Intīma tuvība un viens solis līdz seksam – efektīvas aplidošanas modelis IV daļa

Publicējis Lieliskais, , X
alfa

Tas, kurš kontrolē sievietes emocijas, kontrolē viņas seksu. Kurš to teica neatceros, taču piekrītu pilnībā. Emocionālā saikne ir atslēga uz tuvību divu cilvēku starpā. Pēc tam, kad esi meitenē aizšķīlis intereses dzirksti un palīdzējis viņai atvērties, svarīgi to izdarīt arī pašam. Paralēli tālākai fiziskai eskalācijai pievērsīsies arī emocionālās saiknes nostiprināšanai.

Turpinu rakstu sēriju, kurā uzmetam aci efektīvas aplidošanas modelim. Efektīvs tas ir ar to, ka ļauj tev izprast, ko vēlas sieviete no kontakta ar vīrieti un rīkoties atbilstoši. Nav runa par manipulāciju vai meliem. Tieši pretēji, es pat teiktu, ka tev neizbēgami nāksies vismaz nedaudz atvērties. Šīs zināšanas, tev vienkārši ļaus atbrīvoties no liekā un virzīties uz mērķi pa taisnāko ceļu, atstājot grāvjus un brikšņus ātra rezultāta tīkotājiem.

3. posms savaldzināšanas fāzē – “Tuvība”

Šajā, noslēdzošajā savaldzināšanas fāzes posmā, tavs uzdevums ir, pirmkārt, radīt intimitāti, tuvību jūsu starpā. Paralēli intensīvākam fiziskam kontaktam veidosi dziļāku emocionālo saikni. Turpināsi arī iesākto iepriekšējos posmos. Tāpat tev būs jāparūpējas par loģistikas jautājumiem, jo šī jau ir pārejas punkts uz nākamo fāzi. Atceries par seksu publiskā vietā?

Fiziskā eskalācija

Sākšu ar iepriekšējā reizē aizsākto tēmu par fizisko eskalāciju. Šis posms ir vienlaicīgi arī pāreja uz pavedināšanas fāzi. Tev jau jāvar brīvi pieskarties, peldkostīma *nepiesegtajām*, viņas ķermeņa daļām. Viņai jājūtas brīvi, kad tu pieskaries viņas sejai un kaklam. Tāpat arī meitenei brīvi jāpieskaras tev. Jums jāvar neiespringstot skūpstīties.

Ja meitene jūtas komfortabli, kad apskauj viņu no mugurpuses un viņa viegli atspiežas pret tevi, tad var būt pārliecināts, ka esat sasnieguši dziļu komforta līmeni. Tas ir kā tāds neliels testiņš, kuru vari nemanāmi iestarpināt jūsu komunikācijā un aktivitātēs.

Piemēram, paņem viņu aiz abām rokām un, vienlaicīgi pievelkot sev klāt, apgriez ar muguru. Pusceļā pārcelsi jūsu abu rokas viņai pār galvai un galā tās nonāks sakrustotas viņai priekšā.

Emocionālās tuvības padziļināšanās

Virzoties pa fiziskās tuvības “kāpnēm”, paralēli piestrādāsi arī pie emocionālās tuvības. Ir taču tikai normāli, ja viens otrā ieinteresēti cilvēki, dalās arī ar personiskām savas dzīves detaļām. Skaties dziļāk, klausies, palīdzi meitenei atvērties.

12Nākamā lapaspuse

10 komentāri rakstam “Intīma tuvība un viens solis līdz seksam – efektīvas aplidošanas modelis IV daļa”

 1. dzis raksta:

  Izklausās jau labi. Tagad tikai jāsaprot kā to izdarīt.

 2. Jēkabs K. raksta:

  Man šķiet, ka raksta sākumā minētā doma varētu būt atvasināta no Monro teiciena “ja tu vari sasmīdināt meiteni, tad tu var likt viņai darīt jebko”. Protams, svarīgi, lai tas nav krāniņš, par ko viņa smejas :) un vēl, protams, es neesmu dzirdējis, ka klauniem ar skaistām sievietēm būtu daudz biežāk sekss. :)

  Fiziskai eskalācijai, kam jānotiek pamazām, tiešām ir svarīga nozīme.

  Pilnīgi piekrītu tam, ka “Tev jāparāda, ka arī esi dzīvs cilvēks, ka tev ir savas vājās vietas” un ka ļoti labas tēmas ir mērķi, bērnības sapņi, spilgtākās atmiņas, kas iedarbina meitenes iztēli un tā atver pozitīvām emocijām.
  “Ja tu varētu rīt no rīta varētu pamosties jebkurā Pasaules vietā – kur tas būtu?”
  “Ja laiks vai nauda nebūtu šķērslis – ar ko tu nodarbotos?”

  Man šķiet, ka jābūt ļoti uzmanīgam, lai runātu par ļoti nozīmīgiem notikumiem dzīvē, jo tā tiešām var kādu “rētu uzraut” un sekss meitenei būs pēdējais prātā. Tad jau tiešam darbināt abu iztēli par mērķiem un sapņiem.

  Un tāds niecīgs sīkums kā sākt sakāmo ar “Varbūt es kļūdos” tas ir līdzīgi kā “atvainojiet, ka traucēju” – tu jau pasaki priekšā, ka traucē un šajā gadījumā kļūdies. Tas ir NLP un pareiza vārdu izvēle, kas iesēj meitenes prātā attiecīgas domas. Tieši bija viens labs raksts šeit pat par to.

  Galvenais ir pamatā būt maksimāli pozitīvam, biežāk uzsmaidīt un attiecīgi radīt pozitīvo atmosfēru un saikni.

  • Lieliskais raksta:

   Ļoti labas tēmas sarunai. Par ceļošanu un bērnību pats esmu pārbaudījis, darbojas. Taisnība par rētu, tieši tāpēc izvēlos pieminēt senu notikumu. Tas izraisīs drīzāk vieglu melanholiju, kas brīnišķīgi kontrastēs ar jautrību pārējā laikā. Atvainošanās tieši tāpat ir kontrasts manai agresīvajai virzībai uz priekšu. Atsevišķi pati par sevi, taisnība – tā bez šaubām parādīs vājumu.

 3. Lara Croft raksta:

  Nu nē, rakņāšanās manās smadzenēs nenotiks. Ja jau esam atraduši vietu, tad sekss būs 100%, jo ne jau runāt esam atnākuši. Tās ir Lieliskā čiepas, ar kurām tā jānoņemas. Tāda gumijas stiepšana mani drīzāk tracinātu.

  • Lieliskais raksta:

   Zināms fakts, tuvojoties menopauzei sievietes kļūst seksuāli agresīvākas. Uzvedību var pielīdzināt vīriešu agrīnajiem divdesmit. Piemērs, agresīvu aoto izvēle.

   • Lara Croft raksta:

    Vai 21 gads ir tuvu menopauzei? Kur Tu te saskati agresiju? Tas nav vīrietis, kas vilcinās, bet tomēr pieklājībai jābūt. Es varbūt tā arī būtu kādu laiku mocījusies ar stereotipiem, ja vien man viens simpātisks partneris nepateiktu, ka viņam labprāt patiktu, ja meitene uzņemtos iniciatīvu. Nevajag tēlot ledus kluci – sekss būs interesantāks abiem.

    • Lieliskais raksta:

     Es saprotu, ka cilvēkam varētu šķist, ka to nevar pārbaudīt. Tomēr tā nav. Datora adrese: 79.135.140.*, fiziskā adrese: Rēzekne, *. Nebūšu nejauks un pārējās info vietā atstāšu zvaigznītes.

    • Lara Croft raksta:

     Un kas tad te raksta , mana mamma vai es? Atbildi, cik man ir gadu? Esmu rīkojusies identiski tad un tagad, tas lietas būtību nemaina. Lietas, par kurām rakstu ir risinājušās tieši 21 gada vecumā. Bet es gan būšu nejauka – lasot rakstus, veidojas priekšstats, ka runa ir par kāda viena tipa meitenēm, kuras jūtas nebrīvi, kontaktējas ar vīrieti, bet līdz galam nesaprot, ka ne jau primāri attiecības viņus interesē, bet gan sekss. 20 gados kļuvu par sievieti, jo izdomāju, ka man vajag tieši seksu. Vīrietis, ar kuru biju kopā, bija pārliecināts, ka esmu ar pieredzi, uztaisīju viņam minetu, kā mācēju, beigās pateicu, ka esmu nevainīga – viņš no gultas novēlās un bija šokā, jo iepriekšējā pieredze viņam bija tāda, ka viņš ar šīm meitenēm bija nomocījies. Nu neesam mēs visas vienādas. Varbūt mani varētu saukt par vieglas uzvedības sievieti, jo sabiedrībā ir taču pieņemts , ka meitene vienkārši nedrīkst gribēt seksu kā tādu, tas taču nav pareizi, nav normāli, ir jāpalaužas.

 4. martins raksta:

  Un kad būs nākamās daļas??? Gribas tak visu nodarīt līdz galam nevis mēnešiem ilgi runāt par bērnības atmiņām! :D

  • Lieliskais raksta:

   Malacis, ka interesējis par šo padziļināto tēmu. Diemžēl nevaru iepriecināt. Raksts par pēdējo fiziskās eskalācijas posmu (līdz seksam) un pēdējā brīža bremzēm (LMR) ir diezgan tālu plānā. Trešdien Dakteris nedaudz paraustīs lauvu aiz ūsām un nākamnedēļ turpināsim ar izaicināšanu.
   Tomēr varu tev pačukstēt, ka tālākai fiziskai eskalācijai nepieciešama vien piemērota vieta. Savukārt pēdējā brīža bremzes pārvar sataisot solīti atpakaļ, pirms virzīties tālāk.