Tava vienīgā un īstā – ideālā sieviete

Publicējis Dakteris, , X
attiecības

Dzejnieki, rakstnieki un citi romantiķi sapņo par savu ideālo sievieti, kas kā brīnums ienāks viņu dzīvē un padarīs laimīgu. Sliktās ziņas ir tādas, ka vienīgā un īstā nepastāv. Tu vari kaut apbraukāt visu zemeslodi, viņu neatradīsi. Labā ziņa ir tāda, ka piemērotas partneres ir steriem un viņa pilnīgi dabiski ienāks tavā dzīvē, kad būsi tam gatavs.

Vienkārši ir ļoti daudz cilvēku ar kuriem mēs esam vairāk vai mazāk savietojami un ir tādi, ar kuriem neesam. “Īstā”, “Patiesā” un kāda tik vēl ne mīlestība nepastāv. Visu nosaka cilvēka individuālās vērtības un prioritātes. Tas ir kā braucot pa šoseju. Ja tavs galamērķis un braukšanas stils sakrīt ar kādu citu, jūs brauksiet līdzās.

Saprotams, tāpat kā uz šosejas arī dzīvē ceļi mēdz šķirties un tas ir dabiski. Tu nezaudēji ceļa biedru, jo kopā paveiktais nekur nepazūd. Vienkārši taviem mērķiem turpmāk būs vairāk piemērota kāda cita.

Svarīgi ir nonākt pie kopsaucēja pašam ar sevi, t.i. ko tu patiesībā dzīvē vēlies, kāds ir tavs mērķis. Saproti, ja tu pats būsi pretrunās ar sevi, lai arī cik ideāla būtu sieviete, viņa principā nevarēs būt piemērota nesavietojamām prasībām. Lai arī kā tu censtos, tu nedabūsi savu sapņu meitenei, tavas attiecības izirs un mīļotās ar biedējošu regularitāti kļūs par “maitām”. Tāpēc svarīgākais ir vispirms tikt skaidrībā ar sevi.

Tavi uzskati un prioritātes ir kā siets, kas atsijā tev nepiemērotās partneres. Tavs mērķis un dzīvesveids ir kā piltuve, kas tev piemērotās sieviete savāc vienā plūsmā. Visa šī potenciālo partneru rinda iet caur tavu dzīvi un brīdī, kad esi tam gatavs, tev atliek vienīgi pasniegties un vienu no viņām satvert. Tālāk, laimīgas attiecības jau ir jūsu abu rokās.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!