Dāvā sievietei aizraušanos II daļa

Publicējis Egoists, , X

Pirms centies sev iestāstīt, ka tu tērē naudu uz sievieti tikai tāpēc, ka tev tā gribas, nevis, lai atstātu iespaidu uz viņu, pamēģini savaldzināt meiteni neiztērējot ne santīma. Nevis pavedināt, bet tieši izsaukt viņā aizraušanos. Iemācīsies sasniegt stabilu rezultātu šādā veidā, tad sāksim diskutēt par to, kurā brīdī izdevumi ir pamatots līdzeklis, bet kurā tikai tavi centieni pastaipīt krāniņu meitenes priekšā. Tas nav sarkasms, es tiešām vēlos, lai Tu tajā gūtu panākumus.

Tagad pajautā sev?

Pirms organizēt randiņus, skriet pēc dāvanas vai kā citādi šķiesties ar resursiem, pajautā sev, kādas emocijas tas sagādās noskatītajai meitenei un vai šīs emocijas izsauksi tu, vai tie labumi, ko tu sarūpē.

Galu galā, Tu gribi, lai vakara beigās meitene dotos mājās ar tevi vai par taviem līdzekļiem uzēstu vēderu?

Padomā pats, kādu dinamiku tu radi! Tu tā arī gribi viņai skriet pakaļ un pirkt viņas uzmanību? Vai tieši pretēji, lai viņa ir pietiekami ieinteresēta, lai censtos priekš tevis un vakara beigās dalītos ar tevi pašā dārgākajā kas viņai ir – ar sevi? Man jau tā likās…

Universāla formula sievietes savaldzināšanai

Es runāju daudz par to, ko darīt nevajag. Beidzot pateikšu arī to, ko vajag darīt iepazīstoties ar meiteni un kā daiļavu savaldzināt. Lūk tev universāla formula sievietes savaldzināšanai. Negaidi “Saki šitā…”, “Dari tā…”! Šis ir šablons, pēc kura piegriezt savu plānu un noderēs visos gadījumos.

  1. Aizrauj un ieintriģē.
  2. Liec viņai pacensties, lai ieinteresētu tevi.
  3. Izmanto savu noteicēja pozīciju, lai virzītos uz priekšu.

Šī formula darbojas pateicoties Ko patiesībā aizrauj sievietiInvestīcijas principam“, par kuru rakstīja Lieliskais. Šis raksts tev palīdzēs izprast, kā džeki, mētājoties ar resursiem, padara meiteni nesasniedzamu.
Tagad tu zini, kāpēc vīrieši, kas apber sievietes ar dāvanām, tiek uzskatīti par otršķirīgu preci. Taču svarīgāk, tu zini, kā augstākās kvalitātes vīrieši atšķiras no pelēkās masas – viņi sievietei dāvā emocijas un aizraušanos. Pielietojot savaldzināšanas formulu un prātu, tu varēsi viegli iekarot jebkuras sirdi.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse