virsū auto, tu būsi beigts, pirms paspēsi visu apsvērt un izdomāt. Jārīkojas tai pat mirklī. Solis atpakaļ un āda vesela. Labi, kad mūsu suga attīstījās līdz tādam ģīmim, kāds tas ir šodien, auto nebija. Toties bija citi svarā ne mazāk iespaidīgi lopiņi, kam pārvietojoties citas sugas nav vērā ņemami šķēršļi.

Tātad no šī smadzeņu mehānisma atbrīvoties nevarēs un arī nebūtu prātīgi. Tā vietā Tu to vari izmantot savā labā. Apzināti izkop savus ieradumus tā, lai tie automātiski radītu tev iespējas. Veiksme nav sakritība, tas ir apzināta darba rezultāts. Pirmais ieradums, ar kuru padalīšos šajā reizē, ir mērķēti uz to, lai gūtu panākumus un atklātu iespējas vienkārši sarunājoties. Otrais – palīdzēs izvairīties no daudziem, nevajadzīgiem stresiem un pacelties pāri neveiksminiekiem, kas neizbēgami mēģinās kavēt tevi ceļā uz panākumiem.

4. Kļūsti aktīvi interesants

Pēc Braiena Treisija (Brian Tracy) vārdiem – mēs interesējam cilvēkus, ja esam ieinteresēti viņos. Patiesa interese ir universāli buramvārdi, kas liks atvērties jebkura cilvēka vārtiem. Izrādi aktīvu interesi! Uzliec sev par mērķi viņu izprast, izprast viņa nostāju, kādu uzskatu un tavi centieni būs patiesi. Pamēģini painteresēties kaut vai par šķietami visparastāko cilvēku un redzēsi, cik katrs savā būtībā ir unikāls un atšķirīgs. Katram ir savas aizraušanās, viedoklis, zināšanas un dažādas pieredzes.

Cilvēkam ne par ko tik ļoti nepatīk runāt kā par brīnišķīgo sevi. Galu galā katram no mums tuvākais cilvēks esam mēs paši. Tieši klausoties tu kļūsti par izcilu sarunu biedru, nevis skaisti runājot.

Es saprotu, ka esmu aizmirsis arī neatkārtojamo tevi, kuram arī tik ļoti gribas padalīties ar saviem sasniegumiem, gribas būt ievērotam. Tomēr apstājies un padomā, kurā gadījumā iegūsi vairāk. Nelielu devu pašapziņai, kad izliksi publiskai apskatei cik tev liels, …es gribēju teikt “Tu liels”. Toties padomā cik daudz iegūsi, ja cilvēks, ar kuru runā tev atvērsies un varēsi komunicēt dziļākā līmenī. Tu taču gribētu tikt garām visām sociālajām maskām un dzirdēt no jaukās meitenes šos fantastiskos vārdus: “Mēs esam pazīstami tikai pusstundu, taču man ir sajūta, ka tevi zinu jau veselu mūžību!”

12Nākamā lapaspuse

2 komentāri rakstam “7 ieradumi, kas uzlabos tavas attiecības ar sievietēm un citiem cilvēkiem II daļa”

  1. orākuls raksta:

    Zelta vārdi-Cilvēkiem, kuri sevi ciena, nerodas nepieciešamība pašapliecināties uz citu rēķina.Bet diemžēl daudziem cilvēkiem ,tas ir universāls līdzeklis,lai paspīdētu ,kā saulīte starp tumšajiem mākoņiem…

    • Dakteris raksta:

      Citu nomelnošanu, lai pats izskatītos baltāks var pielīdzināt ripošanai no kalna. Kustība ir, taču ar katru mirkli nokļūsti aizvien dziļāk bedrē. Šādi nevar rast piepildījumu dzīvē. Pie tam kvalitatīvas sievietes to ļoti ātri atkož.